AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Zemljišno knjižno pravo

sassy

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
ma uzas. ja sam odustala od ucenja iz zakona i prebacila se na knjigu. sumnjam u prolaznost kod nje... ne razmijem zasto su nas stavili kod nje kad je prosli put ma kar nema hana bio ispit kao u njegovom kabinetu, doso gliha i dao im pismeno. zasto mi nismo te srece. :(

Ja još učim upp koje imam danas...radim ...i sad jos ona ispituje...da ne bi na ovom faxu slučajno nešto glatko prošli... to su mi zadnja dva ispita:-( eto ti izborni gdje pita josipović i vjerojatno sve moraš znat za prolaz...extra...
iz cega ucis?
 

jelenko.wt

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
knjiga je stara pa nisu svi podaci točni. to je on rekao na prvom predavanju. najbolje je knjigu ili skriptu kombinirati sa zakonom.

ja se nekak nadam da nam budu ipak dali pismeni ili da se on nekim čudom pojavi ...
 

sassy

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
ucim iz knjige jer je napisana tak da ju mozes skuzit, zakon mi je koma. da, znam da moramo pazit na izmjene zakona. skripta je isto pisana po knjizi tak da nema u njoj promjena zakona...
znaci nisi jos pocela ucit... stvarno se nadam da ce nam dat pismeni...
 

zajedničko

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Nisam jos počela...sutra cu počet..radim, gombam se sa postupvnim danas ili sutra mi je usmeni...radi pa ne znam dal cu moć izac danas...poslala sam im mail...jooooooooooooj...
i ja se nadam da će se Hano pojaviti, da je ovo neki vic:)))
 

zajedničko

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Evo upravo sada na današnji dan kreće:) Nemam pojma iz čega da učim na kraju ali mislim da ću iz skripte :-/// idem malo pogledati da li ima kakvih pitanja tu a forumu...ako imaš kakavu ideju kako ovo brzo i bezbolno naučiti javi...iz čega ti na kraju učiš?
Prošla sam upp i ovo mi je zadnji ispit...valjda neće biti mučenje pa to je izborni...mada sam da svaki izborni morala učiti ko i za sve drugo...
 

sassy

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
ne znam stvarno, ja ucim na kraju iz zakona jer sam primjetila da je jako puno toga u knjizi( a vjerojatno i u skripti onda) netocno, tj zakon ima dosta izmjena. sumnjam da cu naucit do ponedjeljka. upravo sam pricala sa kolegicom sa pravnog i kaze da je josipovicka uzasno zahtjevna i da trazi sve za dvojku...
 

sassy

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
ma ja se nadam da ona ne bude na ispitu:)))
sigurno ce bit ona, ne znam zasto bi inace stavili nju. kak ide? oces uspjet savladat to do pon? :angel:

Tko ce sve izac na ispit? Ja se dvoumim :/
 

zajedničko

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Evo sad ucim...ici cu probat, druge mi nema... Moram dipl. Do 30.9. Tak da nemam vremena ne uzac... Ovo mi je zadnji ispit...
 

zajedničko

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Je grozno je ovo... Ne znam šta rec osim blago onom tko je to lako dao... Izborni predmet za koji se moras ubit da bi proso... Strava ... Ali to je nas fax... Kaj ces... Sve s mukom...

Ljudi, izlazi tko danas?
Kolko će nas biti cca?

Dakle, dojmovi sa zemljišno knjižnog...jedina sam odgovarala...nitko se nije pojavio...dvije curke došle slušat (mene:)) ;-)
Uglavnom, bez obzira što je u pitanju prof.Tatjana trebao se pisati pismeni da nas je bilo više, s toga ne bježite sa ispita, olakšat ćete sebi i drugima...dakle dvije neke asistentice došle van sa ispitima i pogledat kolko nas ima...kad su vidle da sam samo ja onda me prof. Tatjana išla pitat...koja je moram napomenuti vrlo uljudna, ljubazna, ne strašna (kako svi misle vjerojatno i ja sam mislila btw)...sama sam kriva kaj sam pala, nisam znala pretpostavke za tabularnu ispravu...i tak..niš strašno uglavnom...dakle samo da znate ako nas ima piše se pismeni pa i kod nje...tako da samo hrabro...izađite...ipak je ovo izborni nije građansko ili ne znam što... učite iz skripte jer je jednostavnije od knjige a zakon je glavni...tako da...sretno za drugi put i bez panike...ja sam preživila(jest da nisam prošla) ali eto...

ne znam zašto imam dva not allowed?
Kaj sam nekaj krivo napisala?
 

jelenko.wt

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
ja sam bila jedna od slušačica :whistling:
pitala je kolegicu:
vrste upisa, razlika uknjižbe i predbilježbe, pretpostavke za uknjižbu na temelju privatne isprave, tabularna isprava. vjerojatno bi ju profa pitala još pitanja da je znala ova.

profa je rekla da učimo prvenstveno iz zakona a da knjigu barem pročitamo

sve u svemu nije djelovalo prestrašno. i da, ono najbitnije, da nas je bilo više vjerojatno bi pisali pismeni, tak da za 2tj nas mora čim više izaći na ispit :awesome::awesome::awesome::awesome:
 

joojaa

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Da li netko osim mene misli 100% polagati ZKP na drugom roku ? Da se znam pripremiti!
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks