AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Međunarodni odnosi, vanjska politika i diplomacija

tapravnica

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Rekao je jučer prof da za akademsku god 2016/2017 ne učimo po starim prezentacijama nego da će, kako koje predavanje prođe, objaviti na stranici PP prezentaciju koju trebamo učiti. U pripremi je knjiga tako da je bolje što prije riješiti ovaj ispit.
Kolokvij su u 4. i 8. terminu predavanja i ocjenu čuva koliko god treba. Dolazak na predavanja je uvjet za kolokvij.
Ima li tko knjigu Berkovića u pdf-u da mi pošalje na mail?
Samo što sam ja odslušala taj predmet i ne planiram na kolokvije, nego na ispit sad u 11 mjesecu. I što da sad učim samo po ostaloj literaturi?!
[DOUBLEPOST=1476857878,1476857805][/DOUBLEPOST]
Rekao je jučer prof da za akademsku god 2016/2017 ne učimo po starim prezentacijama nego da će, kako koje predavanje prođe, objaviti na stranici PP prezentaciju koju trebamo učiti. U pripremi je knjiga tako da je bolje što prije riješiti ovaj ispit.
Kolokvij su u 4. i 8. terminu predavanja i ocjenu čuva koliko god treba. Dolazak na predavanja je uvjet za kolokvij.
Ima li tko knjigu Berkovića u pdf-u da mi pošalje na mail?
Samo što sam ja odslušala taj predmet i ne planiram na kolokvije, nego na ispit sad u 11 mjesecu. I što da sad učim samo po ostaloj literaturi?!
 

lock

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Da li se onda iz samo onih objavljenih prezentacija uči za kolokvije. Jel to dovoljno, zna tko?
 

Ivanka J

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Profesor je rekao da učimo po prezentacijama i da ce pitanja na kolokvijima bit iz njih, da je knjiga u izradi i da bi nam bilo bolje sad položiti...
[DOUBLEPOST=1478383038,1477499657][/DOUBLEPOST]U koliko sati je kolokvij 11.11. i gdje?
 

MARYYNNA

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Profesor je rekao da učimo po prezentacijama i da ce pitanja na kolokvijima bit iz njih, da je knjiga u izradi i da bi nam bilo bolje sad položiti...
[DOUBLEPOST=1478383038,1477499657][/DOUBLEPOST]U koliko sati je kolokvij 11.11. i gdje?
Ne razumijem gdje bi trebao biti nego u 17 sati u leksikografskom zavodu miroslava krleže.
 

koni

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
jel netko zna:
Koje međunarodnopravni izvor nije uporište stvaranja dipolmatskog protokola: međunarodni sporazumi-Bečki kongres, - pravila međun. običajnog prava ili unutarnje nacionalno zakonodavstvo?
4 funkcije dipomatske misije?
 

freya

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
M
jel netko zna:
Koje međunarodnopravni izvor nije uporište stvaranja dipolmatskog protokola: međunarodni sporazumi-Bečki kongres, - pravila međun. običajnog prava ili unutarnje nacionalno zakonodavstvo?
4 funkcije dipomatske misije?
Meni se cini da to spada u drugi kolokvij...
 

Ivanka J

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Moja pitanja jučer na 1. kolokviju:
1. međunarodni odnosi, vanjska politika, diplomacija,
2. glavni elementi suvremenog međunarodnog okružja,
3. U kojem predmetu je sud EU utvrdio nadređenost europskog prava nacionalnom,
4. Kojim se ugovorom prvi puta formalno regulira koncept zajedničke vanjske i sigurnosne politike,
5. Nabroji 4 aktivnosti UN-a,
6. Koja su tijela (organi) UN-a,
7. Koliko je bilo mirovnih operacija UN-a u RH i navedi bar 3,
8. Definicija bilateralne i multilateralne diplomacije.
 

5ra

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
grupa A: odnos međ.odnosa, vanjske politike i diplomacije. sto je diplomacija, zaokruziti dvije najvaznije konvencije, zaokruziti koje su vrste međ.ugovora, što su diplomatski pregovori, koliko je bilo mirovnih operacija i kratice za njih 3,koje su nove opće vrijednosti suvremenog međ okruzja
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks