AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Građevinsko upravno pravo

drimica

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Također, položila.
Pitanja ista koja se i vrte na forumu
- prostorni planovi, tko donosi, vrste
- lokacijska dozvola
- akti za građenje
- sudionici gradnje
- kada se može pristupiti gradnji nakon uporabne dozvole
- investitor, projektant, tko može biti
- vrste projekata

i preporuka, treba proučiti zakon
 

Zvone

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
bok!koja je uopće službena literatura ovoga ispita?ako netko zna,ili gdje se nalazi taj podatak!hvala!
 

iskra

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Sprema li možda netko ispit za početak svibnja? malo međusobnog bodrenja nije naodmet...
 

martina4

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Sprema li možda netko ispit za početak svibnja? malo međusobnog bodrenja nije naodmet...
Hej, ja ću ići na ispit u svibnju, al još nisam počela učiti... kolko sam uspjela zaključiti s foruma dovoljno je tjedan dana za ovaj ispit ... a sad trenutno učim javne službe pa ne mogu i to paralelno učitit ... vidimo se...
kako tebi ide, ti si počela učitit ???
 

vodenjak

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
i ja sam prijavila ispit za svibanj, učim po skripti profesora.Kako ćemo saznati kad je ispit i gdje? Tko sazna molim neka objavi na forumu.( nisam iz Zg pa ne mogu svakodnevno obilaziti fax)
Hvala!
 

iskra

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Počela sam učiti od jučer, tj. nedjelje. Procjenila sam da je nekih 7-8 dana učenja od 2 sata dnevno dovoljno za prolaz. Nadam se da je tako...
Ja isto nisam iz Zagreba, nadam se da ćemo nekako saznati termin ispita, ako ne bude druge budem skupila hrabrost i nazvala na fax... buhahah
 

kikica

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Hahaha...na predavanju se radilo bas nista...prof. se nije ni pojavio,cekala sam nekih 40 min i onda smo vise manje svi otisli...
 

ana89

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Hahaha...na predavanju se radilo bas nista...prof. se nije ni pojavio,cekala sam nekih 40 min i onda smo vise manje svi otisli...
heh..zato i pitam, bila sam i ja ali sam odustala i ošla, pa sam mislila da se u međuvremenu pojavio :p:p
 

misty

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
baš sam pitala tete iz referade, rekle su mi da ništa ne znaju, vidi čuda...pa sam poslala mail profesoru...Evo, za sve one koji se pitaju što je sa prof. Bienenfeldom i njegovim predavanjem, rekao mi je da će se idući utorak održati predavanje...razlog neodržavanja ovih dvaju prethodnih predavanja je što ga nitko sa našeg faksa uopće nije obavijestio da su predavanja počela (vanjski suradnici se kao moraju obaviještavati o početku predavanja) i da mu ja nisam poslala upit kaže da se ne bi očito ni sljedeći put održalo predavanje. toliko o našem faksu...:crazy:LOL
 

ljubeeee

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
NE MOGU NIKAKO SKINUTI ONU SKRIPTU..:s AKO IMA NETKO VOLJAN A DA JU IMA,DA MI POSALJE?ONA JE DOVOLJNA ZA SPREMITI ISPIT?
 

Tommy

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ja sam upisao parcijalu trece, i ostao mi je jos jedan ispit s druge (UVOD U GRADANSKO), sada me zanima dali mogu izaci na OVAJ ispit (UPRAVNO GRADEVINSKO PRAVO), dali treba traziti od profesora kakvo dopustenje, i dali cuva ocjenu, kakav je zapravo postupak...
 

jadra

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
NE MOGU NIKAKO SKINUTI ONU SKRIPTU..:s AKO IMA NETKO VOLJAN A DA JU IMA,DA MI POSALJE?ONA JE DOVOLJNA ZA SPREMITI ISPIT?
ne znam na koju točno misliš, ja sam poskidala sve te tu s foruma... skriptu od profesora, skriptu neku drugu, zakon o gradnji - pitanja, zakon o prostornom uređenju - pitanja. mogu ti poslat ako ti još treba, samo mi javi mail adresu.

ne znam jel dovoljna samo skripta, nisam još išla na ispit niti ga još spremam jer moram riješiti još nešto s 2.god., ali koliko su se drugi izjasnili dovoljna je skripta uz to da se pročitaju zakoni.
 

ljubeeee

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
ne znam na koju točno misliš, ja sam poskidala sve te tu s foruma... skriptu od profesora, skriptu neku drugu, zakon o gradnji - pitanja, zakon o prostornom uređenju - pitanja. mogu ti poslat ako ti još treba, samo mi javi mail adresu.

ne znam jel dovoljna samo skripta, nisam još išla na ispit niti ga još spremam jer moram riješiti još nešto s 2.god., ali koliko su se drugi izjasnili dovoljna je skripta uz to da se pročitaju zakoni.
ako mozes onda poslati sve to sto imas,jer stvarno se pojavljuje neka greska i ne ide..:S a mail je.. [email protected] bila bi ti jaakko zahvalna:)

ja sam upisao parcijalu trece, i ostao mi je jos jedan ispit s druge (UVOD U GRADANSKO), sada me zanima dali mogu izaci na OVAJ ispit (UPRAVNO GRADEVINSKO PRAVO), dali treba traziti od profesora kakvo dopustenje, i dali cuva ocjenu, kakav je zapravo postupak...
i mene to zanima,ako bi netko znao reci..ili bar poslat mail od profesora da ga pitam,mislim da on moze na svoju ruku to odlucit,ako zeli moze nas pitat i sacuvat ocjenu,iako se to u biti ne smije..
 

student22

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Za sve koje zanima-ostao mi je jedan ispit s druge pa sam otišla na predavanja za redovne iz ovog predmeta i pitala profesora mogu li izaći na ovaj rok u 12 mjesecu i hoće li mi čuvati ocjenu, a on je odgovorio da on ocjene ne čuva, ali da će mi je upisati u indeks bez problema i praviti se da ne vidi taj jedan nepoloženi ispit. Sad je samo pitanje hoće li tete u referadi skužiti da imam jedan nepoloženi pa mi NE dozvoliti da ovaj predmet uopće prijavim. Tako da ću sad probati prijaviti, ako me tete u referadi stave na popis, ja na ispit izlazim jer profesor neće raditi probleme. I samo jedna napomena, ja sam bolonjac, a oni koji su po starom programi IMAJU PRAVO polagati ispite s treće s jednim nepoloženim s druge (bar tako piše na oglasnoj ploči).Eto,nadam se da sam pomogla.
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks