AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Komunalno upravno pravo

mica

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ej bok ide li tko u ponedjeljak na ispit nekako se bojim i imam osjećaj da ću biti sama:)malo sa čitala i nekako mi ne ide baš ne znam zašto a ima samo 10 stranica i gradivo nije uopće zahtjevno,kao što vidim profa je super pa se nadam da neće puno tražiti sa obzirom da mi ne ide gradivo u glavu nikako radno me je dotuklo pa sam valjda totalno mozak umrtvila:)
 

ivana_7

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
daj mi recite kad je ispit iz komunalnog...hvala

cure malo ste me zbunile...pa kako je ispit u ponedjeljak,šta rok nije od 1.-4.3...
 

mica

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ja idem :) nisi jedina :) vidimo se u ponedjeljak u 10
Hej jesi se spremila ili si kao ja tri dana prije počela!?smiješno za reć al me prpa i mutava sam ne ide mi gradivo,he he:)

daj mi recite kad je ispit iz komunalnog...hvala

cure malo ste me zbunile...pa kako je ispit u ponedjeljak,šta rok nije od 1.-4.3...


piše ti na stranici pravnog fakulteta pod društveno veleučilište
 

mica

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
pa onda nam isto...:))ufff...
imam toga još puno,a pokušat ću...
ma i ja pa valjda neće biti zahtjevno i valjda ću uspjeti za dva nešto reć iskreno izmorila sam se sa radnim i mozak mi je dotučen od toga pa mi je zato ovo zeznuto ali 10 stranica do ponedjeljka pa valjda ću spjeti,he he:)a i ti nadam se :)
 

emanuela

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ej, bok cure, evo i ja idem u ponedjeljak na ispit, sad došla iz učionice,imam osjećaj da ništa neznam, a kako vi? Nakon višegodišnje stanke od studiranja, sve mi je teško. Ja danas isprintala Zakon o komunalnom gospodarstvu, vidim da je greška u skripti nema kao navedene komunalne djelatnosti opskrba plinom i opskrba toplinskom energijom , a u Zakonu su navedeni.U zadnjim izmjenama Zakona je promjena navoda o koncesiji, neznam da li to treba učiti?
vidimo se
 

mica

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ej, bok cure, evo i ja idem u ponedjeljak na ispit, sad došla iz učionice,imam osjećaj da ništa neznam, a kako vi? Nakon višegodišnje stanke od studiranja, sve mi je teško. Ja danas isprintala Zakon o komunalnom gospodarstvu, vidim da je greška u skripti nema kao navedene komunalne djelatnosti opskrba plinom i opskrba toplinskom energijom , a u Zakonu su navedeni.U zadnjim izmjenama Zakona je promjena navoda o koncesiji, neznam da li to treba učiti?
vidimo se
ja sam učila po skripti a zakon sam pročitala i nisam se obazirala na izmjene u principu samo sam skriptu naučila valjda će biti dovoljna za 2,tj.valjda ću znati nešto iz nje kad me pita profa:)
 

Jasmina007

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Cure, mala preporuka - malo si proučite kako su organizirane komunalne djelatnosti iz grada iz kojeg dolazite, jer profesorica voli pitati praktične stvari tipa - kako ste zadovoljni, što bi mijenjali i sl. Ispit je više ko razgovor...
 

mica

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
jučer sam položila komunalno,profesorica je odlična,ugodna je i nije uopće zahtjevna,pa eto!:)
 

rokomihael

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ima li netko tko polaže komunalno..dali učiti po zakonu ili po skripti ili po literaturi koje ima stvarno puno...
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks