AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Računovodstvo I.

jeeci

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ja sam isto dobila tristo i nesto sve cemo vidjeti u cet nadam se da nece biti prestoga u ocijenjivanju
 

helna

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
kaj je bilo na predavanjima danas? jel ih držala vašićek ili su bile vježbe? kad je vašićek da li ona dijeli onaj papir za potpisivanje?
 

sssandra

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
hej, vidim da svi uglavno pišete o kolokviju ... zna li netko jesu li ista ta pitanja i u ispitu, ili su neka druga? koja?

hvala
 

Bumblebee

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
pozdrav ljudii,ovo nema veze sa temom aaali nemem gdje drugdje staviti post!! naime planiram se u 9mj prebaciti sa javne uprave na porez jer ne mogu dati sociologiju vec god dana i za svoje dobro ne zelim se vise zivcirati...pa sto bi mi mogli rec opcenito o faxu?? jedino me brinu ispiti koji imaju racunanja kao racunovodstvo?? mislim znam da je fax tezak daleko od toga ali nemate drustvenih predmeta vec su svi vise manje strucni i to mi je spaaas!! ako bi mi netko dao iskren odg bila bih vam jako zahvalna!! :)
 

jeeci

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
iskreno porezni je tezak fatat treba puno,puno ucit a racunovodstvo se moze naucit samo treba volje mislim da je puno teze porezno pravo i organizacija jer je profesor iz poreznog blago uzas:(:(
 

Bumblebee

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
isto kao i nauka na upravi...jaaaooo,ako se ne izvucem iz ovog uskoro mislim da nebu bilo dobro ni za mene ni za njih jer zbilja ne odgovaram za svoje postupke ako jos jednom padnem isti ispit :(
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks