AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Komunalno upravno pravo

mani

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Hey, nomotehnika je 03.12. u 12,30 - tako nam je profesor bar rekao na konzultacijama, a za sve ću ja ići tamo negdje u čet. ili petak provjeriti na faks pa javim ovdje na forum (a možda me netko i preduhitri)...
:wink5:
Super! Hvala ti unaprijed:happy:
Jel znaš možda,obzirom da si bila na konzultacijama,dal se zadatak iz nomotehnike može dobiti mailom ili telefonski?

Vidiš uspjelo je. Tako će i na ispitu.
Iz tvojih usta u Božije uši dborov!:laughing:

Hvala još jednom!:wink5:
 

anaya

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Zadatak smo dobili svi isti, a to je Pravilnik o radu Društvenog veleučilišta - to napraviš, naučiš skriptu i dođeš na ispit - to je ono koliko ja znam...:)
 

mani

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Zvala sam referadu danas i rečeno mi je da će se sutra znati kada je ispit...
Čisto informativno,da ne trošite vrijeme pokušavajući dobiti slobodnu liniju:laughing:
 

mani

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Hmmmmm, na zapadu ništa novog...
Tek će se danas poslijepodne znati kad je ispit što bi značilo da do sutra nećemo dobiti informaciju...

Zvati ću ih sutra ponovno pa ću odmah objaviti kad je ispit (nadam se da baš neće biti isti dan kad i nomotehnika-navodno je to čest slučaj).
 

goge

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Hmmmmm, na zapadu ništa novog...
Tek će se danas poslijepodne znati kad je ispit što bi značilo da do sutra nećemo dobiti informaciju...

Zvati ću ih sutra ponovno pa ću odmah objaviti kad je ispit (nadam se da baš neće biti isti dan kad i nomotehnika-navodno je to čest slučaj).
...zbilja si super...hvala na ovim info...
 

mani

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
još uvijek ne znaju kad je ispit.
rekli su danas popodne ili u ponedjeljak da će znati
Kad si zvala?
Ja sam zvala referadu u 9 pa su mi rekli da još jednom nazovem oko podne...

Ispit iz komunalnog je u petak 4.12. u 9h, gundulićeva 10-soba 17.
 

anaya

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Kad si zvala?
Ja sam zvala referadu u 9 pa su mi rekli da još jednom nazovem oko podne...

Ispit iz komunalnog je u petak 4.12. u 9h, gundulićeva 10-soba 17.
Potvrđujem, bila sam na faksu danas i točno je...:happy:
I dobro je što se ništa ne preklapa!!:wink5:
 

DanijelaM

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ja sam dobila liniju u 10 i tad mi je rekla da se još ne zna da će znati popodne ili u ponedjeljak
ali sva sreća pa su tete na telefonima dobre i hoće dati informaciju. :)
i zato im puno hvala na tome :worshippy:
i sad kad su nam već dali tako lijepe rokove :luxhello: trebamo se malo potruditi :mig:
da ne bi bilo poslije :bncry:
:)
 

dborov 50

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Danas jr bio ispit. Pitao je po grupama od pet ljudi. U prvoj mojoj grupi svi su prošli. Pitao je po jedno pitanje ako si dobro znao, a ako si lošije postavio je i drugo pitanje.Pitanja:
-vlastiti pogon
-komunalna naknada
-komunalni doprinosi
-koncesija i ugovor o povjeravanju kom.dj.
 

anaya

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Kolega je zaboravio reći da je profesor bio "malo" lošije volje danas možda djelomično i zbog toga što nas je po njegovom mišljenju bilo previše na ispitu i on jednostavno nije imao vremena za sve da ispita, pa je poslao kući odmah one koji su došli na blef proći ispit i one koje bi odgovarali za pet i četiri jer jednostavno nema vremena za njih danas da ih ispituje (očito mu je problem ispitati više od pet studenata u jednom danu :dry: ), a neke od nas je i rušio, npr. meni je prvo pitanje bilo koncesije što sam odgovorila, a sljedeće komulani redari - tu sam rekla par riječi jer se nisam ostalog mogla sjetiti (od treme, živaca itd.) i rušio me... :frustrating:
 

DanijelaM

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
što se tiče samog odogovaranja.
profesor postavi pitanje i odmah odgovaraš.
po principu blic pitanje. malo pomogne potpitanjima i to je to. jako brz ispit.
 

arnela

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
što se tiče samog odogovaranja.
profesor postavi pitanje i odmah odgovaraš.
po principu blic pitanje. malo pomogne potpitanjima i to je to. jako brz ispit.
Da li se mora učiti knjiga ili je dovoljna skripta da bi prošao?
puno hvala
 

DanijelaM

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
dovoljna je skripta
onaj povijesni dio ni nas nije pitao, a koliko vidim nitko nije još napisao da to pita.
kod nas su se vrtila pitanja: komunalna naknada, doprinosi, usluge,
oblici obavljanja komunalnih dje: koncesija, ugovori o povjeravanju, vlastiti pogon...
komunalni redari
vodopravna dozvola.
znači sve što imaš u skripti
kao što sam rekla, postavi pitanje i odmah odgovaraš, ako malo zapneš dobiješ podpitanje, ako neznaš dobiješ drugo pitanje.
mi smo svi učili po skripti
profesor je dobar, ali jučer očito mu se nije baš svidjelo koliko nas je došlo na ispit.
pa je bilo tako kako je bilo
 

anaya

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Hey svima!
Da li netko zna da li se može komunalno položiti na konzultacijama?! :unsure:
I kad i gdje su uopće konzulatcije!?
Hvala... :happy:
 

nikoletta

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Hey svima!
Da li netko zna da li se može komunalno položiti na konzultacijama?! :unsure:
I kad i gdje su uopće konzulatcije!?
Hvala... :happy:
koliko znam iz komunalnog nema konzultacija jel je prof. vanjski suradnik i samo ispituje na rokovima.. :wink5:
 

freya

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
koliko znam iz komunalnog nema konzultacija jel je prof. vanjski suradnik i samo ispituje na rokovima.. :wink5:
ali to ne bi trebala biti zapreka. kad smo frendica i ja polagale arhivistiku i uredsko poslovanje, otisle smo direktno u hrvatski drzavni arhiv ispitivacima i dobile sve potrebne info, bez obzira na to sto nije bilo sluzbenih konzultacija, izvjesenih od strane faksa a doticni su ispitivaci bili vanjski suradnici... mozda i kod ovog profesora postoji neka slicna shema...:unsure:
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks