AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Socijalna politika hrvatske

ana2

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ima li itko više informacija o ispitu, ako je to sve, u koji kabinet ići kad dođem tamo
 

malabudala

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
gdje se može nabaviti ova knjiga (kopirati)? bila danas u masarykovoj i na tmt 14 nemaju.. imaju samo izdanje iz 2005.
 

malabudala

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
jel ima netko slučajno skenirano na kompu ove dijelove koje trebamo tj. ovo obavezno i dva druga poglavlja da bi mogao poslati na mail??
 

Silenius

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
jel ima netko slučajno skenirano na kompu ove dijelove koje trebamo tj. ovo obavezno i dva druga poglavlja da bi mogao poslati na mail??
Nemam skenirano ali sam ja knjigu nabavila u kopiraonici koja je lijevo od HNK-a, prije neka 2 mjeseca i ta je knjiga iz 2008. godine. Adresa je Prilaz Gjure Deželića 6, Copy Zoma, 01/4846 502 091/9552 182 - probaj ih prije nazvati i pitati da li imaju.
 

malabudala

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Nemam skenirano ali sam ja knjigu nabavila u kopiraonici koja je lijevo od HNK-a, prije neka 2 mjeseca i ta je knjiga iz 2008. godine. Adresa je Prilaz Gjure Deželića 6, Copy Zoma, 01/4846 502 091/9552 182 - probaj ih prije nazvati i pitati da li imaju.
Hvala puno... budem provjerila ...
 

malabudala

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Nemam skenirano ali sam ja knjigu nabavila u kopiraonici koja je lijevo od HNK-a, prije neka 2 mjeseca i ta je knjiga iz 2008. godine. Adresa je Prilaz Gjure Deželića 6, Copy Zoma, 01/4846 502 091/9552 182 - probaj ih prije nazvati i pitati da li imaju.
Evo da javim, ako još netko želi kopirati knjigu, u Copy Zoma kopiraoni imaju izdanje iz 2008. može ih se nazvati i naručiti ...
 

Silenius

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Danas u 09,30 je ispitivao profesor Bežovan. Ispitivanje je trajalo od 3 - 5 minuta i pitao je osnove. Odabrala sam politku zapošljavanja i nezaposlenost te obiteljsku politiku. Pitao je aktivnu politiku zapošljavanja, onda malo o ravoju (pričala sam o ona 4 razdoblja) ali me je prekinuo i pitao o dječjem doplatku i populacijski dodatak -to je 500 kn za treće i četvrto dijete. Pitao me je i tko ima pravo na veći dječji doplatak. Preporučila bih svima koji namjeravaju ići na ovaj ispit da svakako pogledaju novosti u rodiljnim naknadama, dječjem doplatku i nakandi za nezaposlene jer ima izmjena a knjiga je iz 2008. godine pa su navedene stvari koje su se promijenile. U svakom slučaju ne gnjavi puno i poprilično je ugodan ispitivač. Želim svima sreću!
 

mirela1108

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Dragi kolege, izvanredni studenti ! Da li je netko bio jučer na predavanju iz Socijalne politike RH ? Ako je, može li informacije! Hvala !
 

capica

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Bilo je nas nekoliko... ali kako se nitko nije pojavio u sat vremena... svi smo otišli... :grin::grin:

poslala sam i mail sanji dal raspolaže sa kakvim inf hoće li danas biti predavanja uopće da opet ne čekamo ko budale... :whistling:
 

Tajanasch

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Na stranici faksa nema službene obavijesti za danas, ali ako Sanja odgovori, daj nam natipkaj tu na forum, pa da ne čekamo opet bezveze. Tnx :)
 

capica

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Nema problema, ako Sanja štogod odgovori, javim vam :grin:

hehehe...kak poslat poruku to ni sama ne znam... nisam nikad prakticirala :grin::grin::confused::grin:
 

Tajanasch

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Klikni na nečije ime i dolje na lijevoj strani ćeš vidjeti da ti piše (ispod imena) Pošalji poruku, klikni na to i otvara ti se prozorčić za slanje privatne poruke.
 

capica

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Poštovana kolegice

Upravo su mi sa katedre za Socijalnu politiku javili da će se današnje predavanje održati prema rasporedu kako je i planirano.Hvala što ste javili za jučerašnje ne održavanje.

Srdačno

Sanja Storjak



Eto, dobili smo odgovor, predavanja danas ima...
što mi je potvrdio i Bežovan, jer sam i njemu slala mail kak Sanja nije ništa odgovarala :grin::grin::grin:
 

05052711

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Poštovani, zna li netko da li bi možda profesori priznali ovaj ispit na specijalističkom ako si ga položio kao izborni predmet na veleučilištu?
 

mirela1108

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Molim kolege koji su bili jučer na predavanju Soc. plolitike, koja je literatura i općenito informacije bi dobro došle. Hvala !
 

capica

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Literatura je knjiga Socijalna politika Hrvatske iz 2008., autori Puljiz i suradnici...
za ispit, koji je samo usmeni, je bitno prvih 65 strana i jedan od sustava po izboru .. ali je žena rekla da još provjerimo dal učimo samo jedan sustav po izboru ili možda čak dva... i možemo dakle birati profesora kod kojeg hoćemo odgovarati.
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks