AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Zemljišno knjižno pravo

sassy

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Sumnjam da ce svi s popisa doc. Zasad nas je troje. Ja bas pokusavam ponavljat i ne mogu ti ni opisat kolko mi se neda! :/
 

zajedničko

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
joj ne moraš mi pričati... znaš kako je meni nakon radnog dana...uuuužas...tolko ne mogu da ne znam kaj da radiš...danas punim friđ sa red bullovima i tako to...sretno dalje...tipkamo se još vjerojatno do ispita:)
 

Dolla

Miss Gates
Dolazim vam i ja, znači četvero će nas biti ako se peta kolegica ne pojavi... Eto ipak sam dobro predvidjela da će biti 23.9. :D Samo bez treme, više učenja a manje foruma i vidmo se na ispitu!
 

sassy

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
okej, ja cu fakat poludjet s ovim predmetom. danas cijeli dan sam uspjela proc 3 stranice...uzas zivi. dajte mi recite kaj vi fakat ucite cijeli zakon? dal ucite sve zabiljezbe i dal ucite bas sve clanke kod njih? i da, jeste ucile one clanke od 32 do 38(ono kod knjiznih upisa neke posebne odredbe) uopce nemam volju i stvarno ludim vise... potrebno mi je jako puno vremena da mi sjedne nesto. kak vi? :(
i gledala sam malo pitanja s pismenog tu na forumu, ne cini mi se bas lagano :(
 

zajedničko

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ej... I meni ide sporo:((( rekla je profa na konzultacijama sto se tice zakona da prvih 90 clanaka treba svakako... Mislim da ne pita sve zabiljezbe ali nemres znat... Ali mislim da su najbitnije zabiljezba spora, prvenstvenog reda a ovo ostalo nemam pojma... Te dvije je hano kao pitao... Ali Hano je Hano... Iz cega si ucila o hipoteci? Cl.35,36,37,38 ili iz knjige/skripte?! Tnx... A sto se tice strane 32-38... Ne budem ucila sve nego malo sam si izvadila osnivanje zk, ispravni postupak i to je to ubiti... Vecinom o tom ispravnom postupku sam izvadila iz knjige jer mi je jednostavnije... A sad ak to nije dobro pa vidjet ce da znam nesto iz knjige... Ma nemres to sve nauciti. Pliz odgovor za hipoteke... Tnx
 

sassy

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Nisam jos hipoteke... To cu sutra :/ ne pitam za strane nego za clanke iz zakona..
Izludit cu! Kaj je jos rekla? Ti si ju to bas pitala ili? Neke stvari su mi bas jako teske za naucit.

Ucim iz zakona a nacela iz knjige.
 

zajedničko

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Potala ju na kaj da se fokusiram rekla je na prvih 90 članaka svakako... Unutra su i te sve silne zabiljezbe ali je nisam pitala dal treba sve :/ zaboravila sam jer je to ona sve brzo nesto ... I bila vani za 2 min... Pitala ju za nacela i rekla je kao pa istaknula bi nacelo upisa, knjiznog prednika, privole ... A sad... Dal ce pitat sve ne znam... lakse je meni ucit po knjizi nego zakonu... Koma je zakon...
 

sassy

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Da al u knjizi ima jako puno netocnih stvari. Ma proci cu sve bitno pa valjda bude okej... Dosta mi je svega!
 

sassy

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ti si ocito sve naucila cim si tak flegma :) jesi ucila one clanke koje sam navela u jucerasnjem postu?
 

sassy

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
pa ni nemres bas sve naucit haha. da bar ja mogu bit tak smirena ko ti jelenko :) strah me :twisted:

zajednicko, ja te clanke nisam ucila. di bi dosla da bas sve ucim...
 

zajedničko

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
:) sve znam... Ok:) tnx... Meni o ovom ispitu ovisi sve, ovo mi je zadnji rok moram dipl do 30.9. I tak... Panika uglavnom... Diplomski mi je gotov i odobren od strane profe... Sad cekam ovo:/// necu panicarit:) pozz
 

sassy

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
:) sve znam... Ok:) tnx... Meni o ovom ispitu ovisi sve, ovo mi je zadnji rok moram dipl do 30.9. I tak... Panika uglavnom... Diplomski mi je gotov i odobren od strane profe... Sad cekam ovo:/// necu panicarit:) pozz
drzim ti fige! a dal si ucila ono kod prigovora i zalbe? ima jako puno tih tocaka kad ukida kad ovo kad ono...mjesa mi se :/
 

sassy

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
ne znam stvarno kaj da kazem vise, ucim ovo vec 3 tjedna valjda a evo, frendica me sad ispitivala i ne znam vise nista sama, sve mi mora neka pitanja postavljat...razocarana sam. ne znam kak vi uspjevate3 al meni dode da odusatanem :twisted:
 

zajedničko

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ako ti je prvi put nemas kaj izgubit... Ucila si tri tj, ja tj dana... I manje... I ne znam sve jos ucim a ponavljat cu ne znam kad... I ona postavlja podpitanja...pa se sjetis...
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks