AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Računovodstvo I.

meriane

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
a nadam se jer samo slusam kak je to tesko i tak.. a kolko otprilike treba vremena da se nauci za jedan kolokvij? malo mi je pretrpan 4mj ispitima pa da si znam organizirat
pa sto se tice torijskog dijela to nije tesko naucis to u jedan dan,a sto se tice zadataka to trebas izvjezbati pa sve ovisi koliko ti treba vremena da usavrsis zadatke;)
 

Marinica

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
a nadam se jer samo slusam kak je to tesko i tak.. a kolko otprilike treba vremena da se nauci za jedan kolokvij? malo mi je pretrpan 4mj ispitima pa da si znam organizirat
meni ti je trebalo otprilike tjedan dana prije kolokvija i manje, 4-5 dana vježbanja
 

sunny_kiss

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
jel onda dosta da se riješi bilanca i još par knjiženja za 2... :(
12,5 bodava ti treba za prolaz.
12,5 iz teorije, 2 i pol iz zadataka..
moja preporuka je da za svaki slučaj riješiš još knjiženja, jer niak ne znaš koliko ćeš dobro bilancu riješit... uostalom, ako riješiš pola knjiženja dobiješ pola boda..tako da treba skupljat bodove na svemu :))
 

anita23.02

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ma knjiženja ništa ne kužim... plače mi se od ovog šugavog računovodstva -.-
nikad to neću proć :( potrudit ću se bar bilancu točno riješit... neće valjda bit preteška?
 

sunny_kiss

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ma knjiženja ništa ne kužim... plače mi se od ovog šugavog računovodstva -.-
nikad to neću proć :( potrudit ću se bar bilancu točno riješit... neće valjda bit preteška?
ovisi kako si je savladala, mene su knjiženja izvlačila...nije to teško...da se navući 12,5 bodova.. knjiženja su inače relativno jednostavna, samo budi redovita na predavanju i uvjek pitaj ono što ti nije jasno.
 

anita23.02

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
e samo mi još kaži koliko stavaka obično bude u bilanci? :) nekako mi se čini da u sat vremena neću to sve stić :S
 

sunny_kiss

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
na knap je vrmena. i morat ćeš požurit definitivno...i sad se ne sjećam točno koloko je lani bilo, al ima sigurno oko 10-ak stavki...
i nemoj zaboravit napravit ravnotežu :D
al nije teško.
 

sunny_kiss

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
aaa kakvu ravnotežu?? na šta misliš? joj ja sam potpuni debil :)
moraju aktiva i pasiva isto iznosit. ako ne iznose isto, onda si negdje pogriješila. al imat ćeš u zaatku izračunat jednu stavku jer neće bit popunjena, odnosno bit će upitnik. i na to obrati pažnju. i morat ćeš je izračunat pomoću one formule koju ste na početku učili...
 

meriane

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
kad ovo citam stvarno ne razumijem u cemu je problem sa knjizenjima i kako da se to ne razumije,sto vise vjezbate i slusate tj,gledate na predavanjima bit ce vam lakse,ako ste dobro naucili teoriju zadaci su pljuga;)))
 

helna

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
jel bilo nekaj bitno danas na predavanju? jel kolokvij u redovnom terminu za predavanja, tj u 1?hvala
 

brenda

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ljudovi jel dovoljno da se na kolokviju za prolaz riješi samo bilanca i teorija a knjiženja recimo da ti 2,3 budu točna?? :)
 

pilic

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ljudovi jel dovoljno da se na kolokviju za prolaz riješi samo bilanca i teorija a knjiženja recimo da ti 2,3 budu točna?? :)
kolko ja znam kod knjizenja moze bit samo sve tocno il sve krivo. al mislim da treba bas knjizenje za prolaz. nazalost:frustrating: nadam se da se varam
 

Samohrani

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Da,knjiženje ili riješiš potpuno ili ga ne riješiš uopće.Koliko će biti zadataka?Jedan bilanca i jedan knjiženje?Ako je tako,onda je logično da je bilanca dovoljna za prolaz jer je riješeno pola zadataka.Opet s tim nisi ništa riješio jer te na drugom kolokviju čekaju samo knjiženja.
 

pilic

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Da,knjiženje ili riješiš potpuno ili ga ne riješiš uopće.Koliko će biti zadataka?Jedan bilanca i jedan knjiženje?Ako je tako,onda je logično da je bilanca dovoljna za prolaz jer je riješeno pola zadataka.Opet s tim nisi ništa riješio jer te na drugom kolokviju čekaju samo knjiženja.
da, istina, a moze nas zeznut i sad. Pa nam dat zadatak tako da prvo porknjizis pa na temlju tog napravis bilancu. A nemozes ak nisi dobro proknjizio:frustrating:
 

helna

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
jel mi može neko pliz napisat naslove koje treba za kolokvij jer trenutno nisam sigurna da li mi je žena dobru knjigu iskopirala?
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks