AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Javna nabava

Nicole

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Pitanja su općenita:
Državna komisija za kontrolu postupaka JN (NN 18/13, 127/13)
Upravni ugovor
Novine uvedene Zakonom o izmjenama i dopunama Zakona o javnoj nabavi (NN 143/13)
 

jelenko.wt

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
bilo nas je samo 5 jučer. bio je turudic i on ce nam predavat. rekao je da je objavljena literatura nevazeca i da ce nam donjet novi popis. takoder je rekao da na predavanja treba nosit zakon o javnoj nabavi i zakon o komisiji za postupak javne nabave(il kak se vec zove). ja se nadam da nam ne misli oba cijela zakona stavit za literaturu :(
 

apostolka

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Prestrašno!Baš sam ju planirala učit i sad niš.Nije da su rokovi svi u isto vrijeme i nije da za pola toga nemamo literaturu...:s
 

Latin

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
i meni se nekako čini premalo, pa sam mislila da možda netko od redovnih zna ako je što spomenuo na predavanju o tome:/
 

jelenko.wt

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
bio je ispit danas ujutro u 9h. dojmovi super, dan, dva ucenja i siguran prolaz. svi smo dobili 4 i 5. pita opcenito, ne trazi nabrajanja niti detaljno. rijesio je nas 7 u 20ak min :D
 

anđa

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
O pa super, čestitam! dal pitao samo od 138. do 181. članka ili još nešto? Možete napisati koje pitanje, hvala unaprijed! :)
 

jelenko.wt

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
samo to, al skroz opcenito. npr uloga drž komisije (na početku), razlog podnošenja žalbe - nezakonitost, kada se postupak nastavlja a trebao je biti sprijecen, djelovi žalbe, onaj rok 5 i 10 dana kod velikih i malih vrijednosti i sl.
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks