AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Informacijski sistemi suvremene javne uprave

capica

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
mislim da meni ne gine usmeni.....jer za ovaj kolokvij nisam stigla još ništa niti pogledati...a dosadašnjih bodova je premalo....reklo bi se zeznuto :surprised:
 

capica

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
hahahaha....ne znam za vas, ali ja mislim ako ta muka po servisima u pon završi uspješno...prva birtija je moja :D
 

Valentina8

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
ee ljudi, onda nećete učit 5.prezentaciju? mislim, ne kužim jel cijelu ne moramo il samo one studje slučaja.
 

capica

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
gdje god su neki primjeri ja to nemam namjeru učiti...
dakle ja učim osnove, osnove, osnova!!! :)
 

dsvlux

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
i ja isto.. u biti ti svi primjeri su ja mislim samo da nam se valjda razjasni.. samo ću osnovno i čao đaci,malo ću više vremena posvetiti onoj klasifikaciji inf.servisa.. kak vama to ide?
 

capica

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Ja se tome posvecujem samo sutra pa sta bude bude...
Btw: jesu vama upisani bodovi iz seminara?
 

dsvlux

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Nisu ti bodovi upisani iz seminara? Ma nemoguce da si fulala bas sve..pa prof.je rekla da je najmanji rez. 26 bodova,mozda sustav nije registrirao..cisto sumnjam da ti nije nista tocno.. pitaj sutra profesoricu.. ja sta sam prosao sam prosao..iskreno ne da mi se vise..
 

dsvlux

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
ljudi,tko će na kraju ići na usmeni u petak? Meni se neda to više sve prožvakavat isponova.
 

Valentina8

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
haha, ma ja idem, ali se neću uopće previše trudit, samo pročitat. :D a šta, nemamo kaj izgubit, samo dobit. :) tak da mislim da se isplati.
 

capica

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Ma ajde možete vi to... A i mislim ak sam iskazete volju da hoćete za veću ocjenu odgovarati da vas žena neće previše zagnjavit nekim dubokoumnim pitanjem... Dsvlux ne odustaje ;) :)
 

Dobri Duh

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
jel moze netko napisati šta od ove sve literature na Merlinu treba uciti, da li samo prezentacije or whAT
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks