AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Upis na specijalistički i polaganje prijamnog isipta

Lane Bambi

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Pozdrav,
zanima me da li je netko upisao specijalistički tj. još dvije godine, a prethodno je završio po starom programu.
Da li treba polagati neki prijamni ili samo razlika ispita? :hm:
Zahvaljujem na bilo kojoj informaciji!
 

05052711

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Koliko znam kolegice moraju polagati tri razlikovna ispita...Politologiju, Upravljanje ljudskim potencijalima i EUP...Najbolje vam je nazvati referadu.Broj je na stranicama faxa...Sretno
 

freya

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Koliko znam kolegice moraju polagati tri razlikovna ispita...Politologiju, Upravljanje ljudskim potencijalima i EUP...Najbolje vam je nazvati referadu.Broj je na stranicama faxa...Sretno
Ja sam po starom programu i ovo sto je kolega/kolegica napisala je tocno. Jedino ako se radi o starom programu na nekom drugom visokom ucilistu, ne znam kakva je onda situacija...
 

Dina77

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Pozdrav, moze mi netko reci kakav je postupak upisa na specijalistički javne uprave posto se ne moze upisati preko postani student. ?
 

Lane Bambi

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Pozdrav, hvala na odgovoru. Informirala sam se u referadi, gospodična je rekla da se prijamni polažu obavezno oni koji su diplomirali na nekom drugom studiju kao npr. ja sam diplomirala u Požegi. Prijamni se sastoji od 30-tak pitanja, i naravno mora se položiti razlika ispita.
Prošle godine nitko nije prošao na prijamnom!
Ima li još netko iskustvo sa prijamnim ispitom?
Hvala na odgovoru. LP

Hvala :)
 

vlatkap

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Zanima me dali mi koji smo upisali specijalisticki 2014./2015. moramo u studomatu izvrsiti upis ljetnog semestra. Mi smo prije nekoliko mjeseci isli na upis ljetnog semestra na fax onda dok smo si birali izborne predmete i seminar, ali me zanima da li to jos jednom moramo obaviti i u studomatu?
To me zanima zbog obavijesti na stranicama faxa koja mi je nerazumljiva, ali i zato jer ja na studomatu ne mogu prijaviti ispit iz ljetnog semestra, jer su mi prikazani samo ispiti iz zimskog semetra, iako u rubrici gdje su navedeni ispitni rokovi su mi navedeni i rokovi iz ljetnog semestra :(
 

fakin

Super Moderator
ne možeš prijaviti one predmete koje nisi odslušala još.

one iz zimskog semestra kad prvi put upišeš možeš polagati tek u veljači, a one iz ljetnog kad prvi put tek u lipnju.
 

marxmaja

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Kad su upisi za specijalistički? Završila sam stručni prije dvije godine (dok još nije bilo ni studomata) pa sam malo jače izgubljena... :/ jel imamo prijamni ili se samo gledaju ocjene koje smo ostvarili do sad ili kaj?
 

martina_sk

Administrator
Kad su upisi za specijalistički? Završila sam stručni prije dvije godine (dok još nije bilo ni studomata) pa sam malo jače izgubljena... :/ jel imamo prijamni ili se samo gledaju ocjene koje smo ostvarili do sad ili kaj?
samo ocjene ako si završila ovaj stručni studij. a mislim da su upisi u 9 mj, ali nemoj me držati za riječ. vidi po forumu.
 

martina1

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Namjeravam upisati ove godine specijalistički studij, može li tko dati malo informacija, kako je u odnosu na stručni studij, kakvi su profesori, gradivo? itd. :)
 

Maja69

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Pozdrav svima! Razmišljam o upisu na specijslistički.. kako je na prvoj godini, kad su upisi, dal može na 2 rate, dal se može položiti godina u roku uz posao? hvala na odgovorima
 

filmar

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Upisi će biti na vrijeme objavljeni, nebitno. Nisam siguran da se može na dvije rate, treba provjeriti u referadi.Predmete je uglavnom lakše položiti u odnosu na one sa stručnog studija, ali ih ima više pa ti dođe na isto. Uz posao položiti godinu u roku? Teško pitanje, prvenstveno ovisi o osobi. Ako se možeš organizirati, onda nije problem. Na prvoj godini ima nekoliko predmeta koji se moraju odslušati da bi se shvatila materija, tako da su predavanja obvezna. Također moraju se pohađati seminarska predavanja i napisati seminarske radnje. Ako uzimaš kolokvije kao opciju, opet predavanja... Sve u svemu, puno obveza i žestok tempo studiranja.
 

djubasta

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Opcenito

Ima li netko da je polagao prijemni za upis na diplomski? Kakva su pitanja,je li opcenito tezak ispit?
Postoji li mogucnost redovnog studiranja ili samo izvanredno?
Idem na upravno pravo u Gospicu,a zelim se upisati na diplomski tu u zg pa mi treba puno informacija.

Unaprijed hvala
 

Dina77

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Predavanja i općenito o specijalističkom - redovni studenti

Planiram ove godine upisati specijalistički, moze mi netko samo reci kada su upisi? I kako opcenito funkcionira način upisa, planiram upisati kao izvanredan student..
 

djubasta

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Predavanja i općenito o specijalističkom - redovni studenti

je li pisao tko prijemni? Je li stvarno toliko tezak kad prosle god nije nitko prosao?
 

fakin

Super Moderator
oni koji su završili ovdje 3 godine oni samo s ocjenama kandidiraju, oni koji su završili na nekom drugom faksu oni pišu prijemni...
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks