AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Informacijski sistemi suvremene javne uprave

capica

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
profesorica je stavila obavijest da prve 4 prezentacije ulaze u kolokvij...
i da bilo bi super ako netko ima neku skriptu ... ili da barem podijeli iskustvo sa ispita... koji je princip... još meni to ta seminarom nije ništa jasno :confused:
 

Siarisa

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Nemam skriptu, ali imam prepisane prezentacije u Wordovom dokumentu (tako mi je bilo lakše učiti), pa vam mogu to poslati ako želite. S time da su prezentacije od prošle godine (ne znam da li je profesorica nešto mjienjala ove godine).

što se tiče ispita, pismenog dijela se ne sjećam previše, al znam da mi je bilo dosta lako. seminar sam nekak sklepala u roku dva i pol dana (jer nisam znala da ga svi moramo napraviti, a već sam prijavila ispit) a usmeni pita po prezentacijama. da ti da nasumce odabereš neku od prezentacija i pita te po njoj. i traži da primijeniš to kaj si naučio na neki info sustav.
 

anastasia

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Nadam se samo da pitanja neće biti teška, jer ovo je dosta komlicirano kad se uči po prezentacijama.
 

dsvlux

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
ekipa jel se iz tih prezentacija baš sve mora znat? recimo ja ona pusta nabrajanja preskačem,kod onog strateškog planiranja ima 39 nabrajanja..pa nema šanse da to učim.. i jel teško položiti kolokvij?
 

Valentina8

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
ja ne znam kak ću položit ovaj predmet. ok, ajde, otom-potom za ispit, naštrebat ću.. al ovaj seminar me više muči. ne razumijem baš ove aspekte i ne znam kak ću uopće nać sve podatke. ma.. katastrofa.
 

dsvlux

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Ma ja cu to sklepat nekako. I to je to,necu se s time ipterecivati. I ovako je zena napisala ako za neki aspekt nema info.da treba samo navest da nema podataka. A ekipa od prosle god.je dobila prakticki pa maksimalne bodove.
 

dsvlux

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
E da, ste vidjeli na Merlinu da je profesorica napisala da trebamo napisati naslove tema za seminarski u forum. Ja sam ga predložio,ali nije još ništa odgovorila.
 

dsvlux

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Hahhaha,ja uzeo e-zdravstvo. Uzmi neki lagani di mozes kemijat i sklepavat lako. Cekam da mi odobri.

E ljudi,jel je informacijski servis unutar e-zdravstva,npr.Informatiziranje sustava primarne zdravstvene zaštite?
 

dsvlux

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Kak vama ide pripremanje kolokvija? Meni je skroz sve apstraktno,muči me kako će ona postavljati pizanja pošto ima brda nabrajanja itd.
 

capica

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
jel profa rekla nešto jučer nakon kolokvija, s obzirom da nisam ostala na predavanju pa me zanima jel možda spomenula rezultate kak smo napisali :confused:
 

dsvlux

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
ja sam isto otišao,a gledam i ne vidim išta da je poslala na merlin.. možda ne može doći sebi od sreće kako smo super napisali xD
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks