AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Komunalno upravno pravo

Bzzz

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
dali netko zna ako se može zamjenit izborni predmet. Ja bi zamjenila okoliš za komunalno jer je navodno puno lakše.
Da, istina da je lakše, ali čisto sumnjam da možeš...eventualno probaj provjeriti u referadi.
 

zan1

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ljudi konkretno pitanje s vasih iskustava oko polaganja; da li je skripta ova u skriptarnici dovoljna za prolaz; ima li koji zakon da se mora proc i koji; i pitanje oko te nove knjige? dal se po njoj uci ili sto?

malo me sve ovo buni;;; zelim jednostavan samo odgovor
 

Bzzz

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ljudi konkretno pitanje s vasih iskustava oko polaganja; da li je skripta ova u skriptarnici dovoljna za prolaz; ima li koji zakon da se mora proc i koji; i pitanje oko te nove knjige? dal se po njoj uci ili sto?

malo me sve ovo buni;;; zelim jednostavan samo odgovor
Ej...iskreno ne znam kako izgleda ta skripta, ali ako ti može pomoći srolaj malo dolje i vidjet ćeš pitanja koja sam napisala i koja se stalno vrte na ispitu...meni osobno, ali i većini koju znam je ovaj ispit bio vrlo poz. iskustvo, ništa previše se ne traži, a prof. Antić mi je i bio najdraži i najsimpatičniji prof. (uz Šuška i Šikića).
 

Slavemas

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
bok, jučer je trebao biti ispit iz komunalnog. Bile smo na popisu samo ja i još jedna cura. No, ja došla a od profesora i te cure ni traga. Ako je ona odustala, ok ali kud je nestao profesor? Da li je netko imao već takvo iskustvo iz komunalnog?
 

balet

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
dragi ljudi, molim vas pomoć! da li postoji ikakva šansa da se odgovara kod profesora na konzultacijama dakle prije roka kod izbornih - komunalnog ili konzularnog? ima li tko iskustvo ili zna nekoga tko je odgovarao? jako mi je hitno.hvala puno!
 

balet

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
balet ,molim te možeš mi reći iz čega si učila iz knjige ili skripte!puno hvala!
jos iz nicega :confused2: ali navodno je skripta ok, po njoj cu uciti. da li ti slucajno znas da li se moze odgovarati na konzultacijama ispit? znas koji su to tocno profesori za oba predmeta ( da znam kome da idem na konzultacije :) )
 

arnela

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
ja ti još to nažalost nisam počela spremati, samo sam htjela znati da li je lakše iz skripte ili iz knjige...neznam da li se može na konzultacijama dati ispit,znam da se to prije par godina moglo,ali sad neznam..mislim da kod profesora Antića
 

marija

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
mene zanima isto pitanje,iz čega se može naučiti komunalno,ja sam tražila u knjižnici na pravnom ovu knjigu iz 2008 i nemaju je,a i pitala sam za cijenu tamo u informatoru di se prodaje,cijena je 250kn.Stvarno ne kužim kakva je to organizacija i sve kad ne možeš knjigu nabaviti u knjižnici,i onaj popust 20% za naše studente što piše u vitrini u gundulićevoj se ne može dobiti, jer kad sam pitala za to rekli su mi da za tu knjigu nema popusta,ako je netko bio nedavno na ispitu molim da mi kaže iz čega je spremao ispit
 

Bzzz

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
mene zanima isto pitanje,iz čega se može naučiti komunalno,ja sam tražila u knjižnici na pravnom ovu knjigu iz 2008 i nemaju je,a i pitala sam za cijenu tamo u informatoru di se prodaje,cijena je 250kn.Stvarno ne kužim kakva je to organizacija i sve kad ne možeš knjigu nabaviti u knjižnici,i onaj popust 20% za naše studente što piše u vitrini u gundulićevoj se ne može dobiti, jer kad sam pitala za to rekli su mi da za tu knjigu nema popusta,ako je netko bio nedavno na ispitu molim da mi kaže iz čega je spremao ispit
Najbolje ti je učiti iz onih skripti sa predavanja, tako je bar nama davao svaku temu koju je ispredavao na kraju sata po 3-4 promjerka i onda bi to sakupili i nakraju učili iz toga...
 

balet

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Dragi ljudi, da li znate postoji li kontakt mail profersoru Antiću?
da li je itko ikada išao kod njega na konzultacije?
hvala puno
 

rainyday

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Idem ja na slijedeći rok, i mene isto zanima da li netko iam tu skriptu s predavanja?? Ako da bila bih zahvalna da ju stavi u skriptarnicu
 

balet

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
ljudi tko ide na komunalno sada u 5 mjesecu? da li mi netko moze reci kada su rokovi za prijavu? da li su isto kada i konzularno?hvala puno
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks