AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Komunalno upravno pravo

Jasna

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
super, već sam mislila kako ću biti sama. ima li nešto posebno oko ovog ispita? po čemu učite?
 

Danči

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Treba li za ispit ta skripta sa predavanja? Ako treba trŽim dobru dušu koja bi mi je poslala - mislim izaći na ovaj rok pa sam u "nevremenu". Skripta iz skriptarnice ima 10 str. Je li to dovoljno uz zAkon? Zbunila me kolegica koja je napisala...skripta ima trideset strana...hvala unaprijed
 

martex

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Imam pitanje. U novom vodiču pod rokovima prijave i polaganja ispita nigdje se ne spominje ovaj izborni :shocked: zašto je to tako? Ili su zaboravili na njega :confused2: niš ne kužim.
 

arnela

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Treba li za ispit ta skripta sa predavanja? Ako treba trŽim dobru dušu koja bi mi je poslala - mislim izaći na ovaj rok pa sam u "nevremenu". Skripta iz skriptarnice ima 10 str. Je li to dovoljno uz zAkon? Zbunila me kolegica koja je napisala...skripta ima trideset strana...hvala unaprijed
da,dovoljna ti je ta skripta od 10str, iako možeš i zakon malo pročitati...
 

josipa11

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Hej!

Molim vas koji idete sad za koji dan na ovaj ispit da javite kako ste prošli i da li je dovoljna ova skripta od 10 stranica i zakon za prolazak, ili se ipak treba učiti i ta nesretna knjiga?
 

marijana0907

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Dali netko zna kada je ispit sljedeći tjedan??? Molila bih da neka dobra duša napiše <3 nažalost zbog posla nisam stigla do faksa u petak a u četvrtak rasporeda još nije bilo :(
 

Jasmina007

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Dali netko zna kada je ispit sljedeći tjedan??? Molila bih da neka dobra duša napiše <3 nažalost zbog posla nisam stigla do faksa u petak a u četvrtak rasporeda još nije bilo :(
Nije bilo ni u petak, tak da se nadam da nije u ponedjeljak...
 

Jasmina007

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ej, ljudi, zvala upravo referadu i vele da NEMA ISPITA, jer nemaju nastavnika! To nam mora ostati zadnji ispit u polaganju!
 

josipa11

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Hej!

Svima kojima je ostalo još i komunalno, promjena plana!

Bila sam prije 2 tj u referadi i rekla mi je teta u sobi br. 8 da nam NE MORA OSTATI ZADNJI ISPIT, već da možemo prijavljivati za svaki rok!
Prvotno je bilo dogovoreno tako da nam ostane zadnji jer profesorica dolazi iz Čakovca (ako sam dobro upamtila) pa se dogodilo da je valjda došla, a da nitko nije izašao na ispit! Ali uspjeli su dogovoriti da dolazi na svaki rok, pa se i može prijaviti za svaki!
U svakom slučaju, ja namjeravam na slijedeći!

Međutim, oni rokovi koji su bili izvješeni na ploči kraj sobe br. 10 NISU DOBRI!
Kad sam bila prije 2 tj, dobila sam nove rokove, koji su se pomakli za svega koji dan! U slučaju da netko to nije znao, evo ih:

prijava polaganje
3.-4.02. 14.-18.02.
18.-21.02. 1.-4.03.
21.-22.04. 2.-6.05.
18.-19.05. 1.-2.06.
20.-21.06. 4.-8.07.
11.-12.07. 5.-9.09.
8.-9.09. 19.-23.09.

Eto, to je to što se tiče komunalnog!
Ako želite, za svaki slučaj provjerite još u referadi, ali meni je tako rekla!
 

mica

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
bok,može lim i netko reći da li je dovoljno naučiti ovu skriptu od 10 stranica šta je u skriptarnici za prolaz,hvala puno:)
 

josipa11

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Hej!

Komunalno danas riješeno!
Profesorica je super - prvo me pitala po čemu sam učila, rekla sam skriptu i zakon i po tome me pitala.
Pitala me svega 2 pitanja:
1. 5 grupa osnovnih prava i dužnosti za javne službe,
2. oblici organiziranja obavljanja komunalnih djelatnosti - nabrojati i o svakome reći ponešto.

I to je to!

Sretno onima koji još nisu položili! :)
 

Fireflower

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Učila si po ovoj skripti tu u skriptarnici od 10-ak stranica?

Hej!

Komunalno danas riješeno!
Profesorica je super - prvo me pitala po čemu sam učila, rekla sam skriptu i zakon i po tome me pitala.
Pitala me svega 2 pitanja:
1. 5 grupa osnovnih prava i dužnosti za javne službe,
2. oblici organiziranja obavljanja komunalnih djelatnosti - nabrojati i o svakome reći ponešto.

I to je to!

Sretno onima koji još nisu položili! :)
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks