AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Građevinsko upravno pravo

iriam

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ej! Hvala ti, dobila sam skriptu preko maila..HVALA!:laughing:

Bok! Vidim da ima pitanja u vezi mjesta polaganja ovog ispita, pa to zanima i mene..Jel možda u Ministarstvu zaštite okoliša, prostornog uređenja i graditeljstva? Tamo se nalati prof., pa je možda tamo..HVALA!

Još me zanimaju značenja nekih skraćenica u ovoj skripti od 31.str. Kao: str. 12(prostorni planovi NP i PP), Obveznost donošenja dokumenata prostornog uređanje(PPŽ/GZ, PPUG/O, SPR i PPU , PPŽ i PPGZ za PPPPO, UPU I DPU-ta 2 pogotovo!! jel se spomijnu u daljnjem tekstu..HVALA PUNO! :)
 

sway

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ima li itko mail ili broj tel od profesora,na koji način ga kontaktirati???
 

Tara2503

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
DPU - detaljni plan uređenja , UPU - urbanistički plan uređenja
ove ostale skraćenice u zagradama ti nisu tako bitne, mislim da to možeš slobodno preskočiti

Da, ispit se polaže u ministarstvu , ulica Republike Austrije (mislim br.20), sam uđeš i na porti će ti reć kam ideš , znaju kad im studenti dolaze ...

Ispit je kao da si na kavi s profesorom, čovjek je opušten, duhovit ... ova njegova scripta je dovoljna , mene je pitao jedno pitanje koje nema u scripti ali na kraju sam 4 dobila tako da ...
 

ANCI

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Dali ima neko ko ide na ovaj ispit u 9 mjesecu ili je bio prethodnih mjeseci jer ovi postovi su dosta stari!

Joj nisam vidjela ovu drugu stranicu!!!
 

ANCI

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Dli mi netko može poslati skripte jer ne mogu otvoriti stranicu u skriptarnici! Možda neko kome je poslala Martina please!
 

Jennifer_1

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Dli mi netko može poslati skripte jer ne mogu otvoriti stranicu u skriptarnici! Možda neko kome je poslala Martina please!
Mogu ti je ja poslati...napisi mi samo svoj mail...

E zanima me jel bolje učit po onoj skripti od 31 stranice ili po pitanjima (onih kojih ima 69).. . Nekako mi se čini da je lakše po pitanjima al neznam dal je u njima sve kaj on traži???
 

ANCI

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
E zanima me jel bolje učit po onoj skripti od 31 stranice ili po pitanjima (onih kojih ima 69).. . Nekako mi se čini da je lakše po pitanjima al neznam dal je u njima sve kaj on traži???[/QUOTE]

Poslala sam ti mail na privatne poruke!:happy:
 

andrea12

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ja sam bila,bilo je ok pita sve pomalo,mislim da ti je dosta naučiti onu skripticu od 18.str,sa onih 100 pitanja!pitanja rješenje o uvjetima građenja,građevinsku dozvolu,lokacijsku dozvolu,suradnici u gradnji...
 

ANCI

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ja sam bila,bilo je ok pita sve pomalo,mislim da ti je dosta naučiti onu skripticu od 18.str,sa onih 100 pitanja!pitanja rješenje o uvjetima građenja,građevinsku dozvolu,lokacijsku dozvolu,suradnici u gradnji...
A sta je to ova skriptica od profesora i pitanja iz skriptarnice jer meni je jedna cura mailom poslala neku skiptu ali nemam ta pitanja. dali je dovoljno da samo malo procitam novi zakon i naucim tu skriptu za kakvu dvojkicu ? kada je bi ispit i u koliko sati? ( mislim bio kada si bila ti)
 

ANCI

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Evo danas sam prosla ovu skriptu od profa i novi zakon te pitanja sa foruma pa vam savjetujem da se ne zamarate sa zakonom jer sve bitno i sva pitanja koja je prof. postavio nalaze se u toj skripti ( skriptarnica - skripta od profa) a zakon vam može samo pomoći da skuzite neke pojmove detaljno ako vas zanimaju. Tako da imate dovoljno vremena da jos naucite za ispit. ja mislim da sdam vec sada savkladala gradivo za prolaznu ocjenu a ucim oko tjedan dana! A dajte nemojte da budem jedina na ispitu Please!
 

ANCI

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Evo danas sam prosla ovu skriptu od profa i novi zakon te pitanja sa foruma pa vam savjetujem da se ne zamarate sa zakonom jer sve bitno i sva pitanja koja je prof. postavio nalaze se u toj skripti ( skriptarnica - skripta od profa) a zakon vam može samo pomoći da skuzite neke pojmove detaljno ako vas zanimaju. Tako da imate dovoljno vremena da jos naucite za ispit. ja mislim da sdam vec sada savkladala gradivo za prolaznu ocjenu a ucim oko tjedan dana! A dajte nemojte da budem jedina na ispitu Please!
Potvrđujem da je skripta od profesora dovoljna za prolaz kao i maksimalnih tjedan dana ucenja. Ja prosla i sretno svima za ubuduce!
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks