AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Komunalno upravno pravo

macak

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Da. Ja izlazim na rok od 17.-21.6., al ne znam iz čeg da učim. Je li se što mijenjalo? Skripta je dovoljna?
 

rokomihael

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Da. Ja izlazim na rok od 17.-21.6., al ne znam iz čeg da učim. Je li se što mijenjalo? Skripta je dovoljna?
ja sam bila na ispitu 03.06. učila sam iz zakona o komunalnom gospodarstvu i iz nekih prezentacija koje sam pronašla na internetu..pogledaj na interentu pod KEMETER DRAGICA..pisala je jednu super prezentaciju i to si pročitaj..
 

macak

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Puno hvala Rokomihael! A jel pita šta po skripti? Kakvog tipa su pitanja? Kako uopće ispit izgleda, jer čitam da je to više nalik na neki razgovor.?
 

rokomihael

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Puno hvala Rokomihael! A jel pita šta po skripti? Kakvog tipa su pitanja? Kako uopće ispit izgleda, jer čitam da je to više nalik na neki razgovor.?
profesorica je jako komunikativna i pristupačna..komentirala je trenutno stanje u komunalnim djelatnostima i usput postavljala pitanja..npr. nadzor nad komunalnim djelatnostima, nabrojiti kom. djelatnosti...javne ovlasti..

Puno hvala Rokomihael! A jel pita šta po skripti? Kakvog tipa su pitanja? Kako uopće ispit izgleda, jer čitam da je to više nalik na neki razgovor.?
dali si ti možda polagala policijsko upravno pravo..i ako imaš kakvih informacija vezao za taj ispit
 

macak

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ne, ali čitaj po forumu šta se pita. Koliko čujem da je O.K. ispit. Ja sam ga najprije uzela, a onda zamijenila za ZK što mi je bilo jako žao kasnije.
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks