AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Uvod u javni menadžment

Eriatarka

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ja sam poslala mail prof. Đulabiću u nedjelju još, no ne odgovara. U petak sam mislila na konzultacije, ali neradni dan je, pa ih ni nema. Čim mi i ako mi odgovori, stavim ovdje. Bilo bi dobro da netko proba prof. Marčetić poslati mail što se događa s ovim predmetom i tako to. :)
 

Alianna

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Poslala sam profesoru Đulabiću mail. Ako mi nešto odgovori, budem napisala.

Edit:Budući da je kolegica već prije poslala mail profesoru i nije odgovorio, sumnjam da će i meni odgovoriti.

Odgovorio mi je profesor Đulabić i rekao da će popis literature biti vjerojatno objavljen tijekom sljedećeg tjedna na stranici Katedre za upravnu znanost.:)
 

Anita

Lutalica
I meni je sad odgovorio. Mislila sam danas otići na predavanje ako ne odgovori da vidim jel mozda njima rečeno koja je literatura pa sad vidim da je stavljena obavijest kako se predavanje neće odrzati zbog službene spriječenosti profesora. :)
 

pigetic

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Moderatori, mogli bi izmjeniti nazive predmeta org.-menadž. smjera(i možda još nekim izbornim predmetima:thinking:) tu na forumu s obzirom da su sa ovom akademskom godinom (i specijalističkim studijem) i njima službeno promijenjeni nazivi pa da se eventualno ljudi ne zbunjuju ;)
 

martina_sk

Administrator
Moderatori, mogli bi izmjeniti nazive predmeta org.-menadž. smjera(i možda još nekim izbornim predmetima:thinking:) tu na forumu s obzirom da su sa ovom akademskom godinom (i specijalističkim studijem) i njima službeno promijenjeni nazivi pa da se eventualno ljudi ne zbunjuju ;)
sjetila sam se tog 10 puta pa zaboravim kontaktirati kolegu jer ja to očito ne znam napraviti :D
evo kontaktirala sam kolegu.
 

margi

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ekipa, jel ikome prof odgovorio?? nego, ima neka skripta iz ovog predmeta na forumu..jel itko učio po njoj? kakva je? znam da nije bilo moguće proći preko nje kad smo imali profu...ali sad možda...
 

honey1706

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
U ranijim postovima pise da ce se na stranici katedre objaviti tocna literatura..mozes mozda uciti po skripti, ali sta vrijedi kad iz knjige idu odabrana poglavlja ( pa prema tome pretpostavljam da nece biti obuhvacena citava knjiga) i ne znas sta tocno trebas-moje misljenje ! Jedino sto je sigurno da ucis jeste " Paradoksi novog javnog menadžment"...Mislim ispit je za 10-ak dana a literatura se ne zna,wtf?! :)
 

margi

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
da, sad mi je odgovorio prof da ce biti objavljena literatura tokom tjedna...i da ispit je za 10 dana, a mi nista ne znamo... nadam se da ce biti uskoro da se možemo posvetit tim odabranim poglavljima... zato sam i presla na skriptu jer mi se neda cijelu knjigu učit, a pitaj boga kaj trebam učit...kak vama ide??
 

honey1706

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
da, sad mi je odgovorio prof da ce biti objavljena literatura tokom tjedna...i da ispit je za 10 dana, a mi nista ne znamo... nadam se da ce biti uskoro da se možemo posvetit tim odabranim poglavljima... zato sam i presla na skriptu jer mi se neda cijelu knjigu učit, a pitaj boga kaj trebam učit...kak vama ide??
Pa iskreno nikako, jer bas zbog toga sta treba uciti :) ??? Postoji mogucnost da ce mozda iz knjige izdvojiti samo par poglavlja koja ne treba uciti a postoji i da ce se mnogo vise izdvojiti tako da..mislim da cu i ja poceti po skripti pa sta bude :)!!

Mislim zaista, kada se misli ta famozna literatura objaviti..za rok u 2. mjesecu možda ?? Nije da nitko od nas ne radi i nemamo nikakvih drugih obveza, pa ćemo naučiti sve u jednom danu...
 

Anita

Lutalica
Strašno. Ispit je za tjedan dana a sve što znamo je da će literatura biti vjerojatno objavljena tokom ovog tjedna. Ja sutra idem na predavanje pa ću vidjeti kaj će tamo reći.
 

honey1706

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ma sutra ce na predavanju reci 100%..tjedan dana uoći ispita..samo se nadam da ce literatura biti skracena, da se stigne nauciti !!
 

Anita

Lutalica
Nije bio prof. Đulabić ali predavanje je održano s kašnjenjem. Što se tiče literature i danas je infomacija ista, da će biti stavljeno od kraja tjedna na net. :whistling:
 

honey1706

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ma ovaj rok se moze komotno preskociti..uz posao neznam kako da uzmem vremena da naucim u roku od 5 dana..koma
 

Dolla

Miss Gates
Vidim da nitko nije napisao ali možda netko nije bio danas pa ne zna - dogovorili smo se profom da će biti dva kolokvija (prvi negdje u 12.mj. i drugi krajem 1.mj.) i tko ih želi pisati mora dolaziti na predavanja.
 

honey1706

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Evo objave literature ako je tocno, a mislim da jeste
https://www.pravo.unizg.hr/UZ

Perko-Šeparović, Inge (2006) Izazovi javnog menadžmenta - dileme javne uprave, Golden marketing - Tehnička knjiga, Zagreb, str. 11-15, 37-70, 73-171
Perko-Šeparović, Inge (2007) Upitnost transfera rizika u javno-privatnom partnerstvu, Hrvatska javna uprava, god. 7., br. 4., str. 949-966 (dijelovi 2.-6.)
Perko-Šeparović, Inge (1975) Teorije organizacije, Školska knjiga, Zagreb, str., 9-44.
 

Paola

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
jel rekao možda gdje možemo nabaviti knjigu "Perko-Šeparović, Inge (2007) Upitnost transfera rizika u javno-privatnom partnerstvu, Hrvatska javna uprava, god. 7., br. 4., str. 949-966 (dijelovi 2.-6.)" ili netko od vas zna ako je uzimao već, jer je na pravnom nema za posuditi ? hvala :)
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks