AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Izvanredni studenti

ana.d

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Zna li netko kada će biti objavljeni ispitni rokovi za I godinu Poreznog studija te da li se mogu u zimskom semstru davati ispiti iz ljetnog semestra? Upisala sam parcijulu II godine te iz prve imam za položiti Engleski I, Građansko, Bankarstvo, Računovodstvo I i Engleski II. Dakle, da li mogu izaći npr. na ispit iz računovodstva u zimskom semestru?
 

s.a.n.j.a

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Zna li netko kada će biti objavljeni ispitni rokovi za I godinu Poreznog studija te da li se mogu u zimskom semstru davati ispiti iz ljetnog semestra? Upisala sam parcijulu II godine te iz prve imam za položiti Engleski I, Građansko, Bankarstvo, Računovodstvo I i Engleski II. Dakle, da li mogu izaći npr. na ispit iz računovodstva u zimskom semestru?
možes
 

Marinica

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
I mene zanima kad počinje za izvanredne. Piše samo za redovne
bit će objavljeno na netu
negdje sredino, krajem 10 mjeseca

p.s. jel vi to pitate za porezni ili upravni studij?
ako a porezni, porezni nema posebno predavanja za izvanredne studente (barem do sad anije imao), nedo izvanredni studneti poreznog studija mogu ako žele ići na predavanja sa redovnima
 

shotka

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
kolege molim za pomoc :) izvanredni sam student poreznog studija i ne mogu ici na predavanja zato sto radim od 8:00 do 16:00 pa me zanima jel veliki bed sto necu dolaziti na predavanja, pogotovo uvodna?
 

mala garav

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Imam jedno pitanje naravno ak mi neko može pomoći! Kaj sve treba imati na kraju prve godine vanrednog studija da bi se prebacila na redovni i dal je to uopće moguće??
 

sonadora

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
kolege molim za pomoc :) izvanredni sam student poreznog studija i ne mogu ici na predavanja zato sto radim od 8:00 do 16:00 pa me zanima jel veliki bed sto necu dolaziti na predavanja, pogotovo uvodna?
također :( kak ću moć sve to pratiti? to je najgluplje što su mogli napraviti.
 

sonadora

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ajde barem nisam jedina :) sta nisu mogli napraviti kao na javnoj upravi? ovako cu se samo na ispitima moc pojaviti...
ja više neznam tko ttu koga je... ja sam zvala danas u referadu, i pitala dali je to istina, i kažu da ne, da će počet negdje oko 17-og
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks