AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Informacijski sistemi suvremene javne uprave

dsvlux

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Joj mene je tak nekak frka glede tih radova. Ne znam,ja sam sve prekopao,napisao,ali s njom se nikad bas ne zna.
 

Valentina8

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
ljudi, ja danas neću doć na predavanje. iskreno, ne da mi se, a moram učit JPP. pa eto,vi koji ćete ić, jel bi bili ljubazni pa da napišete kaj je rekla?
 

dsvlux

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Naravno,ja u biti idem samo zato na predavanje da vidim kad je 2.kolokvij,potpisi kad su i kad bi ona ispravila radove otprilike.
 

dsvlux

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
a daa.. ne znam prošloj generaciji je sve brzo ispravila i nije bilo frke.

Ej ekipa evo info.od danasnjeg predavanja. Bili smo samo kolegica i ja. Ovako,rekla je prof.da imamo jos dva predavanja danas i 25.5,e sad..kolokvij ce biti 1.6 i tada ce biti i potpisi. Rekla je da ce na merlin objaviti tocno ove prez.za 2.kolokvij. isto tako rekla je da tko hoce moze iduci tjedan imati prezentaciju u power pointu na temu sto smo radili u radu za seminar. I to izlaganje bi trebalo trajati 10 min max i isto moze donijeti dodatne bodove. Znaci tko hoce. A radove je rekla da ce idpraviti kroz taj iduci tjedan pa do kolokvija da imamo sve spremno za usmeni. Eto.
 

Valentina8

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
ljudi koji ste predali seminar, el vam ispravila? mislim, ja nisam još predala.. :O a htjela bih napravit prezentaciju jer će mi sigurno tih 5 bodova trebat. a glupo mi radit prezz ak mi je pol seminara krivo. pa pitam el ispravila ona to il će na kraju tek.
 

dsvlux

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Ej..ja sam seminar predao pred jedno tjedan i po dana na merlin i nije mi ispravila još uvijek. Mislim da će idući tjedan kako je rekla. E sad, ja sam za seminar prekopao doslovno cijeli net i neke stvari sam definitivno pisao po nahođenju jer mi je bilo glupo ostavit prazno,a ona je sama rekla da mi napišemo ako za nešto nema info.kako bi kao na temelju "znanja" napisali. Tako da ono.. a prezentaciju ću odradit čisto da imam kakvo-takvo pojačanje sa strane, nikad se ne zna. I rekla je da ta prezentacija treba pokrivati na 4-5 slajdova najbitnije/zanimljivije,znači ništa u detalje. Ja nekako sve više stječem dojam da je njoj bitno da mi to u osnovama sve kužimo jer traži da sam rad ima 7 str., inače se seminarski radovi pišu i po 30 str. A znam da je prošla generacija praktički imala sve max.bodove iz tih radova tako da čisto sumnjam da bi nas zakidala, ako nešto nije dobro napisano.
 

Valentina8

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
uhhh, nadam se da je tako kako kažeš! ja ću evo sad poslat seminar, pa kak bude-bude. ja sam se isto potrudila da nađem podatke, a sad ak nekaj nije točno, niš ja tu nemrem. hehe. :D
 

dsvlux

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
evo,meni piše na merlinu da je rad ocijenjen,ali uopće nema bodova iz rada,a da su upisani..
 

capica

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
:shock:
evo,meni piše na merlinu da je rad ocijenjen,ali uopće nema bodova iz rada,a da su upisani..

aaaaa....ja još svoj rad nisam niti predala....aaaaaa.... :disgusted: :eek:

možda žena neće ništa bodovati dok ne vidi tko će sve održati izlaganje
 

Valentina8

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
da, tak i meni piše. capica, lako moguće da je tak. ja ću imat danas izlaganje, al ne znam uopće jel to dobro. xD
 

dsvlux

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Ma ja sam to sklepao kako je ona rekla da treba biti i to je to. Ljudi iz prošle generacije su isto tako prezentirali radove tko je htio. Nakon što položim ovaj kolegij,mislim da ću šampanjac otvorit. xD btw. nadam se da će iz radova biti pristojni bodovi ahahahaha
 

capica

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
svima 30 bodova i svi sretni i zadovoljni :prijatelj: :luxhello:

ukoliko bude na predavanju danas nekih korisnih inf po pitanju kolokvija, nemojte zaboraviti na nas ostale :)

btw: Valentina8, tebi sretno onda danas s izlaganjem :grin: :palac-gore:
 

Valentina8

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
dsvlux, hahahahha ovo si dobro rekao. Mislim da bi se svi kolektivno mogli ić napit. Neloša ideja, haa? :D
capica, hvalaaa tii. ma briga me, ak joj se svidi-svidi, ako ne-ne. Bože moooj. ;D

evo, prezentacija prošla dobro, 10 bodova više je u džepu. :D svi smo dobili 10 bod iz prezentacije, osim jedne. a iz seminara nema nitko manje od 26 bodova. :) sad kad pogledam, profa je vrlo dobra. kolokvij ostaje 1.6., ne treba se učit 5.prezentacija (to su oni primjeri) ni ona neka e-nautika. i to bi bilo to ak se ne varam. sretno nam svima na kolokviju i neka postignemo dobre rezultate. :D E, I DA, rekla je da čak ni ne moramo na usmeni ako smo zadovoljni. jedino oni koji su na granici, tipa 50 il 51 bod onda će ih morat propitat.
 

dsvlux

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
daaa..ja sad u biti ništa ne gubim,tako da si ovim 2.kolokvijem mogu samo podići ocjenu.. ja sam odlučio prihvatit ocjenu,bez usmenog,jer ni ne stignem pogledat i gradivo iz 1.kolokvija,a računam da bih trebao najmanje 10 bodova skupit iz 2.kolokvija.
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks