AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Računovodstvo I.

topanga

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
kolege, ukljucite se u peticiju za dekanski rok. dodite na fax i potpisite se a ako zaista niste u mogucnosti osobno doci posaljite kolegici maya_21 na privatne poruke svoje ime prezime, godinu upisa i broj indexa( npr R-172/08). sigurna sam da nam je vecini potreban taj rok. i bilo bi pozeljno da se ukljucite u skupljanje potpisa :laughing: (ako saljete mail posebno naglasite da ste s poreznog odjela)
 

ideš

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
jel se sjeca netko tko je bio na uvidu ispita jos nekih pitanja? i dali znate po koliko bodova profesorica boduje bilancu(ako je točno sastavljana) i koliko boduje početna stanja?
 

B_Beast

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Dal profesorica,ukoliko se prodje pismeni,ispituje i usmeni ili samo napise ocjenu?
 

RIA

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Dal profesorica,ukoliko se prodje pismeni,ispituje i usmeni ili samo napise ocjenu?
Ako prodjes pismeni,ide se samo na upis ocjene. :D Nema usmenog..
eventualno,ako se dobije -2 onda mozda malo pita..
 

B_Beast

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ako prodjes pismeni,ide se samo na upis ocjene. :D Nema usmenog..
eventualno,ako se dobije -2 onda mozda malo pita..
yaaaaay..jos samo da se dobije dva i nitko na svijetu sretniji od mene ..
onda sam na slonu :elephant:
 

tončica10

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ei ekipo!
prvi put izlazim na računovodstvo a nisam baš revno pohodila predavanja :/
zanima me kk izgledaju zadaci na ispitu, kolkiko ih je sve ostalo što mi može pomoći ^.^
 

pilic

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ljudi pomagajte, tko zna odgovor na pitanje "koje se kontrole provode za kontrolu ispravnosti vjerod.isprava?" mislim da su tri.
 

Skeletor

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Bok,

zna li netko kad su kolokviji iz ovog kolegija?

Hvala unaprijed
Prvi je bio,drugi je obično na rasporedu negdje krajem semestra.Na drugi kolokvij ne možeš izaći ako nisi položio prvi,a ako padneš drugi kolokvij moraš ići na ispit koji je pismeni,usmenog ispita nema(kao ima ali Vašičekica nikad ne ispituje na usmenom).

ljudi kako napraviti bilancu i kako je objasniti???
helpajte!
Znači ovako,uzmeš/skineš s interneta bilancu trgovačkog društva koje se bavi proizvodnjom(Kraš,Pliva,Zvijezda,Lero itd.)Objasniš malo u uvodu što je bilanca i od čega se sastoji,onda objasniš pozicije na bilanci,navedeš po kojem je kriteriju sastavljena,strukturu prihoda i rashoda te je li uspostavljena bilančna ravnoteža.Za uvod prepiši definiciju bilance iz knjige.Ako bude štekalo javi mi se na pp da to sredimo.
 

Skeletor

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Vjerovatno vam je Hladika na vježbama rekla do kojeg datuma trebate predati bilancu.Važno je da predaš bilancu do dogovorenog datuma.Kasnije ćeš moći popraviti sve nedostatke koje Hladika uoči.Prošle godine bilanca je trebala biti predana do 5 mjeseca.Potpis,za koji je bilanca uvjet,Vašičekica je dijelila u terminu održavanja drugog kolokvija na kraju semestra.
 

majacuro

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Bok! Da li netko zna kad je drugi kolokvij ali točan datum, da li je to ovaj četvrtka 24.05 ili onaj idući 31.05 jer onda navodno profesorica daje potpise
 

ppaola

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
kolkovij je u petak 1.6. u 10h, dvorana 1. tada će dijelit i potpise onima koji imaju uvjet, odnosno onima koji su predali bilancu
 

majacuro

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
bokic, danas sam bila kod prof. Hladike i rekla je da je 2. kolokvij 05.06. u 15 sati, dvorana 1, a ujedno i da će doći i prof. Vašiček i dijeliti potpise. pa stoga, sve koje znate, obavijestite
pozdrav
 

lex89

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Bok,

da li netko zna da li je istina da Računovodstvo 1. ima pismeni+usmeni ispit? Znači li to da su samo zadaci u pismenom ,a teoriju pita usmeno ? Hvala
 

Bela8

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Kolege dali netko ima 2 seminara iz racunovodstva I. koje bi mogli podjelit samnom. Naime kolegica i ja samo vec dosada 3 puta predavali i svaki put nije bilo dobro, vec polako gubimo zivce. Hvala unaprijed.
 

Genki

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Da li na usmeni iz računovodstva smiju izaći samo oni koji imaju oba kolokvija ili mogu i ovi sa jednim ?
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks