AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Građevinsko upravno pravo

sway

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
znači da utvrdim:za prolaz je definitivno dovoljna ona skripta od profesor iz skriptarnice (31.str)?
 

vana

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Pa onda će nas biti više koji učimo po toj skripti, a svi se trebamo nadati da je dovoljna za prolaz, valjda.
 

Izabela

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Skripta je i vise nego dovoljna za 2.. mene je htio pitati za 4 ali dosta dugo ispituje pa mi se nije vise dalo biti u njegovom kabinetu...
koliko ja znam profesor nije nikoga rusio,i dosta pomaze... prolaz zagarantiran :)
 

Cokolada

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
PoloŽen ispit

za ispit je dovoljna ona skripta od 30 str. I malo proČitati zakon o prostornom ureĐenju i gradnji (pogotovo tko donosi dokumente prostornog ureĐenja i lokacijsku dozvolu)

pitao je dosta;prostorno ureĐenje i graditeljstvo(sve)

posebno-lokacijska dozvola,akti potrebni za gradnju,za upotebu i za legalizaciju graĐevine i tko donosi te akte

postavlja dosta potpitanja,ali uglavnom pita osnovne stvari

i dosta dugo ispituje
 

Krajačec

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Jučer sam bila kod profesora Bienenfelda na Građevinskom, čovjek će vas dočekati sa smile-om, kratikim vicom ili simpatičnom pričom da bi ubio tremu, zeza se, svi kolektivno odgovarate na pitanje, kažete koliko znate..Učila sam iz "njegove skripte", te skripte Zakon o gradnji(odgovori pitanja)koja se nalazi ovdje u skriptarnici..Ispit se zaista ne može pasti! Vidim da je gore bilo pitanja za mail od profesora, izvolite: [email protected]
 

Jasna

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
planira li tko u 3. mjesecu izaći na građevinsko? čitam kako većina uči samo po skripti koju je napravio profesor. jel to tako ili?
 

Jasna

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ja idem na rok u 3.mjesecu
super! već sam mislila kako ću biti sama. kako napreduješ? ja sam prošla jednom onu skriptu i sad bih se kao trebala ozbiljnije primiti učenja. da li možda znaš kad nam je ispit?
 

maja21

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
pa ja ucim po onoj od 30 str.i Zakon o gradnji...a sutra cu ic vidjet kad je ispit pa ti javim:)trebala bi se i ja ozbiljnije primit pa idem...aj možda nam se posreći:)
 

Jasna

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
pa ja ucim po onoj od 30 str.i Zakon o gradnji...a sutra cu ic vidjet kad je ispit pa ti javim:)trebala bi se i ja ozbiljnije primit pa idem...aj možda nam se posreći:)
ja sam prošla tu od profesora skriptu i samo sam malo pogledala u zakon jer mi neke stvari nisu baš sjele.
e bila bih ti ful zahvalna za informaciju kad je ispit.

e još nešto..samo provjeri molim te i gdje je točno ispit. ja ću skoćiti do faksa sutra samo ako uspijem izletiti sa posla
nisam baš zagrijala stolicu, ali nadam se da nas neće baš odmah u ponedjeljak staviti na ispit:unsure:
 

Jasna

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
e kako napredujete sa učenjem. po prijašnjim postovima sam vidjela kako ovaj ispit navodno nije problem. zna li tko možda neku još informaciju o samom ispitu?
 

doryca

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ja sam bila na ispitu u 2. mjesecu. Pita dosta pitanja, pomogne tu i tamo. Nije pretesko ni stresno, ali ne mozes mu bas nista ne znati. Moze se uciti po skriptama, a zakon malo procitati iako je meni taj zakon koma..
 

Jasna

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ja sam bila na ispitu u 2. mjesecu. Pita dosta pitanja, pomogne tu i tamo. Nije pretesko ni stresno, ali ne mozes mu bas nista ne znati. Moze se uciti po skriptama, a zakon malo procitati iako je meni taj zakon koma..
ja sam prošla skriptu 2 puta i nije mi baš sve sjelo :confused2: reci mi molim te ako se sjećaš nekih pitanja. što predlažeš oko čega se treba najviše fokusirati?
 

Jasna

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
danas sam položila. pitanja: izvri građevinskog prava, što su prostorni planovi, vrste, tko i donosi, na kojim razinama se donosi, tko su sudionici u građenju, koje struke sudjeluju u projektiranju, dokumenti na temelju kojih se može graditi, lokacijska dozvola-sve, koji su akti za legalizaciju građevina i za uporabu.

učila sam po skripti ali pgledajte i zakon. posebno tko donosi akte prostornog uređenja i graditeljstva.
 

martina ks

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ja sam isto prošla danas, nisam baš nešto pretjerano znala jel nisam stigla naučiti i dobila sam 2. Pita dosta prostorne planove, lokacijsku dozvolu i pitao je urbanu komasaciju i sve o njoj. Meni je profesor ok i simpatičan.
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks