AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Upis na specijalistički i polaganje prijamnog isipta

MileMila

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Molim ako netko moze napisati kakav je prijemni!? Pitam posto prosle god nitko nije prosao.. Znaci sad u 10. mj se godina odjednom placa 7.200kn?
 

Aine

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Molim ako netko moze napisati kakav je prijemni!? Pitam posto prosle god nitko nije prosao.. Znaci sad u 10. mj se godina odjednom placa 7.200kn?
rekla bih da se ne zna, bas nitko nije napisao kako je koncipiran. imas literaturu pa jednostavno to nauci.
da godina se placa odjednom.
 

marxmaja

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
mi koji smo završili prve tri na ovom faksu pretpostavljam nemoramo na nikakav prijemni?
 

bett

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Tako je, upisujete se samo na osnovi diplome našeg faksa i prosjeka ocjena, a ostali koji nisu završili prve 3 na našem faksu polažu prijemni ispit.
 

vlatkap

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
ljudi
koji seminar izabrati na I. god????? molim savjet tko zna??
ja sam imala sudsku I službeničko I bilo mi je super. napisala sam, poslala mailom I dobila ocjenu... bez prezentacija odgovanja ili bilo kaj drugo
 

5ra

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
indeks i prateću dokumentaciju koju kupis u knjizari, dvije fotografije, osobnu, i uplatnicu da si uplatila školarinu(ako si izvanredni) i upisninu. mislim da je to sve, neka me netko nadopuni ako jos nesto nedostaje.
 

to.

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Da li mi netko može reći da li izvanredni studenti mogu godinu dati u roku dvije kalendarske godine.
 

marxmaja

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Imam problem prilikom ulogiravanja u studomat. Naime, javlja mi da je pogrešno ili korisničko ime ili lozinka. Kao korisničko ime upisivala sam i JMBAG i AAI@EduHr korisničku oznaku a kao lozinku upisivala sam aktivacijski kod ali svejedno ne dozvoljava upis. Neznam jel ovo opće mogu tu pitat al eto... završila sam ovaj faks prije pojave divnog studomata i niš niš niš neznam o tome :D
 

martina_sk

Administrator
Imam problem prilikom ulogiravanja u studomat. Naime, javlja mi da je pogrešno ili korisničko ime ili lozinka. Kao korisničko ime upisivala sam i JMBAG i AAI@EduHr korisničku oznaku a kao lozinku upisivala sam aktivacijski kod ali svejedno ne dozvoljava upis. Neznam jel ovo opće mogu tu pitat al eto... završila sam ovaj faks prije pojave divnog studomata i niš niš niš neznam o tome :D
kao lozinka se ne upisuje aktivacijski kod već lozinka. mora ti isto pisati na tim papirima gdje ti piše korisničko ime. aktivacijski kod se koristio kad smo prvi put ulazili na studomat i onda mijenjaš lozinku. al to je bilo kad smo s drugim korisničkim imenom ulazili.
p.s. korisničko ime je JMBAG@EduHr
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks