AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Upis na specijalistički i polaganje prijamnog isipta

SUNČICA5626

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Zašto nasreću? Nama je naš studij tek završetak priče, a njima još i nadgradnja...

Dragi moji,

ako imate imalo razuma, a želite upisati specijalistički studiji, isti upišite u Rijeci, puno je lakše, u dvije godine ima 13 ispita i 2 seminara
[DOUBLEPOST=1492892293,1492892216][/DOUBLEPOST]Dragi moji,

ako imate imalo razuma, a želite upisati specijalistički studiji, isti upišite u Rijeci, puno je lakše, u dvije godine ima 13 ispita i 2 seminara
Zašto nasreću? Nama je naš studij tek završetak priče, a njima još i nadgradnja...
[DOUBLEPOST=1493638802][/DOUBLEPOST]
Dragi moji,

ako imate imalo razuma, a želite upisati specijalistički studiji, isti upišite u Rijeci, puno je lakše, u dvije godine ima 13 ispita i 2 seminara
[DOUBLEPOST=1492892293,1492892216][/DOUBLEPOST]Dragi moji,

ako imate imalo razuma, a želite upisati specijalistički studiji, isti upišite u Rijeci, puno je lakše, u dvije godine ima 13 ispita i 2 seminara

pa dobiješ istu diplomu, a imaš manje ispita ............a studij je puno lakši od ovog u Zagrebu
ako ti treba zbog povećanja koeficijenta, bolje ići u Rijeku jer je studij puno lakši, a poslodavac boli briga gdje si dobio diplomu- važno da stekneš naziv stručnog specijalista
 

calista

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Jel netko zna kad ce biti biti upisi na spec. ove godine?
[DOUBLEPOST=1502026727,1502026574][/DOUBLEPOST]Jel netko zna kad ce biti biti upisi na spec. ove godine?
 

tim

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ekipa da li netko zna kakva je procedura ako ostane ispit sa razlike (pristupne) godine? Da li ga upisujemo slijedeće godine po etcsu + upisnina i onda kad ga riješim upisujemo iduće akademske godine 4 godinu ili? Hvala :)
[DOUBLEPOST=1504101686,1504101597][/DOUBLEPOST]Ekipa da li netko zna kakva je procedura ako ostane ispit sa razlike (pristupne) godine? Da li ga upisujemo slijedeće godine po etcsu + upisnina i onda kad ga riješim upisujemo iduće akademske godine 4 godinu ili? Hvala :)
 

megi.mec

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Pozdrav,
Imam jedno pitanje, pa ako netko slucajno zna bila bih veoma zahvalna kad bi odgovorio. Prva sam godina spec. studija, redovna studentica, trenutno kako stvari stoje imam 50 ECTS-a (rijesenih 12/14 kolegija). Vrijedi li jos uvijek 50 ECTS-a i prosjek iznad 3.5 pa da ne moram placati onih 120 kuna po ECTS bodu?
 

MARYYNNA

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Pozdrav,
Imam jedno pitanje, pa ako netko slucajno zna bila bih veoma zahvalna kad bi odgovorio. Prva sam godina spec. studija, redovna studentica, trenutno kako stvari stoje imam 50 ECTS-a (rijesenih 12/14 kolegija). Vrijedi li jos uvijek 50 ECTS-a i prosjek iznad 3.5 pa da ne moram placati onih 120 kuna po ECTS bodu?
mislim da da, nazovi referadu i provjeri
 

Isa

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ako ikome pomogne, moj upit Sanji Storjak(svaka pohvala, odmah odgovorila na e meil)za upis pete godine Specijalističkog studija javne uprave,dala sam sve ispite, upisujem kao izvanredni student: prenosim u cijelosti.

Uobičajeno je da se upisi u novu akademsku godinu vrše OD polovice rujna, odnosno nakon završetka prvog rujanskog ispitnog roka. Do tada će sve obavijesti o postupku i vremenu upisa biti objavljene na mrežnoj stranici i oglasnim pločama Fakulteta. U istima će biti navedeni detalji postupka koji se odnosi na Vas tako da još nigdje ne kasnite.

Iz razloga što upisi nisu krenuli u studomatu još nema opcije UPISA GODINE.

Upisi u više godine studija provode se semestralno. Upis zimskog semestra u rujnu a upis ljetnog semestra u veljači. Cijena ects boda za izvanredne studente prema Odluci o cijenama je 100,00 kn po upisanom bodu, dok je cijena upisnine određena u visini 300,00 kn.
Nakon što putem studomata izvršite upis predmeta možete se javiti u računovodstvo za zahtjevom za izdavanjem računa.

U računovodstvu je za to zadužena gđa Sanja Šporčić, kontakt podaci dostupni su na Sanja Šporčić - Djelatnici



Osim osobnih podataka i podataka o studiju koji studirate trebat će Vam i iznos Vaše škoarine koji ćete moći izračunati nakon što izvršite upis u studomatu. Već sad vidim da možete upisati cijeli zimski semestar 2. godine studija što iznosi 30 ects-a.

Školarina za to je 100,00 kn po upisanom ects-u što bi u vašem slučaju iznosilo 3000,00 kn + upisnina 300,00 kn.
 

patrishaa

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Dali mogu platiti godinu semestralno? znaci kao u dvije rate?
[DOUBLEPOST=1506763578,1506763052][/DOUBLEPOST]Dali mogu platiti godinu semestralno? znaci kao u dvije rate?
 

Isa

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Dali mogu platiti godinu semestralno? znaci kao u dvije rate?
[DOUBLEPOST=1506763578,1506763052][/DOUBLEPOST]Dali mogu platiti godinu semestralno? znaci kao u dvije rate?
Možeš, ako se radi o upisu na Specijalistički diplomski studija javne uprave II. godina studija, kod upisa u I. godinu studija mora se uplatiti cijeli iznos.
 

mape5

Super Moderator
čestitam svima koji su se upisali na specijalistički studij ak.g. 2017/2018. Nadam se da nećemo toliko pišati krv koliko smo je pišali na stručnom trogodišnjem :)
 

Vici4545

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Lijep pozdrav,

Polaže li netko ove godine prijemni ispit za specij. studij javne uprave u ZG? :)

Ima li netko tko je polagao prijemni da može dati savjet oko čega najviše obratiti pozornost i ako se slučajno sjeća kakvih okvirnih pitanja? :) Hvala puno!
 

Lidijja

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Poštovani svi. Vezano uz sutrašnji upis na specijalistički, za izvanredne se placa 7200.00 plus 300 upisnina ili samo 7200.00 Hvala unaprijed na informaciji!
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks