AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Izvanredni studenti

karanica

Udavača
ispričavam se što upadam ko svemirac, tj. ko premijer s tenka, ali zna li itko mogu li i koje ispite izvanredni s javne uprave polagati preko kolokvija
jer ovo što se događa na veleučilištu nema veze s bolonjom (i dalje bubanje na pamet i dalje preopširno gradivo), osim po cijenama
Hvala
 

outsidespace

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
ispričavam se što upadam ko svemirac, tj. ko premijer s tenka, ali zna li itko mogu li i koje ispite izvanredni s javne uprave polagati preko kolokvija
jer ovo što se događa na veleučilištu nema veze s bolonjom (i dalje bubanje na pamet i dalje preopširno gradivo), osim po cijenama
Hvala
Postavi isto pitanje u temi za vanredne studente na studiju za javnu upravu .Ova tema je za vanredne studente sa poreznog studija.
 

Zvecka

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Molim izvanredne studente da podijele svoje iskustvo - jesu li obvezna predavanja, koliko ima kolokvija, je li gradivo preoširno ili je ok?
Prebacujem se pravnog studija na porezni pa ako je netko imao sličnu situaciju bilo bi mi drago da se javi, zanima me i koji će mi se sve predmeti priznati jer sam rješila 1. i 2. godinu na pravu...
Pozdrav!
 

N A N S Y

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
3. godina- izvanredni, dakle zadnja godina.. zanima me dali smo trebali sakupiti onih 30 bodova da nebi platili ponovno cijelu školarinu ili sada kada upisujemo apsolventsku plaćamo 100 kn po preostalom bodu bez obzira na to koliko smo u ovoj god uspjeli položiti???
 

donam

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Može li mi netko reći točnu informaciju o potrebnim bodovima i uvjetima za upis II.godine? Dali je isto kao i za redovne studente? Zahvaljujem :)
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks