AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Izvanredni studenti

beatgormit

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Možda netko ima isti problem:

Upisujete II. godinu, a ostao vam je jedan predmet iz I. godine - morate i njega platiti, ali ne morate upisati sve predmete iz II. godine.
 

joana

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Valja nam se izboriti za svoja prava :)
To se trebalo odavno rijesiti.

Nadam se da ce svi izvanredni studenti, koji su u mogucnosti, moci doci na predvidjen sastanak u petak, 26.10., Cirilometodska 4, kako i stoji u obavijesti.
 

ana.d

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Više detalja, možda? Kad odluka stupa na snagu? Koga će obuhvatiti?
Koliko sam ja shvatila, nema još odluke. Rekao je da postoji previše izvanredno upisanih studenata koji se uopće ne pojavljuju niti na konzultacije niti ispite, a upisani su. Postojati će određeni rok za završetak studija. Ja sam zapravo bila toliko šokirana tom informacijom da mi je ostatak priče bio maglovit :laughing:.

Možda se jave ostali studenti koji su bili na sastanku. Bilo nas je sveukupno desetak.

Inače, kako nas je malo izvanrednih, predavanja nisu u mogućnosti organizirati. Prof.Koprić je predložio tzv.konzultativnu nastavu na kojoj bismo dobili općenite informacije o literaturi, gradivu...

Za vježbe je rekao da imaju namjeru organizirati u popodnevnim satima kao i mogućnost izlazaka na kolokvije, ali zajedno s redovnim studentima.
Ali to je još uvijek sve u zraku...ne zna se kada bi bila i dali će biti iz svih kolegija konzultativna nastava, nije sigurno za sve kolokvije da li ćemo moći pristupiti i probati će organizirati vježbe...Tako sam barem ja shvatila.
 

MARYYNNA

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
neznam gdje da postavim pitanje ,pošto sam vanredni pa ću tu,kolko iznosi članarina knjižare/biblioteke pravnog fakulteta???kaj je stvarno 100 kn???
 

PetricaXD

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Jel bio netko od vanrednih sad na predavanjima od 19. do 22.11? ako je netko bio jel može u kratko reć što je bilo pošto ja nisam mogla doći radi posla.
 

Mutley

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Jel porezni studij još uvijek dvije godine? Jer sam nešto čula da sada traje tri.
Od ove akad.godine traje 3 godine, tj. generacija studenata koja je upisala ove akademske godine (2012/2013) ima trogodišnji program, no za ostale studente još nije uvedena, pretpostavlja se da će biti 2014/2015.
 

N A N S Y

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Izvanredni normalno prijavljuju ispite kao i redovni??
I to još uvijek kod na ide onako kao u prošlom stoljeću, moraš doć do faksa i prijaviti.. jel tako???
 

nistrugar

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
zna li netko kako ide postupak kad se zeli zamrznuti godina, mislim pauzirat godinu radi obaveza ali ne znam kakva je procedura, zovem referadu i oni mi spominju nekakvu ljecnicku potvrdu?

Izvanredni normalno prijavljuju ispite kao i redovni??
I to još uvijek kod na ide onako kao u prošlom stoljeću, moraš doć do faksa i prijaviti.. jel tako???
nazalost tako je, imas jos i mogucnost slanja postom uz kopiju stranice indexa na kojoj se vidi da si platio skolarinu..
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks