AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Uvod u javni menadžment

Dolla

Miss Gates
Šta? Ne znam dali da se smijem ili lupim glavom od zid. Prvo, žao mi je što ste pali, ja nisam izašla na rok jer nisam naučila, drugo znate li tko će ispitivati? Hoće se mjenjat literatura? Neke informacije? Šta vas je pitala? Jeste znali? Izvini na mnogo pitanja :-]
Poznata mi je ta reakcija na ovaj predmet :cry: A nismo ni mi nešto briljirale ali opet, loše je znala i kolegica na roku prije pa ju je pustila, htjele smo iskušati sreću. Za ovo tko će ispitivati najbolje je otići na prvo predavanje iz ovog predmeta, sve ćemo saznati sigurno - i vidjeti je li profa otišla ili ne.

Literatura se već promijenila, kolegica je stavila popis...

Pitala nas je svašta ali dosta je prošlo od ispita pa se ne sjećam baš pitanja, a i htjela sam što prije zaboraviti taj usmeni. Ono čega se sjećam je da su pitanja bila ona koja se i inače pojavljuju npr. Brownlow, NJM definicija itd.

Na stranici Fakulteta piše da je ovo nova literatura za menadžment:
...
Nije mi jasno ovo gdje piše odabrana poglavlja. Kako bi mi trebali znati koja su to poglavlja kad ne piše ništa?:hm:
Mislim htjela bih početi učiti za ispit, ali sada ne znam što točno trebam učiti.
Reći će nam sve na prvom predavanju sigurno..
 

margi

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Bok ekipa... molim vas ako ce itko otic na prvo predavanje da napise tu novu literaturu, tj. Odabrana poglavlja i naravno tko ce nas ispitivat.. ja nisam u mogucnosti otic na predavanje pa bi bila zahvalna da tu napisete... hvalaaaaa i sretno s ucenjem! :)
 

Eriatarka

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Što se tiče izmjenjene literature, mislim da je to samo na papiru. Ovu prvu navedenu knjigu - Izazovi njm - već imamo cijelu za naučit, ona je već u literaturi, kao i njen članak Paradoksi njm, a ove preostale dvije - Teorije organizacije - imamo predmet koji se tako zove iz ovog smjera i to je literatura za taj predmet iz istog smjera, te Pusića koji je u literaturi za Komparativnu javnu upravu i nema nikakvog smisla da se opet uče dvije knjige kada lijepo već imamo / imat ćemo, ocjenjeno znanje iz istih. Vjerujem da je samo već spomenuta knjiga + članak njen kao i ovih godina. Uostalom, ja idem na rok odmah u 11. mjesecu, pa javim sve!
 

Tincincila

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Danas predavanja nije bilo, čekali smo oko 40-tak minuta, nitko se nije pojavio, na kraju rekli da nema predavanja i da pratimo obavjesti na stranici fakulteta.
Poslala sam upravo profesoru mail, njegov odgovor:

"Poštovana kolegice,
Predavanja će započeti sljedeći tjedan, pa ćete dobiti sve informacije. Žao mi je da nije bilo nikakve obavijesti, ali vidimo se idući tjedan pa ćete sve znati.
Pozdrav"
 

Tincincila

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Danas nije bilo predavanja, nakon sto smo cekali vise od 40 minuta u dvorani, saznajemo da nema predavanja ( to smo recimo i sami zakljucili) i da pratimo obavjesti na stranici. Zakljucili smo mi da ne bu niš i nakon 20 minuta čekanja, al čisto nas je intrigiralo koliko daleko ide njihov bezobrazluk da nakon iskeširanih 7.200 kn i još kojekakvih dodatnih troškova, ne zaslužujemo nikakvu pišljivu obavijest na vratima. Meni je recimo danasnje predavanje itekako značilo pošto putujem, prilagodila sve obveze danasnjem predavanju i za đaba došla u Zagreb. naravno ne za đaba,jer sam i to morala platiti, vec zaquratz. skuzili ste uglavnom. Enivej, bilo nas je dosta, nekih 15.tak. Poslala sam i profesoru Đulabiću mail, i vjerojatno ce on preuzeti taj predmet, ali nije htio puno otkrivati: Poštovana kolegice,
Predavanja će započeti sljedeći tjedan, pa ćete dobiti sve informacije. Žao mi je da nije bilo nikakve obavijesti, ali vidimo se idući tjedan pa ćete sve znati.
Pozdrav,''
Izlazim u 11.mjesecu na ispit pa moram odmah započeti spremati.. od kud i kako nemam pojma :(
 

Donki

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
i ja imam namjeru izaći u 11.mj na ovaj ispit, koliko je potrebno za ga spremiti (( netko tko je položio već...)) hvala
 

Eriatarka

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ekipa, nama izvanrednima predavanje iz ovog predmeta je tek sljedeći semestar. Molim vas da napišete, kada bude predavanje, što se zbilo točno - tko će predavati i ostalo.
Vidim da naslućujete Đulabića. Ja imam dobro iskustvo nedavno s njim iz lokalne, no međutim profesor traži točne izraze, ako se slučajno neka riječ krivo kaže - odmah se mora ispraviti, inače malo zeza, ali je super.
Toliko od mene :)
 

Tincincila

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ekipa, nama izvanrednima predavanje iz ovog predmeta je tek sljedeći semestar. Molim vas da napišete, kada bude predavanje, što se zbilo točno - tko će predavati i ostalo.
Vidim da naslućujete Đulabića. Ja imam dobro iskustvo nedavno s njim iz lokalne, no međutim profesor traži točne izraze, ako se slučajno neka riječ krivo kaže - odmah se mora ispraviti, inače malo zeza, ali je super.
Toliko od mene :)
je, sve naslućuje da će biti on. Nekako sam se iskreno potajno nadala profesorici Musi. Idući četvrtak bit će predavanja kaže Đulabić pa će nam otkriti sve tajne tog misterijoznog predmeta.
Ja ću otići pa ću napisati izvještaj.
 

Paola

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ima li netko Paradokse novog javnog menađmenta ili zna gdje to možemo posuditi jer na pravnom fakultetu nema?
 

Eriatarka

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ajmo kolege tko je bio na predavanjima da podijeli s nama ostalima! Čitam na topicu za Javni mendžment za specijalistički studij da predavanja drži Đulabić te da će on biti na ispitima uz tu i tamo pojavu prof. Perko Šeparović. I da se neće moći na ispitne rokove u 11. mjesecu (!!!). Pomozite! Točna literatura! Ako nitko ne stavi ništa do ponedjeljka, poslat ću ja mail ili otići na konzultacije kod prof. Đulabića.
 

Alianna

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
I ja bih isto htjela zamoliti da oni koji su bili na predavanju napišu literaturu.:)
Zašto ne možemo na ispitne roke u 11. mjesecu? Sto sad to znaci?:confused:
 

martina_sk

Administrator
I ja bih isto htjela zamoliti da oni koji su bili na predavanju napišu literaturu.:)
Zašto ne možemo na ispitne roke u 11. mjesecu? Sto sad to znaci?:confused:
otkud vam to? ova obavijest što je bila na webu faksa se odnosi na specijalistički studij a ne na stručni.
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks