AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Javna nabava

anđa

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Dakle, dojmovi s ispita su odlični. Profesor je totalno cool, postavi pitanje, dva i gotovo. Pita općenita pitanja, npr. nedostaci postupka javne nabave, rokovi za izjavljivanje žalbe u otvorenom postupku, sadržaj žalbe, odlučivanje državne komisije, pozivanje naručitelja, itd...znači samo od 138.-181.članka. Eto, sretno svima, preporučam narednim generacijma da izaberu ovaj predmet za izborni! :grin:
 

5ra

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
dali netko od redovnih studenata može napisati koja je literatura za ovaj predmet?dali je još uvijek onih nekoliko članaka zakona ili?
 

marxmaja

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Mislim da je profesor postavljaomaksimalno dva ppitanja. Ja sam dobila jedno i glasilo je privremena mjera. Rekla sam nešto jadnoi ppolovinomeeto dabudem samokritična i dobila četiri
 

lidach3

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Prof je danas na roku pitao jedno do dva pitanja svakog,dijelio 4i5 samo.. Neka od pitanja su dokazivanje u zalbenom postupku,izjavljivanje zalbe, rokovi, sto zalba sadrzi, ovlasti drzavne komisije..
 

freya

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Jedno od mojih pitanja je bilo (nesto u stilu) zasto je EU smatrala vaznim regulirati podrucje javne nabave. Nemam vise sto dodati jer je kolegica iznad sve napisala...
 

megi.mec

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
profesor je rekao da je zakon o javnoj nabavi star i da se čeka donošenje novog stoga ćemo, dok se ne donese novi zakon o javnoj nabavi, prolaziti Direktivu EU o javnoj nabavi i iz toga će biti i ispit.
 

Mnjamnja

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Jel ispit samo usmeni ili i pismeni?Jesu predavanja obvezna?
[DOUBLEPOST=1476456886,1476456854][/DOUBLEPOST]Hvala puno za info prije.
 

Mnjamnja

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Znači na ispitu će biti literatura direktiva EU o javnoj nabavi?Možeš li megi poslat svoj kontakt mail privatno da te kontaktiram?Hvala
 

valentinak

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Hoce li sutra biti predavanje po rasporedu?
Zna li se kad se dijele potpisi iz ovog predmeta?
Koja je na kraju literatura?
Hvalaaa!!
 

megi.mec

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
budući je stigao novi zakon o javnoj nabavi, profesor je rekao da će pitati dio iz tog zakona, i to samo pravnu zaštitu - 4.dio
 

Magi

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Jučer na ispitu kod doc. Turudića svi prošli. Pitao svakoga jedno do dva pitanja. Uglavnom su svi dobili super ocjenu. Preporuka budućim generacijama da uzmu ovaj predmet kao izborni.
 

Ivica1965

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Hej ljudi, u skriptarnici vidim samo staru skriptu, nove nema unatoč tome što je novi zakon na snazi.
Čini mi se kako je i stara skripta korisna. Ima li tko kakav korisni materijal sa predavanja ili skripiran navažniji dio po novom?

Ako bilo tko ima nešto korisno rado prihvaćam na email: [email protected]

Lp,
 

Ilijana 5

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Molim nekoga od redovitih studenata ako može da javi koja je ispitna literatura ove godine za Javnu nabavu?
 

maja2201

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Da li netko zna kada i gdje je ispit u ponedjeljak?
[DOUBLEPOST=1516955067,1516955022][/DOUBLEPOST]Da li netko zna kada i gdje je ispit u ponedjeljak?
 

pravnik5

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Pitanja sa usmenog: naknada za pokretanje žalbe, vrste javne nabave, jednostavna nabava, plan nabave i registar ugovora, dkom.. prof stvarno okej, ne pita detalje i daje dobre ocjene :)
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks