AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Završni rad

Danijela

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Diplomski rad

Eh, draga, vidit ćemo kolko je to super. :blushed:
Kak tebi ide?

Ja imam isto kod Koprica, i zanima me što ti je rekao što sve radnja treba sadržavati, da li je rekao koji font i veličinu slova, da li pored svakoga citiranja bilješka, kakva i na koji način, koliko rad bi trebao imati stranica i tak to, unaprijed hvala
E da, te detalje smo ispustili. U tom trenu mi je bilo prerano da ga i to pitam, a i mislim da je to neki standard, font 12, dupli prored (mislim) i to.
Ima i knjižica o pisanju radova na faksu, koju je izdao pravni. To bi trebalo prolistat. Staro izdanje je na webu pravnog, ne znam kaj su u novom bitnog mijenjali.


Zato bi htjela čut neka konkretna iskustva sa već, barem, polu-gotovom radnjom. Koje su njegove preporuke, što mu je važno, kaj se smije, kaj ne, ili je svejedno.
Anyone. :mellow:
 

gricka vjestica

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Diplomski rad

Eh, draga, vidit ćemo kolko je to super. :blushed:
Kak tebi ide?
a imam jos četvrtu četvrtinu napraviti, tj. ono oblikovanje, ili kako ja kazem,
kriranje, kaj naprijed kaj nazad odnosno usminkavanje :proud:

al da mu predam sve kaj sam napisala i mislila napisati, ispalo bi 100 strana,
ovako sam morala skratiti na 40 :proud:

.

nela mislim da ima arbutina mjesta,
bar je bilo prije mj. dana
ali i kod njega moras doci s odredenim idejama o cemu bi pisala,
i sto se tice literature, moras ga pitati da ti da smjernice, inace ne da nista,
tako sam ja cula,
ali nedaj da te to obeshrabri,
kada vec rekla da te to zanima :wink5:
 

jelena.vid

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Re: Diplomski rad

Jel tko zna kod kojih profesora ima slobodnih tema mene konkretno zanima financiranje kod prof. Arbutine ili Mijatovića.
Unaprijed hvala!
Ja sam ti bila neki dan u referadi i žena je rekla da su navodno svi slobodni osim Šikića i Pulića, ali to ti nije ziher jer se već par puta dogodilo da kažu da je slpbodno, pa dođeš kod prof. i ništa od teme.makar osobno mislim da su slobodni!
 

Nela24

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Diplomski rad

Jel tko zna jel se može uzeti diplomski kod asistentice Grgurev ili se mora uzeti kod prof. Jelčić, unaprijed hvala.
 

misspigi

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Diplomski rad

Evo nadam se da ću moći pomoći.
Što se tiče, asistenata, kod njih možeš ići na konzultacije ali glavnu temu za diplomski odobrava profesor katedre. Bar je to praksa. Ali za 100% sigurnost otiđi na konzultacije i sve ćeš saznati.

Slobodne teme za diplomski imaš na katedri građanskog prava - čak sam smisliš temu koju želiš pisati i dođeš kod profesora Glihe ili profesorice Josipović da ti odobre temu i to je to!
 

jelena.vid

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Re: Diplomski rad

Molila bi nekoga ako ima inf. kakav je prof. Šimović na diplomskom?:confused2::confused2::confused2:, jel sami tražimo teme ili.,vidim da ga nitko ne spominje , a meni je on od svih bio najbolji i najkorektniji na tom ispitu!
 

tomica

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Diplomski rad

bila sam danas kod prof. koprica i uzeo me je za dipl.,sama sam našla temu-komunikacije u javnoj upravi i reko je da je to super tema.potraga gotova:laughing: bio je korektan.
 

blink

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Diplomski rad

pozdrav svima!imam samo par pitanja koja bih vam postavio i bio bih svima jako zahvalan na bilo kakvom odg.
Trebao bih izabrati neku temu iz diplomskog,a nemam niikakve ideje,stoga otvoren sam za prijedloge (a da budem iskren,nebih se želio previše pomučiti oko pisanja). 2. pitanje se odnosi na način obrane diplomskog,da li je obrana pred komisijom ili samo pred našim mentorom(kojeg već odaberemo)?
i 3. ne znam,za sada je to to.:laughing:
znam da takvih pitanja ima podosta,al nadam se da mi ipak nećete zamjeriti,što opet ponavljam.tnx unaprijed
 

Luka123

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Diplomski rad

ok, hvala na informaciji
e koju ti je temu dao Miladin, ja sam bio još u 4.mjesecu i dobio temu "glavna skupština dioničkog društva" nije me niti zapisao , rekao mi da pogledam malo onu knjižicu iz koje smo učili za ispit, zakon , napišem kojih 15 strana i to je to. malo mi je ta jednostavnost bila čudna pa me zanima da li je i tebi tako rekao? inače, uzeo sam kod njega jer sam i ja čuo da nema obrane
 

Miha

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Diplomski rad

Halo ljudi,
zanima me dali netko ima diplomski kod prof Gregurev, dal ima obrane, dal je obrana kod nje ili je kod prof Vere J., ko je u komisiji i ostale bitne informacije,
unaprijed zahvaljujem
 

gricka vjestica

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Diplomski rad

jel bi mogao netko skicirati kako treba izgledati prva (naslovna) stranica diplomskog???
u biti je kod prof. sikica to bilo samovoljno,
nije puno obracao paznju na to,
ja sam napravila sve centrirano i velikim slovima,
gore naziv drustveno veleucilite, strucni studij javne uprave, upravni odjel,

oko sredine - diplomski rad- i ispod -naziv teme-

malo vislje od dna ime metora i ispod svoje ime.

na dnu dole desno zagreb, mjesec, godina :wink5:

nadam se da dala bar okvirnu koncepciju
 

ANCI

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Diplomski rad

Ljudi trebala bi malu pomoć,:frustrating::sad::frustrating::sad::frustrating: ne znam šta da radim još uvijek nemam temu i ne znam dali ću je uopće naći, a da to bude nekaj normalno...do sad su mi otpali Šprajc,Šikić,Pavić,Jelušić,Miladin na koje sam računala...jel mi ima tko kaj predložit da potražim??? Nebi htjela jelčićku i ove iz obiteljskog jer znam kakve priče kruže za njih!!! Jel ima tko kakvu inf. o prof. Šimoviću???
neznam za šimovića, ali ti mogu predložit prof. musu ili marčetić. moju frendicu je pavić poslao k njima jer ju više nije mogao primit, a svi kažu da su one ok. meni osobno je prof. marčetić super, a za musu neznam kakva je
 

tanjac1207

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Diplomski rad

Imam jedno pitanje, ali fakat trebam pomoć i svako iskustvo dobro će mi doći. Npr. imam diplomski iz radnog prava kod prof. Gotovac ili prof. Grgurev, sve napišem i imam obranu u 9. mjesecu ali znamo da prof. Jelčić tada nema i da li se tad čeka nju ili se obrana obavi bez nje?? PLEASE NEKO ISKUSTVO...
 

gricka vjestica

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Diplomski rad

jelena vid.
Što se tiče prof. Šimovića, imam pozitivno iskustvo s njime, iako nisam kod njega polagala financiranje, ali sam slusala par puta, a kakav je sto se tiče diplomskog, neznam, ali vjerujem da je odličan i korektan kao što je na ispitu :proud:

tajac,
preporučila bi ti da odes na konzultacije kod prof. Gregurev, i bez obaveze i straha, se raspitas i o tome, tek toliko da vidis sto ce ti reci u svezi obrane, postoji li komisija i tko je čini, (jer jos si kao u dvoumici koji predmet uzeti-ovo je savjet za stav koji da uzmes :)). Da nebi ispalo da nevolis prof Jelčić i da je pokušavas izbjeći.
to slobodno pitas, kada bi uzela dipl kod njih kakva je procedura :proud:
 

jelena.vid

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Re: Diplomski rad

Ej, mogu ti pomoći samo tako da ti napišem kod koga NEMAŠ MJESTA, jer ni sama još nisam našla slobodnog profesora i već sam LUUUUUUUUUUDA!!!Znači ne računaj na: Pavić,Miladin,Musa(osim ako želiš pisati o europskoj uniji),Šikić,Gregurev,Pulić,Jelušić, i najvjerovatnije Koprić i Vukorepa, ali za njih dvoje nisam sigurna...SRETNO, trebat će ti, ali će ti valjda s ovim popisom biti lakše nego meni koja sam morala sve te odgovore sama saznati obilazeći ih!!!
 

Nela24

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Diplomski rad

da li itko ima informaciju o tome kod koga postoji još slobodnih tema tako da ne moram uokolo obilaziti od profesora do profesora?
hvala!
ja sam bila kod prof. Arbutine prije dva tjedna i imao je mjesta pa sam uzela kod njega temu.Nadam se da sam ti pomogla.A čula sam da je on ok.
 

Silenius

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Re: Diplomski rad

da li itko ima informaciju o tome kod koga postoji još slobodnih tema tako da ne moram uokolo obilaziti od profesora do profesora?
hvala!
Prošli tjedan je kod Koprića bilo mjesta, a i kod profesora iz Građevinskog upravnog prava ima mjesta pa treba nazvati i provjeriti. Inače ja pišem kod Koprića i danas sam mu mailom poslala prvih 10 stranica na pregled, jer je rekao da mu pošaljem čim nešto napišem. Javit ću kako je prošlo!!:laughing:
 

vanja

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Diplomski rad

Molim vas za jednu malo pomoć odnosno informaciju, ja imam u četvrtak u pola 12 obranu kod prof. Šikića pa me zanima kakav je na obrani? koliko traje? da barem znam što mogu očekivati
Ne boj se niš,ugodan ,simpatičan...Par osnovnih pitanja i to je to.5min.
 

suni

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Diplomski rad

samo bih vam rekla da ne uzimate ekonomiku kod pulića jer je lik gad.
otkazuje obranu, nema ga na konzultacijama i daje jadne ocjene.
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks