AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Lokalne javne službe

Silenius

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
U prethodnom postu sam napisala javne usluge a trebalo je pisati javne potrebe - svi oni programi. :D
 

vlatkap

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Danasnja pitanja:
Liberalizacija
Remunicipalizacija, zasto dolazi do nje i koje djelatnosti obuhvaca
Tko moze obavljati komunalne djelatnosti
Kako zupanija obaljda komunalnu djelatnost
 

Silenius

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Liberalizacija, koja javna služba je po mom mišljenje najliberalnija a koja je najmanje i isto tako kod komunalnih djelatnosti. Načini obavljanja komunalnih djelatnosti, kad se županija uključuje i remunicipalizacija.
Bilo nas je osam na roku i sve smo prošle.
 

dada

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Komercijalizacija, financiranje vatrogasaca, uloga lok i reg jedinica u vrticu
 

Martina

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Uloga županije u kom.djelatnostima, ugovor o povjeravanju poslova, kolegicu je pitao remunicipalizaciju, da li je komunalno redarstvo javna služba..
 

tapravnica

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Molila bih odgovor na pitanje koja je javna služba najliberalnija, a koja nije i zašto.
Vidim da se to često vrti na usmenom, a nisam sigurna što je točno.
 

vlatkap

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Jel ima netko mozda na kompu clanke koje trebamo znat za ispit da mi posalje na mail?
[DOUBLEPOST=1480536460,1480536401][/DOUBLEPOST]Jel ima netko mozda na kompu clanke koje trebamo znat za ispit da mi posalje na mail?
 

blueberry

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
nitko ne šalje prezentacije, barem ne meni
kolegice, napišite svoj mail ili mi se javite na moj mail pa vam pošaljem :)
[DOUBLEPOST=1485378946,1485378716][/DOUBLEPOST]zna li netko, da li se ispit održava inače na dan koji piše na studomatu prilikom prijave ili zna biti i dan kasnije?
13.2. je rok pa me zanima jel mogu očekivati da će tad bit ispit ili npr 14.2.? hvala.
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks