AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Javna nabava

josipajj

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Moja Pitanja prvi rok: ciljevi javne nabave, socijalni ciljevi, otvoreni postupak
Od kolegice: ustroj dkoma i zalbeni rokovi
 

ellison7

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ostala pitanja : pravna narav javne nabave, ciljevi javne nabave, javni i sektorski naručitelji, dokumentacija o javnoj nabavi, odluke koje donosi DKOM, uvjeti za izbor predsjednika DKOM-a, primjer pravne osobe s javnim ovlastima
 

mlana

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Pitanja sa današnjeg roka: upravni spor, u kojem sastavu odlučuje DKOM povodom žalbe, ograničeni postupak, partnerstvo za inovacije, dokumentacija o nabavi

Profesor postavi jedno pitanje i ako znaš odgovor dobiješ izvrstan, ako ne postavi i drugo pitanje i podijeli uglavnom vrlo dobar. Da su barem svi ispitivači takvi! :D
 

TuttiFruti

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Evo da napisem svoje dojmove s roka 1.2. Ugodan i bezbolan prolazak, profesor je darezljiv na ocjenama, mislim da smo svi dobili vrlo dobar... neka pitanja koja se sjecam su: otvoreni postupak, suzbijanje korupcije u hr, narucitelji, javni narucitelji, sektoriski narucitelji, izuzeca od primjene ZJN, Socijalna javna nabava, ustrojstvo DKOM-a, Odluke DKOM-a, Odgodni ucinak zalbe, rokovi za ponudu, upravni spor. Profesor svakog pita po dva pitanja. Sretno svima
 

alma1311

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Evo da napisem svoje dojmove s roka 1.2. Ugodan i bezbolan prolazak, profesor je darezljiv na ocjenama, mislim da smo svi dobili vrlo dobar... neka pitanja koja se sjecam su: otvoreni postupak, suzbijanje korupcije u hr, narucitelji, javni narucitelji, sektoriski narucitelji, izuzeca od primjene ZJN, Socijalna javna nabava, ustrojstvo DKOM-a, Odluke DKOM-a, Odgodni ucinak zalbe, rokovi za ponudu, upravni spor. Profesor svakog pita po dva pitanja. Sretno svima
Hvala na pitanjima i cestitam na prolasku! Moze samo pitanje, iz cega ste ucili i koliko je potrebno za spremiti ispit. Mislim to izaci na iducem roku no jos nisam pocela uciti zbog ispita u ovom roku :oops: pa me zanima da li se to stigne u 10 dana spremiti
 

TuttiFruti

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Hvala na pitanjima i cestitam na prolasku! Moze samo pitanje, iz cega ste ucili i koliko je potrebno za spremiti ispit. Mislim to izaci na iducem roku no jos nisam pocela uciti zbog ispita u ovom roku :oops: pa me zanima da li se to stigne u 10 dana spremiti
ja sam si napravila skriptu iz knjige pa po tome, za neke stvari su dovoljne prezentacije, stigne se nauciti u 10 dana po meni makar ima dosta toga ali je lako pamtljivo
 

nina.312

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Pitanja danas
1.Osnovni ciljevi javne nabave i objasniti suzbijanje korupcije
2. Pravo podnošenja žalbe i rokovi za žalbu
Brzo i bezbolno, učila sam 2 dana po knjizi i koncentrirala se na pitanja koja se ponavljaju.
 

ibeli

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
ja sam si napravila skriptu iz knjige pa po tome, za neke stvari su dovoljne prezentacije, stigne se nauciti u 10 dana po meni makar ima dosta toga ali je lako pamtljivo
pozdrav, jel imaš još uvijek tu skriptu da mi posalješ na mail.
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks