AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Socijalna politika hrvatske

kristinap

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ne razumijem sad...neku su odabirali 2 poglavlja za naučit, kako mi izvanredni sad imamo prvih 65. strana i još jedno poglavlje? Ja sam mislila da svi imamo istu mogućnost da odaberemo 2 poglavlja iz knjige i to naučimo prema svom izboru.

Hvala.
 

capica

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
prvih 65 strana obavezno, koji svi polažu i redovni i izvanredni, ali da nije sigurna da li pored toga izabiremo jedan sustav za odgovaranje ili više i da to još provjerimo...
 

saga

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Da li netko zna kada je zadnje predavanje za redovne studente iz socijalne politike? Hvala.
 

Josipa1980

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
nisam bila na predavanju ali imam informaciju (kolegica objavila u zajedničkoj grupi na face-u) da će 28. 01. bit zadnje predavanje i podjela potpisa i tad će se znati da li će biti predrok, ako će ga biti.
 

antun

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Da li netko zna sto je s danasnjim predavanjem? Prema rasporedu je trebao biti Bezovan i stambena politika, ali u dvorani nema nikog, kao ni obavijesti o neodrzavanju.
 

bett

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Kolege, Vi koji izlazite sutra na rok, please javite kako je bilo, dojmovi, pitanja..
sretno svima!
 

filmar

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ispit brz, učinkovit i bezbolan. Prof. Bežovan, postavi par pitanja iz odabranog poglavlja i uglavnom prekine na pola odgovora. Pretpostavljam da su svi prošli.
 

bett

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Ispit brz, učinkovit i bezbolan. Prof. Bežovan, postavi par pitanja iz odabranog poglavlja i uglavnom prekine na pola odgovora. Pretpostavljam da su svi prošli.
Zahvaljujem na odgovoru:)...koja su bila pitanja?
 

mopsy4ever

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
I meni i kolegici je pisao Prof. Bežovan na studomatu, no tjedan dana prije roka smo se javile Prof. Šućuru pa smo odg kod njega u ponedeljak 16.02. Profesor je odličan, meni je ispit bio više razgovor i razumijevanje, bile smo 35min unutra, ali nije nas mučio i obje smo dobile pet. Onaj prvi, obvezni dio, onu povijest nije nas ni pitao, odmah je pitao što smo izabrale, obje smo izabrale obiteljsku politiku i nezaposlenost. Pitanja su bila oke, ono što se sjećam: dvije def nezaposlenosti (anketna i administrativna), mjere obiteljske politike, usluge kao mjera i porezne olakšice kao mjera i temeljni problem kod tih dviju mjera, dječji doplatak, aktivne mjere zapošljavanja, razvoj obiteljske politike u RH nakon 1990. (ona četiri razdoblja), zastupljenost djece u institucijama (usluge kao mjera obiteljske politike, vrtići, predškole, jaslice), broj nezaposlenih u RH. Sretno svima na sljedećim rokovima! :)
 

bett

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
I meni i kolegici je pisao Prof. Bežovan na studomatu, no tjedan dana prije roka smo se javile Prof. Šućuru pa smo odg kod njega u ponedeljak 16.02. Profesor je odličan, meni je ispit bio više razgovor i razumijevanje, bile smo 35min unutra, ali nije nas mučio i obje smo dobile pet. Onaj prvi, obvezni dio, onu povijest nije nas ni pitao, odmah je pitao što smo izabrale, obje smo izabrale obiteljsku politiku i nezaposlenost. Pitanja su bila oke, ono što se sjećam: dvije def nezaposlenosti (anketna i administrativna), mjere obiteljske politike, usluge kao mjera i porezne olakšice kao mjera i temeljni problem kod tih dviju mjera, dječji doplatak, aktivne mjere zapošljavanja, razvoj obiteljske politike u RH nakon 1990. (ona četiri razdoblja), zastupljenost djece u institucijama (usluge kao mjera obiteljske politike, vrtići, predškole, jaslice), broj nezaposlenih u RH. Sretno svima na sljedećim rokovima! :)
Puno hvala na detaljnom odgovoru.:), možemo li birati profesora kod kojeg želimo odgovarati?
 

Marinchy

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Puno hvala na detaljnom odgovoru.:), možemo li birati profesora kod kojeg želimo odgovarati?
Da, ali ne prof. Dobrotić jer je na rodiljnom dopustu.
Mi smo se prof. Šućuru javile tjedan dana prije roka mailom.
Prof. je fer i korektan, traži razumijevanje i povezivanje gradiva, atmosfera je ugodna i bez napetosti.
Preporučam ovaj izborni. :)
 

bett

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Da, ali ne prof. Dobrotić jer je na rodiljnom dopustu.
Mi smo se prof. Šućuru javile tjedan dana prije roka mailom.
Prof. je fer i korektan, traži razumijevanje i povezivanje gradiva, atmosfera je ugodna i bez napetosti.
Preporučam ovaj izborni. :)
Hvala puno na korisnim info.:)
 

Dolla

Miss Gates
Evo da podijelim neka pitanja sa ispita kod prof. Šućura, područje zdravstvene i stambene politike: reforme zdravstva, financiranje zdravstva, o HZZO-u i njegovom statusu, prodaja društvenih stanova, stambeni statusi, društveno poticana stanogradnja... Nije to bilo sve ali sam pozaboravljala ostala sitnija podpitanja kojih je bilo dosta. I ne, ne pita onaj uvodni obavezni dio, njega pita samo prof. Bežovan.

Slažem se sa ostalim dojmovima o profesoru, sve super, po meni najbolja opcija od trojice profesora. Usmeni stvarno traje oko pola sata, ali to je više kao neki razgovor i dosta puta će vas profesor pitati za mišljenje o nečemu, ocjene su jako visoke, važno je da razumijete gradivo i korisno je pratiti vijesti iz područja koje uzmete za ispit. :) I ja preporučam ovaj izborni, između ostalog i zato što sami biramo ono što nas zanima za ispit. :grin:
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks