AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Socijalna politika hrvatske

capica

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Ima li netko neku skripticu iz ovog obveznog dijela knjige?! Bila bi jakooo zahvalna :)
 

~crystal~

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ljudeki,
moze li se izabrat ovaj predmet kao izborni na 1.godini spec. ako smo ucili Socijalnu politiku na 3.godini strucnog studija javne uprave ? Da li je to uopce isti kolegij? :D
 

filmar

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Može se izabrati, ali na specijalističkom je to "Socijalna politika Hrvatske", a na stručnom
"Socijalna politika". Razlika je neznatna, uži i širi pojam.
 

lock

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Zna li netko možda da li za ispit još uvijek vrijedi pravilo da se treba naučiti dva poglavlja po izboru i obvezni dio, budući da je na stranicama katedre kod literature navedena samo knjiga iz 2008.
 

bett

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Zna li netko možda da li za ispit još uvijek vrijedi pravilo da se treba naučiti dva poglavlja po izboru i obvezni dio, budući da je na stranicama katedre kod literature navedena samo knjiga iz 2008.
Na stranicama katedre piše da sad za ispit spremamo obavezno tri poglavlja iz te knjige.
 

MARYYNNA

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
kolege jel ide netko sad na prvi rok iz ovog ispita?? jel učite detaljno sve? ja više čitam sva ta 3 poglavlja i podvlačim najbitnije...
 

IVANA1102

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
kolege jel ide netko sad na prvi rok iz ovog ispita?? jel učite detaljno sve? ja više čitam sva ta 3 poglavlja i podvlačim najbitnije...
ja idem...napisala sam si skriptu iz tri poglavlja kaj sam odabrala i to cu nauciti...za prolaz je valjda dosta...
 

Tourniquet

jane doe.
Ja idem al na drugi rok, 16.2.
Isto ne znam točno kolko detaljno učiti, posebno jer vidim da su neki podaci zastarjeli i sad u 2016. je dost toga drugačije nego u knjizi. A i ne znam za one povijesne dijelove jel to bitno tolko..
 

MARYYNNA

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
ja idem...napisala sam si skriptu iz tri poglavlja kaj sam odabrala i to cu nauciti...za prolaz je valjda dosta...
koja si poglavlja izabrala? ja sam uzela zdravstvenu politiku, stambeno(stanovanje) i politiku zapošljavanja....nije teško al si podvlačim najbitnije, a ima tu na forumu i neka pitanja s prošlih rokova, mislim da profesori neće komplicirat i nadam se da će nas pustiti...:D
 

MARYYNNA

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
I ja sam uzela zdravstvenu politiku, kolko detaljno ćete učit onaj povijesni dio i one referome?
ma povijesni dio ne pitaju uopće više, tak su barem rekli, a reforme naučiti, i progooglati malo o tim novim promjenama:)
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks