AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Komunalno upravno pravo

Tomi

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ne učim još... mislim da ću samo po onoj skriptici... ne mislim kupovat knjigu... a ti?
 

balet

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ne učim još... mislim da ću samo po onoj skriptici... ne mislim kupovat knjigu... a ti?
isto tako...valjda se necu zbrukati, jer ono je smijesno malo strana...:confused2:
 

huak

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
molim za pomoć,jel bi se mogao javiti netko sa skriptom sa predavanja??vidim ovdje na forumu da je najbolje iz toga učiti.ja sam izvanredni po starom programu!hvala puno:happy:
 

balet

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
ljudi, tko je bio na zadnjem roku, da li ste ucili po skripti ili po knjizi? ja planiram skriptu ali vidim da na faxu pise da se treba i knjiga...hvala na odgovoru
 

rainyday

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Danas sam bila na ispitu i položila s 4! Profesor je ugodan i dopušta da objasniš svojim riječima. Pitanja:
-Komunalno gospodarstvo
-Ugovor o koncesiji
-komunalna naknada
-komunalni doprinos
-Ugovor o obavljanju komunalne djelatnosti(Upravni ugovor)
-Uloga županija
Skripta i Zakon su čisto dovoljni, ne gnjavi puno i ne ide puno u detalje.
 

huak

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ja sam isto bila danas na ispitu i položila s 4!!
skripta i zakon su dovoljni!!
profesor je stvarno odličan!:laughing:
 

huak

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ja sam učila po skripti iz skriptarnice i Zakon o komunalnom gospodarstvu(imaš ga kao dodatak u novoj knjizi-koja uopće nije koma kako kažu!!):happy:
 

zan1

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ima tko pitanja s ovog ispita? i gdje se moze naci na netu zakon o komunalnom gospodarstvu
 

lala

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ima tko pitanja s ovog ispita? i gdje se moze naci na netu zakon o komunalnom gospodarstvu
Prolistaj si od prve stranice ovu temu, imaš dosta pitanja, a Zakon samo upiši u google i to je to..
 

Lzoe

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
jel mi moze netko napisati kad su prijave za sljedeci rok i kad je ispit
(ako ga ima prije dekanskog)
hvala !!!
 

Tomi

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
jel mi moze netko napisati kad su prijave za sljedeci rok i kad je ispit
(ako ga ima prije dekanskog)
hvala !!!
Ima ispit iza 15. mislim. I mene također nzanima kad su prijave?
 

ninaa

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
prijave su ti 10 i 11.09,a za ispit,pretpostavljam, da je od 21 - 25.09

da li itko zna u koliko sati je ispit iz komunalnog? plizzzzzz...tnx!
 

Antonija

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
jedno pitanje!
da li treba znati povijesni razvitak kom.djelatnosti i kom djelatnosti u europi i svijetu??
plizzz
 

ninaa

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
jedno pitanje!
da li treba znati povijesni razvitak kom.djelatnosti i kom djelatnosti u europi i svijetu??
plizzz
Pitala sam kolegicu koja je polozila taj ispit i rekla mi je da ne pita povijesni razvitak...
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks