AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Zemljišno knjižno pravo

sassy

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Da,na zaokruzivanje je. Ma zapravo ni ne znam koja je bolja opcija. Valjda ce stavit uskoro raspored :/

Slabo objavljuju te rasporede,danas su samo za 2 ispita objavili. Mozda ni nece danas... Zasto je nas fax tako jadan??

Oce netko zvat referadu?

ocito ce sutra stavit raspored za ispit.kak vam ide ucenje ljudovi? :)

Kaj sam ja slijepa pa ne vidim? Stavili su raspored za uljp i lokalnu koji su dr tj a nama jos uvijek nista :(
 

zajedničko

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ljudi da li je itko zvao i dobio referadu ondno onu koja slaže raspored za izborne predmete, zovem i naravno nitko se nejavlja...pa valjda nam neće staviti danas da je rok u četvrtak!!!

AAAAAAAAAAAAAA..preživčana sam više za sve ovo, zadnji mi je ispit...ne stignem učiti jer sam na poslu ijoš ne izvjese kad je ispit a moram na poslu najaviti kad me nema, dal me nema itd...
prekrasni su
 

zajedničko

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
sad ih dobila...teta još ne zna jer joj profa nije javila ali pretpostavlja da bi trebao biti 23.9. ali ne zna sat ali isto tako ne želi mi ništa točno reći da se ne bi izjalovilo...kao da se pripremam za 19.9. ili ti četvrtak... eto...sutra tokom dana bi trebali staviti kad će biti ispit...
 

sassy

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ma daj?? Pa stvarno nije u redu! Znaci da bi sutra mogli stavit da je u cet ispit?? :( uzas! Nadajmo se da je najranije u petak! Hvala ti puno na informaciji! Kak ti ide ucenje?
 

zajedničko

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ne ide mi... :-((((( imam jako malo vremena jer sam na poslu i ne mogu uzeti godišnji jer ga nemam više pošto sam tokom godine sve potrošila skoro na ispite...pa sam malo živčana od toga svega, još zadnji ispit pa sve manje volje, jednostavno ne mogu...a tebi?
ako je u pon to bi bilo odlično...stigla bi
 

sassy

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
A joooj :( nije fer prema vama koji radite i morate uzet slobodan dan. Pa ide okej,,,neke stvari su lakse al one zabiljezbe i hipoteke me ubijaju :(((
 

zajedničko

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Bok svima...evo da VAS RAZVESELIM...iz prve ruke imam info dakle direktno od profesorice Josipović da će ispit biti u utorak u 14 sati:))))) dakle za tj dana...dakle bila sam kod nje na konzultacijama pa mi je rekla...mislim, valjda se neće do sutra promijeniti ta informacija:))))
Dakle imamo vremena...javila bi i prije ali eto sada dosla doma pa se odma ulogirala da vam javim...i da...danas su rok imali pravnici...od troje je prosla jedna cura...rasplakala se jadna jer ne vjeruje kak ih i kaj sve pita...jedva je prosla...uglavnom kod njih je isto ako ih ima više da se piše pismeni i samo ti onda upise ocjenu ali ih nije doslo puno nego samo troje pa ih je pitala...dakle, ako zrlimo pismeni treba nas doc brije barem 6-ero... mada ne znam kaj je bolje iskreno,ovo kaj sam citala po forumu svi vele da je malo zapetljano...kaj ja znam...ali barem mozes razmisljat i ne mrcvari...pa vi svi koji ste prijavili...izađite...ja sad idem učiti...jeeeeeeeee...a jedva gledam...no dobro i to će valjda proć već jednom...pozz
 

jelenko.wt

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
super :awesome:! iako se i ja dvoumim kaj je bolje pismeni ili usmeni. ak je na zaokruživanje s onom forom da može biti sve točno ili samo jedan odg točan, to onda uopće nije jednostavno. a gradivo je dost slično...

malo sam gledala pitanja od prije kad je ispitivala:
upisi
pretpostavke za upis
tabularna isprava
knjižni prednik
žalba
otpis i pripis
provedba upisa

navodno onaj povijesni dio ne pita

Jelenko kak ide ucenje?
da nema svih silnih zabilježbi i hipoteka bilo bi super ;)
nekak bum zgurala to do utorka :)
 

zajedničko

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Bas imala zapisano to za zabiljezbe , dal moramo sve i nisam jer je ona to sve brzo... Uglavnom prvi dio knjige tj tu povijest nista ne pita, nacela su kao bitna... Prvih 90 clanaka svakako... I tak...

Misla napisat da ju htjela pitat to za zabiljezbe i nisam stigla...
 

sassy

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Zajednicko obozavam te!!! :) puno ti hvala! Nadajmo se da ce tak i ostat! :) mozda pravnike pita vise. Nist,naucit cijeli zakon i iz knjige nacela pa bu valjda za dvojku!
 

zajedničko

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
hahahah...ne vjerujem sad na stranici piše da je u pon a jučer sam je 2 puta pitala i rekla je utorak...pa dobro da ispit nije sutra još na kraju ispo...vidim da nas je 5 prijavljeno...tj. tu se ne vide studenti po starom programu...ali po ovom prepisivanju tu na forumu kaj izlazimo samo nas tri:-/?

Ima li još netko tko misli izać u pon?
 

sassy

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Meni nista ne ovisi o tome al zelim dat taj ispit da ga ne moram platit. Ti si na drugom popisu onda,kolko vas ima?
 

zajedničko

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Nemam pojma iskreno...to je valjda izvješeno na faxu ali tamo ne idem to gledam nemam vremena ali mi kazu da su studenti po starom programu u isto vrijeme ko i ovi po bolonji
 

sassy

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Okej. Znaci nas dvije i jelenko idemo sigurno! Kaj mislis kaj je na kraju bolje,pismeni ili usmeni?
 

zajedničko

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
fakat nemam pojma...meni je općenito bed odgovarat i uzasno me strah i inače su mi bolji pismeni...a sad kak je ovaj pismeni sastavljen fakat ne znam...ali bilo bi lakše jer možeš bar razmislit...da dođu ovi svi koji su na popisu i ja to nas je 6 mislim da bi bio pismeni...
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks