AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Komunalno upravno pravo

zan1

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ljudi kako je bilo danas na isitu kako je proslo kakva su pitanja da posaljete
hvala
 

Holly

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Pitanja s današnjeg roka:
1. Što su komunalne djelatnosti?
2. Na koji način se obavljaju kom. djelatnosti? Kakvi oblici postoje?
3. Vlastiti pogon!
4. Kako se dodjeljuje koncesija?
5. Što je komunalna naknada?
6. Što je komunalni doprinos?
7. Što je komunalno redarstvo?
 

goge

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
...molim da mi netko pomogne - što je potrebno za ovaj ispit???da li su skripta iz skriptarnice i zakon dovoljni???koja knjiga je potrebna ???unaprijed hvala...
 

Anja

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
...molim da mi netko pomogne - što je potrebno za ovaj ispit???da li su skripta iz skriptarnice i zakon dovoljni???koja knjiga je potrebna ???unaprijed hvala...
Zakon niti nije nužno učiti. Ako naučiš skriptu, nema teoretske šanse da padneš.
Antić je jedan od najblažih ispitivača.
 

Holly

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Zakon niti nije nužno učiti. Ako naučiš skriptu, nema teoretske šanse da padneš.
Antić je jedan od najblažih ispitivača.

Obzirom da je 2009. donesen novi Zakon o komunalnom gospodarstvu, točnije njegove izmjene i dopune, neki su se dijelovi skripte iz skriptarnice promijenili, pa preporučam da usporedite sa zakonom. Poglavito dijelovi o vlastitom pogonu i koncesijama.
 

mani

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Bila sam toliko nadobudna pa sam kupila knjigu koja je navedena kao ispitna literatura...
Zanima me dal moram učiti onaj cijeli povijesni dio ili to mogu preskočiti?

Thx!
 

Holly

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Bila sam toliko nadobudna pa sam kupila knjigu koja je navedena kao ispitna literatura...
Zanima me dal moram učiti onaj cijeli povijesni dio ili to mogu preskočiti?

Thx!
Ne, to nikad nije pitao. Zapravo, knjiga ti uopće ne treba. Kao što napisah, dovoljna ti je skripta iz skriptarnice. I Zakon o komunalnom gospodarstvu, samo da možeš usporediti s dijelovima iz skripte koji su se promijenili.:wink5:
 

anaya

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Hey, da li netko zna možda kojim danom obično bude ispit jer planiram u 12mj. uz komunalno izaći i na nomotehniku (to već zna da je u čet. 03.12. u 13,30) i na konzularno ako uspijem, tj. ako mi se neće preklapati!? :unsure:
Thanks unaprijed...
 

mani

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Hey, da li netko zna možda kojim danom obično bude ispit jer planiram u 12mj. uz komunalno izaći i na nomotehniku (to već zna da je u čet. 03.12. u 13,30) i na konzularno ako uspijem, tj. ako mi se neće preklapati!? :unsure:
Thanks unaprijed...
Kak misliš da je nomotehnika 3.12. kada je prijava 1-4.12.?
 

mani

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ne, tad je ispit, prijave su bile jučer i još su danas do 12 ako stigneš!!:wink5:
Ja idem danas sve prijaviti...
Tek sad mi niš nije jasno...
19.-20.11. je bila prijava za KOMUNALNO, a za NOMOTEHNIKU je prijava 1.-4.12. a polaganje ispita 11.12. tako barem piše u vodiču kroz studij...

:confused2:
 

mani

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Greška je u vodiću, prijave su bile 19/20.11. a ispiti 1/4.12. i za Nomotehniku i Komunalno.
Ma super!!!:angry:
I što sada? Pa ovo nije normalno...:crying2:
Kupim vodič da ne bi bilo da se vodim pogrešnim informacijama koje znaju kružiti forumom (kak su rekle tete u referadi) i onda ovakvo nešto...
 

mani

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
U ponedjeljak odi u referadu i zamoli da ti prime prijavu. Mislim da će ti primiti prijavnicu.
Morati ću nazvati i poslati city expressom jer ne živim u Zagrebu...
Thx na savjetu, drži mi fige da upali:wink5:
 

mani

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Probaj ih i prije nazvati. Bit će OK. Držim fige.
Eto,frend mi je prijavio ispit-nije bilo problema...:happy:
Kak sad dalje stoje stvari?
Jel to sigurno da je nomotehnika 3.12.?
Nek netko,please,javi kad je komunalno-thx unaprijed!
 

anaya

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Eto,frend mi je prijavio ispit-nije bilo problema...:happy:
Kak sad dalje stoje stvari?
Jel to sigurno da je nomotehnika 3.12.?
Nek netko,please,javi kad je komunalno-thx unaprijed!
Hey, nomotehnika je 03.12. u 12,30 - tako nam je profesor bar rekao na konzultacijama, a za sve ću ja ići tamo negdje u čet. ili petak provjeriti na faks pa javim ovdje na forum (a možda me netko i preduhitri)...
:wink5:
 

dborov 50

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Eto,frend mi je prijavio ispit-nije bilo problema...:happy:
Kak sad dalje stoje stvari?
Jel to sigurno da je nomotehnika 3.12.?
Nek netko,please,javi kad je komunalno-thx unaprijed!
Vidiš uspjelo je. Tako će i na ispitu.
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks