AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Uvod u javni menadžment

Alianna

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.

Eriatarka

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
I hoćete li mi samo reći, moooolim vas, tko je držao predvanje i jesu li predavanja svaki četvrtak? Hoće li biti i sljedeći obzirom da je ispit? Hvala puno svima koji daju informacije. Vjerujem da nam je ovo među zadnjim ispitima, barem meni.
 

Alianna

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
I hoćete li mi samo reći, moooolim vas, tko je držao predvanje i jesu li predavanja svaki četvrtak? Hoće li biti i sljedeći obzirom da je ispit? Hvala puno svima koji daju informacije. Vjerujem da nam je ovo među zadnjim ispitima, barem meni.
Ovo piše na Katedri za upravnu znanost:

Predavanja: četvrtkom, 11-13,30, G10, dv. VIII

Temini predavanja: 24., 31.X.; 7., 21., 28. XI., 5., 12., 19. XII., 16., 23. I.

Kolokviji: 5.XII. (točka 3. i 1./str. 11-15, 37-70/ s popisa litrature), i 23.I. (točka 2. i 1./str. 73-171/ s popisa literature)
 

Dolla

Miss Gates
I hoćete li mi samo reći, moooolim vas, tko je držao predavanje i jesu li predavanja svaki četvrtak? Hoće li biti i sljedeći obzirom da je ispit? Hvala puno svima koji daju informacije. Vjerujem da nam je ovo među zadnjim ispitima, barem meni.
Asistentica Manojlović.
 

lampa

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ovo piše na Katedri za upravnu znanost:

Predavanja: četvrtkom, 11-13,30, G10, dv. VIII

Temini predavanja: 24., 31.X.; 7., 21., 28. XI., 5., 12., 19. XII., 16., 23. I.

Kolokviji: 5.XII. (točka 3. i 1./str. 11-15, 37-70/ s popisa litrature), i 23.I. (točka 2. i 1./str. 73-171/ s popisa literature)
ne kuzim, iz koje knjige su nabrojane stranice za prvi a iz koje za drugi kol.?
hvala

ako je netko izašao na današnji rok, molim vas napišite što je prof. Đulabić pitao... hvala :)
fayol i zasto je vazan u teoriji org., koje su karakteristike klasicne skole, taylor, max weber i zasto je znacajan, karakteristike birokratske org., MBO, washingtonski model, JPP sve, stratesko planiranje sve
 

honey1706

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
ne kuzim, iz koje knjige su nabrojane stranice za prvi a iz koje za drugi kol.?o je
hvala

Prvi kolokvij ti je iz "izazovi novog javnog menadzmenta " od stranice 11-15, 37-70, te iz točke 3 (a to je "Teorija organizacije " 9-44str)

Drugi kolokvij knjiga "Izazovi NJM" (ista knjiga) od stranice 73-171str , te točka 2 a to je ( "Upitnost transfera rizika u javno-privatnom partnerstvu " stranica 949-966 str )
 

margi

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Jel itko od vas zna da li moramo biti potpisani na svim predavanjima da bi pristupili prvom kolokviju? Ja nisam bila na dosadasnja dva ali bi dosla na preostala dva, pa me zanima dal je prof kaj rekao... tnx
 

Tincincila

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ekipa koja ide na predavanja! sutra je zadnje predavanje pred kolokvij, što kažete na to da profesor jedan dio predavanja održi i ispredaje što je imao, a drugi dio (nakon pauze) da prođemo ukratko sa njim što je sve bitno za kolokvij...
 

Tincincila

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
ekipo, kako ide učenje? evo u kratko što ja mislim da je bitno za ovaj kolokvij i sto cu ja osobno učiti:
definiciju javne uprave,nesto kratko o kameralizmu, taylor,fayola,njegove sljedbenike,klasicnu školu (onih 4 lika,al nis detaljno,POSDCORB), webera, karakteristike birokratske organizacije, merit sistem, evaluacija,implementacija, MBO i to je to!

ako netko smatra da je još nešto važno da je bitno proći, molim vas da nadopišete. hvala :)
 

Dolla

Miss Gates
Ja imam označena neka pitanja od prof.Perko koja ti nisi nabrojila i mislim da su bitna iako ne sastavlja ona pitanja za kolokvij; konkretno 3 vrste proračuna (Izazovi JM str.40 do 46), faza gentlemena, spoils system, reforma merita, 2 vrste evaluacije.. Samo malo mi je glupo što neke teme uopće nismo prošli na predavanju (što se moglo popraviti na zadnjem predavanju, a nije nego je umjesto toga pričano o teorijama vođenja koje uopće nisu u literaturi :wtf: imala sam dojam da sam zalutala na krivo predavanje)
 

Donki

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Naravno,uvijek!! Molila sam Boga da to neko spomene! Moramo se izboriti za sebe! :) Ajde ljudi dajte svoje misljenje...ja to ne stignem nauciti za 9 dana, bas mi tesko ide!!
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks