AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Upis na specijalistički i polaganje prijamnog isipta

TIN

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ljudi je li itko s drugog društvenog fakulteta/veleučilišta uspio upisati specijalistički??? HVALA:hm:
 

Dashing

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Pozdrav,

Htjela bi provijeriti s vama dali se 4.god plaća u bilo kojem statusu, i izvanredni i redovni ?
 

mala ane

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Pozdrav svima!
Zanima me jedno ludo pitanje. Naime imala sam poprilicno lose ocjene na prediplomskom i nema smisla s njima se kandidirati jer sam sigurna da nemam sanse upisati se redovno, a to mi je cilj. s obzirom da imam viska vremena i volje ucila bih za prijemni.
E sad me zanima imam li ja pravo polagati prijemni iako sam zavrsila tri godine na ovom faksu?
 

Horiemon

Kronično vaš, 0-24
Ja bih otišao u Rijeku na specijalistički. Mani se ovog +2 u Zagrebu. Oprosti što ti nisam dao direktan odgovor, ali mislim da tako zapravo stoji stvar. Ovo se po mojem mišljenju, niti isplati upisivati, niti vrijedi tolike novce.
 

bemartina

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ja bih otišao u Rijeku na specijalistički. Mani se ovog +2 u Zagrebu. Oprosti što ti nisam dao direktan odgovor, ali mislim da tako zapravo stoji stvar. Ovo se po mojem mišljenju, niti isplati upisivati, niti vrijedi tolike novce.
zasto?
 

Horiemon

Kronično vaš, 0-24
zasto?
Gle, ja sam samo "jedan lik s foruma". :) Možeš mi vjeorvati i ne moraš. Privatno sam jako dobar s četvero ljudi koji su na specijalističkom. Jedan ga je već završio. Znam i dvoje koji studiraju u Rijeci trenutno. Dijametralno su suportnih dojmova i iskustava, a kad sve zbrojim, prevagu donosi Rijeka. Mogao bih pisati mnogo, ali bi se to svelo na rekla-kazala, pa ću ti samo uputiti link na jedan kraći rezime kolege, kojeg doduše ne poznajem osobno, koji studira u Ri na specijalističkom: Specijalistički stručni studij-Rijeka
 

pravnik5

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Kolege, vjerojatno sam fulala temu, al zanimaju me iskustva? Kakav je specijalisticki studij, jel tezi od prvih 3 godina? Treba li puno uciti? Bila bih jako zahvalna na odgovorima :)
 

MARYYNNA

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Kolege, vjerojatno sam fulala temu, al zanimaju me iskustva? Kakav je specijalisticki studij, jel tezi od prvih 3 godina? Treba li puno uciti? Bila bih jako zahvalna na odgovorima :)
Ok je, nije kao prve tri godine, pogotovo ne kao druga godina, ima jako puno predmeta, ali da se uz malo više truda....nije lagano naravno, ali ima jako puno kolokvija i profesori su kao malo bolji i malo susretljivi nego prve tri....
 

pravnik5

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Ok je, nije kao prve tri godine, pogotovo ne kao druga godina, ima jako puno predmeta, ali da se uz malo više truda....nije lagano naravno, ali ima jako puno kolokvija i profesori su kao malo bolji i malo susretljivi nego prve tri....
Hvala ti puno! :)
 

DOMAGOOJ

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ja bih otišao u Rijeku na specijalistički. Mani se ovog +2 u Zagrebu. Oprosti što ti nisam dao direktan odgovor, ali mislim da tako zapravo stoji stvar. Ovo se po mojem mišljenju, niti isplati upisivati, niti vrijedi tolike novce.
ja studiram na specijalističkom u Zg-u i istog sam mišljenja kao ti.. Ako već mislite upisivati PRAVAC RIJEKA ILI ZAGREB.. ovo u Zagrebu je ista stvar kao prve 3 godine.. ništa lakše... (jedino što pismene ispite nisi više ograničen na 30 minuta i za znanje za koje si prije dobio 2 ili roknuo, sada možeš izvuć trojku, ali količina gradiva i profesori - sve isto kao i na prve 3)
[DOUBLEPOST=1466770339,1466770304][/DOUBLEPOST]
ja studiram na specijalističkom u Zg-u i istog sam mišljenja kao ti.. Ako već mislite upisivati PRAVAC RIJEKA ILI OSIJEK.. ovo u Zagrebu je ista stvar kao prve 3 godine.. ništa lakše... (jedino što pismene ispite nisi više ograničen na 30 minuta i za znanje za koje si prije dobio 2 ili roknuo, sada možeš izvuć trojku, ali količina gradiva i profesori - sve isto kao i na prve 3)
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks