AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Međunarodni odnosi, vanjska politika i diplomacija

martina_sk

Administrator
kako mi prenose kolege i ovdje su za izvanredne predavanja obvezna (10 sati) ako misle izaći na kolokvij koji će najvjerojatnije biti 28.11. može li netko napisati točan naziv knjiga koje su literatura?
 

ivaanai

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Potpisujemo se, profesor nije siguran ni kako se zove a kamoli za nesto vise, naveo nam je VJEROJATNU literaturu, kolokvije imamo VJEROJATNO, izostati mozemo par puta VJEROJATNO, VJEROJATNO ce cuvati ocjenu onima koji nisu dali sve ispite i tako, o svemu ce nas obavijestit tokom semestra ;)
 

schuman

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
I onda Koprić kaže kako je ovo najbolji studij u državi i šire, kakvi su tek ostali...
Imam dojam da ovo sve rade kao po kazni i preko one stvari...
 

sanja

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
kako mi prenose kolege i ovdje su za izvanredne predavanja obvezna (10 sati) ako misle izaći na kolokvij koji će najvjerojatnije biti 28.11. može li netko napisati točan naziv knjiga koje su literatura?
Bila sam na predavanju i nisam dobila dojam da su predavanja obvezna samo ako misliš izaći na kolokvij. Profesor još nije ni siguran dali će biti kolokvij (vjerojatno bude) ali je siguran da izvanredni moraju doći na barem 10 sati. Ali, bila je gužva i bila sam u zadnjim redovima pa mi je možda nešto promaknulo
 

ana2

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
kako mi prenose kolege i ovdje su za izvanredne predavanja obvezna (10 sati) ako misle izaći na kolokvij koji će najvjerojatnije biti 28.11. može li netko napisati točan naziv knjiga koje su literatura?
Knjige koje čine obaveznu literturu su "Diplomacija kao državna služba" Pičuljan i
"Diplomacija i diplomatska profesija" Berković - bar se nadam da je to točno tako jer je stvarno bila gužva i buka.
Profesor je rekao da će idućih dana staviti na web prezentacije i za svako područje dio knjige koji se na to odnosi i dodatnu literaturu, čiji opseg uopće ne želim komentirati a nema namjeru ni čitati.

Što se tiče predavanja koliko sam shvatila izvanrednima je obavezno 10 sati, on je preporučio neka predavanja koja bi po njemu bila najkorisnija - 19.12., 23.1. i/ili 30.01. - nisam uspjela zapisati koja su to područja ali to bi trebalo biti u prezentacijama kad ih objavi.

Budući da profesor nije sa našeg faksa malo je pogubljen, i sam kaže da su mu neki profesori rekli jedno a drugi drugo, što se tiče nastave i ispita - mi smo na to navikli, on očito nije.

Ispit, odnosno kolokviji, su pismeni, pitanja nešto esejski nešto na zaokruživanje. Najvjerojatniji datum prvog kolokvija 28.11.
 

martina_sk

Administrator
s obzirom da nema izvedbenog plana niti imam u indeks upisane kolegije ne znam - tko uopće drži predavanja i ispituje? koja katedra?
 

Balerina

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Kolege, jel jučer na predavanju možda rekao koja su to točno "izabrana poglavlja" iz obavezne literature?
 

ivaanai

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Kolege, jel jučer na predavanju možda rekao koja su to točno "izabrana poglavlja" iz obavezne literature?
Profesor je jucer rekao da je za prolaz dovoljno nauciti prezentacije, od knjiga berkovic i piculjan je dovoljno odabrati jednu posto se poklapaju a str imas u prezentacijama
 

Mery

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Primijetila sam da postoji razlika u literaturi iz prezentacije prvog susreta s onom iz ostalih susreta, a vjerujem da je važeća ona koja je navedena u prezentaciji svakog pojedinog susreta. Ako sam u krivu, neka me netko ispravi.
 

martina_sk

Administrator
Primijetila sam da postoji razlika u literaturi iz prezentacije prvog susreta s onom iz ostalih susreta, a vjerujem da je važeća ona koja je navedena u prezentaciji svakog pojedinog susreta. Ako sam u krivu, neka me netko ispravi.
i ja vjerujem da je tako.
 

Juliska

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
DAli za kolokvij učite samo prezentacije objavljene na webu koju su navodno dovoljne za prolaz ili učite po knjizi?
 

Nirvana

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
ja sam počela čitati iz prezentacija iako mislim da to ipak nije dovoljno za prolaz jer treba neke natuknice malo i objasniti pa je potrebna knjiga. Eto, to je moje mišljenje, a ako netko drugi ima nekih saznanja o tome što je dovoljno za ispit, neka napiše.
 

Vitaap

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Kolege kad je kolokvij i u kolko sati? Dali je.profesor na zadnjem predavanu ista rekao bitno vezano za kolokvij?
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks