AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Informacijski sistemi suvremene javne uprave

filmar

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Bodovi su upisani. Morate kliknuti "ocjene" s lijeve strane i vidjeti će te u jednoj rubrici postignute bodove
od mogućih.
 

capica

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Aaaaa.... Hvala na toj inf... Taj merlin mi je još uvijek nepoznat :) OK, piše mi da imam 17 bodova ..
Jel onda mogu izac na drugi Kolokvij ili? Ništa ne kuzim taj predmet .... Aaaaa....
 

dsvlux

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Ja imam 14 bodova.. meni je prof.na merlinu napisala da nema praga prolaznosti,negose zakljucna ocjena racuna kao zbroj dva kolokvija,sem.rad i usmeni mislim.
 

dsvlux

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Ja sam ga uspio napisat. Mene je mučila ona interoperabilnost u svim smjerovima jer je u mojoj temi baš nema. A neke djelove sam skroz morao izmišljati. E da jel se moraju u ovom radu pisati tipa foosnote i označavati stranice brojevima. Kako sam ja profesoricu uspio shvatiti na predavanjima i u uputama njoj je bitan sadržaj,a manje forma. Ili?
 

Valentina8

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
ja imam primjer rada od jedne cure koja je to imala prošle godine i ona nema ni sadržaj ni brojeve stranica. tak da ću i ja tak. i navodno je dobila 30/30. ljudi, šta znače ove interoperabilnosti? mi može netko to objasnit ako zna.. tipa pravna, semantička, itd.. ja to nemam pojma, guglam, al mi opet nije baš jasno.
 

dsvlux

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Ja isto imam primjera 2 hehe,s time da jedan ima sadržaj i brojeve stranica,a drugi nema..ja sam se više koncentrirao na font,prored, neki pregled i sadržaj rada. E ta interoperabilnost je i meni bila zeznuta..koliko sam ja uspio shvatit pravna interoperabilnost bi značila valjda povezanost između organa vlasti,a semantička nešto u tehničkom smislu..pretpostavljam. recimo kod moje teme elektronički zdravstveni zapis interoperabilnost bi se tek trebala razviti prema nacionalnoj strategiji e-hrvatska 2020.
 

dsvlux

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Ljudi kada je zadnje predavanje iz servisa? Jel mozda pricala jucer na predavanju? Ja sam otisao ranije jer mi je 4 sata sjedenja bez pauze,u hermeticki zatvorenoj prostoriji malo previse. Sva ostala predavanja zavrsavaju iduci tjedan. I kad je taj drugi kolokvij?
 

Valentina8

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ljudi kada je zadnje predavanje iz servisa? Jel mozda pricala jucer na predavanju? Ja sam otisao ranije jer mi je 4 sata sjedenja bez pauze,u hermeticki zatvorenoj prostoriji malo previse. Sva ostala predavanja zavrsavaju iduci tjedan. I kad je taj drugi kolokvij?
nije niš pričala, al vjerojatno je 25. zadnje predavanje, tj. zadnji tjedan. ne znam kak vama, al nama zadnji tjedan završavaju predavanja (iako se nadam da će bit samo potpisi). 1.kol je valjda na prvom ispitnom roku, neam pojma.
 

capica

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
možda ne bi bilo loše da se rasprava pokrene na merlinu pa da na profa kaže svima kakav je točno plan...
 

dsvlux

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Da..iako bas nije aktualna u zadnje vrijeme na forumu. Hm..a valjda bi uskoro trebao biti kraj,tko zna..
 

dsvlux

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Da..ne bih se čudio da za drugi kolokvij saznamo opet recimo tjedan dana ranije. Ja se nadam da ćemo s tim radnjama uspjet nekako dići ocjene.
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks