AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Izvanredni studenti

enna

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Jel zna netko da li se može paralelno studirati stručni studij javne uprave izvanredno i porezni studij redovno? Bila bih vam jako zahvalna.:blushed:
 

Mutley

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Porezni studij

Jel zna netko da li se može paralelno studirati stručni studij javne uprave izvanredno i porezni studij redovno? Bila bih vam jako zahvalna :blushed:
Mislim da na Društvenom veleučilištu ne možeš, jer ne daju da budeš na oba smjera! Jedna kolegica na poreznom, gdje je bila redovni, morala se ispisati s upravnog studija, gdje je bila izvanredni!
 

noname19

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Porezni studij

Ali inače se može! Svatko ima pravo studirat jedan fakultet redovno, a drugi izvanredno!
 

laptopp

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Porezni studij

Jel zna netko da li se može paralelno studirati stručni studij javne uprave izvanredno i porezni studij redovno? Bila bih vam jako zahvalna.:blushed:
Jedan fakultet možeš ići redovno,a drugi izvanredno! nikako ne možeš oba redovno. sretno!
 

malaa

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Porezni studij

dali mi itko može reć dali se redovni studenti mogu prebacit u vanredne i kakav je postupak?
 

duda

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Porezni studij

pisala sam molbu i odobrili su mi izvanredno studiranje, da li netko zna mogu li i ja polagati ispite putem kolokvija?
 

noname19

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Porezni studij

oj! ne znam gdje bih ovo pitanje uopce postavila,al aj ovdje..ovako, jel zna netko jel vanredni studenti mogu na kolokvije? hmm
 

suzy.

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Porezni studij

oj! ne znam gdje bih ovo pitanje uopce postavila,al aj ovdje..ovako, jel zna netko jel vanredni studenti mogu na kolokvije? hmm
Da, dolazi na predavanja i moći ćeš na kolokvije,
 

maja2107

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Porezni studij

oj! ne znam gdje bih ovo pitanje uopce postavila,al aj ovdje..ovako, jel zna netko jel vanredni studenti mogu na kolokvije? hmm
Kako to da si izvanredni student?? Šta se to može?
 

MalaMare

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
da li izvanredni studenti moraju testirat indeks za upis u drugu godinu i jel moraju imat sve potpise ili šta? ili je uvjet samo 50 ects bodova? i kolko se plaća ta druga god?
 

Marinica

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
da li izvanredni studenti moraju testirat indeks za upis u drugu godinu i jel moraju imat sve potpise ili šta? ili je uvjet samo 50 ects bodova? i kolko se plaća ta druga god?
nemoraju testirat indeks i ne trebaju imat potpise
da 50 bodova je uvjet za 2 god!
3300kn školarine plus 300kn upisnine
 

sssandra

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
hej ljudi, ove godine planiram upisati prvu goddinu kao izvanredni student... može pomoć?!

:)
moram li pohađati predavanja?
mogu li izaći na kolokvije?
mogu li izaći na kolokvij iz predmeta na koji sam mjesec dana prije bila na ispitu i pala?
imaju li svi predmeti i pismeni i usmeni odgovor, i postoji li mogućnost pada ako prođeš pismeni, a neznaš baš najbolje na usmenom?

hvala :)
 

Mutley

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
moram li pohađati predavanja?
mogu li izaći na kolokvije?
mogu li izaći na kolokvij iz predmeta na koji sam mjesec dana prije bila na ispitu i pala?
imaju li svi predmeti i pismeni i usmeni odgovor, i postoji li mogućnost pada ako prođeš pismeni, a neznaš baš najbolje na usmenom?

hvala :)
1. Predavanja za izvanredne studente nisu obvezna, no neki profesori zahtijevaju određeni broj dolazaka ukoliko se želi iskoristiti mogućnost polaganja ispita preko kolokvija ili izlaska na predrok (ako ga profesor odredi). U tom slučaju, dakle, ako želiš izaći na kolokvij iz dotičnog predmeta, morat ćeš ići na predavanja i potpisivati se bez obzira što si izvanredni student.

2. Možeš (vezano uz odgovor pod 1).

3. Možeš.

4. Nemaju svi ispiti pismeni i usmeni dio, neki su samo usmeni, dok su neki pismeni i usmeni s time da je pismeni dio eliminacijski (naravno). Mogućnost pada na usmenom ako si prošao pismeni je moguća (naravno). Dapače, takve situacije su relativno učestale :zubo:

Pozz
 

lish

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Hej!! Može li mi netko molim vas reći, da li mogu s obzirom da sam izvanredan student upisati 2 godinu ako nisam položila neke kolegije??? Hvala unaprijed!!
 

masa

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Hej!! Može li mi netko molim vas reći, da li mogu s obzirom da sam izvanredan student upisati 2 godinu ako nisam položila neke kolegije??? Hvala unaprijed!!
to nema apsolutno nikakve veze dal si redovni il izvanredni nego s brojem ects bodova koji su potrebni za upis u višu godinu.a to ti je 50 ects bodova ili eventualno ide peticija za smanjenje praga,pa ti bude 42.
 

lish

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
hvala ti puno!! nisam uopće znala da mogu upisati 2 godinu, bez obzira na položene odnosno nepoložene ispite! Sjećam se da je teta u refradi rekla da izvanredni studenti moraju "očistiti" cijelu godinu da bi upisali drugu!! no nisam ni sama nisam sigurna u to, pa je bolje pitati u svakom slučaju nekoga tko je to već prošao!! hvala još jednom!!
 

ensefero

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Da li mi izvanredni studenti,koji smo upisali ove godine,moramo obaviti sistematski pregled kod lijecnika i kada?
 

nina_m

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Dali su upisi za nas izvanredne do 21.10.-og ili? Dali placanje u dvije rate vrijedi i za izvanredne apsolvente? Molim da odg.tko zna nesto, unaprijed hvala.
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks