AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Upis na specijalistički i polaganje prijamnog isipta

marko85

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
"Naknada školarine za upis u pristupnu godinu specijalističkog diplomskog stručnog studija javne uprave u statusu izvanrednog studenta iznosi 4.650,00 kuna. Uplate se mogu obaviti u bilo kojoj poslovnici banke ili pošte ili internet bankarstvom. Dokaz o izvršenoj uplati potrebno je priložiti pri upisu."

Spadam u grupu "Pristupnici pod 1.b dužni su do upisa u drugu godinu studija položiti ispite: Osnove politologije, Europski upravni prostor i nacionalna uprava, Upravljanje ljudskim potencijalima i službeničko pravo (prema studijskom programu preddiplomskog stručnog studija javne uprave na Pravnom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu)."

To znači da sutra na upisu moram platiti 4650 kn te dostaviti dokaz o uplati? Da li se sutra odmah plaća i školarina u iznosu od 7200 kn. Hvala puno.


 

Jelchy

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Naknada školarine za upis u prvu godinu specijalističkog diplomskog stručnog studija javne uprave u statusu redovitog studenta koji upisuje drugi redoviti studij na istoj razini studija i izvanrednog studenta na isti žiro račun uplaćuje se i školarina u iznosu 7.200,00 kuna

Je li se ovo odnosi na nas redovite studente ili?
 

Afrodita

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Izvanredni student koji prvi puta upisuje specijalistički plaća samo zimski semastar 3600 ili odmah 7200 ?
 

blueberry

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Naknada školarine za upis u prvu godinu specijalističkog diplomskog stručnog studija javne uprave u statusu redovitog studenta koji upisuje drugi redoviti studij na istoj razini studija i izvanrednog studenta na isti žiro račun uplaćuje se i školarina u iznosu 7.200,00 kuna

Je li se ovo odnosi na nas redovite studente ili?
Moja sestra je poslala upit u vezi toga na mail, ali još nije dobila odgovor. Mogli su se bar potrudit napisat rečenicu kak spada, a ne da se ne zna kaj je pisac htio reć:rolleyes:
 

Afrodita

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Pristupna su godina oni koji su bili po starom programu i što moraju polagati razliku predmeta.

I ne razumejm zašto izvanredni odmah plaćaju 7200 kn ako se prvo upisuje zimski semestar ? Mogli su to razgovjetnije napisati.
 

malatina

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Moja sestra je poslala upit u vezi toga na mail, ali još nije dobila odgovor. Mogli su se bar potrudit napisat rečenicu kak spada, a ne da se ne zna kaj je pisac htio reć:rolleyes:
Javite cim saznate, i ja sam se zabezeknula na tu recenicu :/
 

blueberry

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Javite cim saznate, i ja sam se zabezeknula na tu recenicu :/
Naknada školarine za upis u prvu godinu specijalističkog diplomskog stručnog studija javne uprave u statusu redovitog studenta koji upisuje drugi redoviti studij na istoj razini studija i izvanrednog studenta na isti žiro račun uplaćuje se i školarina u iznosu 7.200,00 kuna

Je li se ovo odnosi na nas redovite studente ili?
Evo Sanja Storjak je odgovorila na upit:

Poštovana kolegice


Svi pristupnici plaćaju upisninu u iznosu 300,00 kuna (u što je uključena naknada za biblioteku, premija osiguranja za studenta i izrada iksice) na žiro-račun Fakulteta IBAN: HR9823600001101264729, model HR 00, poziv na broj 10121.


Školarinu uplaćuju oni redoviti studenti koji upisuju drugi redoviti studij na istoj razini studija. Redoviti studenti koji po prvi puta upisuju studij na ovoj razini ne plaćaju školarinu.


Srdačan pozdrav


Sanja Storjak
 

Isa

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Evo da se i ja malo nadovežem kao novo upisana na Specijalistički diplomski stručni studij javne uprave kao izvanredna. Upis 7.200,00 kn upisnina 300,00 kn + 100,00 kn za index i 50 kn za još dvije slike (jedna za index, druga za njihovu evidenciju) još nabacite i smješak u sobi 10 na 1 katu za još jednu sliku za iksicu(ne placate ovdje ništa)svu ostalu pratecu dokumentaciju dobili smo na mjestu upisa(ugovor,upitnik,
te mali listic za izbor seminara)što se tiče seminara možete izabrati koji bi htjeli ali koji cete dobiti ovisi o vašim ocjenama(rangu)ocjenama od 1-4 smo ocjenili koji bi seminar htjeli ali nažalost koji cemo dobiti ovisi opet o navedenom.Izborni predmet sam izabrala kada sam se upisivala i to Ljudska prava i Migracije... Evo toliko od mene:)
 

fakin

Super Moderator
Evo da se i ja malo nadovežem kao novo upisana na Specijalistički diplomski stručni studij javne uprave kao izvanredna. Upis 7.200,00 kn upisnina 300,00 kn + 100,00 kn za index i 50 kn za još dvije slike (jedna za index, druga za njihovu evidenciju) još nabacite i smješak u sobi 10 na 1 katu za još jednu sliku za iksicu(ne placate ovdje ništa)svu ostalu pratecu dokumentaciju dobili smo na mjestu upisa(ugovor,upitnik,
te mali listic za izbor seminara)što se tiče seminara možete izabrati koji bi htjeli ali koji cete dobiti ovisi o vašim ocjenama(rangu)ocjenama od 1-4 smo ocjenili koji bi seminar htjeli ali nažalost koji cemo dobiti ovisi opet o navedenom.Izborni predmet sam izabrala kada sam se upisivala i to Ljudska prava i Migracije... Evo toliko od mene:)
zašto si ti kao izvanredna studentica dobila iksicu?
 

Isa

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
[DOUBLEPOST=1475762972,1475762885][/DOUBLEPOST]
Dali je netko sa izvanrednih uspio upisat redovno, tj. koliko se crta digla?
Kada sam ja bila u dvorani 9 studenata izvanrednih je diglo ruku da bi se prebacilo u redovne e sada da li se to dogodilo ne znam, možda se nteko javi od njih.
[DOUBLEPOST=1475763117][/DOUBLEPOST]
zašto si ti kao izvanredna studentica dobila iksicu?
E to bi stvarno njih trebalo pitati i meni je bilo čudno još sam dva puta napomenula da sam izvanredni student.
[DOUBLEPOST=1475763260][/DOUBLEPOST]
Da dobit cu je tako su mi i rekli i meni je bilo čudno:confused:
[DOUBLEPOST=1475762972,1475762885][/DOUBLEPOST]
Kada sam ja bila u dvorani 9 studenata izvanrednih je diglo ruku da bi prebacilo u redovne e sada da li se to dogodilo ne znam, možda se nteko javi od njih.
[DOUBLEPOST=1475763117][/DOUBLEPOST]
E to bi stvarno njih trebalo pitati i meni je bilo čudno još sam dva puta napomenula da sam izvanredni student.
 

Tihana I.

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
[DOUBLEPOST=1475762972,1475762885][/DOUBLEPOST]
Kada sam ja bila u dvorani 9 studenata izvanrednih je diglo ruku da bi se prebacilo u redovne e sada da li se to dogodilo ne znam, možda se nteko javi od njih.
[DOUBLEPOST=1475763117][/DOUBLEPOST]
E to bi stvarno njih trebalo pitati i meni je bilo čudno još sam dva puta napomenula da sam izvanredni student.
[DOUBLEPOST=1475763260][/DOUBLEPOST]
Svi koji su dignuli ruke za redovan upis su se upisali.bila sam jedna od njih.
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks