AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Informacijski sistemi suvremene javne uprave

dsvlux

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Ljudi recite mi molim Vas kako se ispit polaže ako se nije izašlo na prvi kolokvij? Je li to pismeno i usmeno ili kako? I taj seminarski rad-za što je on uvijet-izlazak na pismeni dio ispita,usmeni ili kako? Može li se uopće dobiti potpis iz tog kolegija? Ne razumijem ništa.
 

Bleble

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ne mogu ni ja. A vec danima pokusavam :/
Trebalo bi sutra profesorici napomenuti na predavanju na dropbox šteka...:hm:

Ljudi recite mi molim Vas kako se ispit polaže ako se nije izašlo na prvi kolokvij? Je li to pismeno i usmeno ili kako? I taj seminarski rad-za što je on uvijet-izlazak na pismeni dio ispita,usmeni ili kako? Može li se uopće dobiti potpis iz tog kolegija? Ne razumijem ništa.
Najbolje bi bilo da se javiš profesorici na mail...

Upravo sam vidjela je na dropboxu objavljeno nešto na temu pisanja seminarskog rada.. A ne mogu otvoritiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
 

Aderma

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Morate downloadati kompletan ISSJU 2014., znači sve što je prof učitala u dropbox i onda ćete moći iščitati i obavijest za seminarski rad. Ono bitno što piše je 'U seminarskom radu potrebno je opisati sve aspekte informacijskih servisa o kojima smo govorili u okviru nastave za jedan informacijski servis javne uprave po vlastitom izboru, uz uvjet da ne smiju biti u generaciji dva seminara na istu temu.' Jednoj studentici je odobrena tema OIB sustav, tako da je ta tema iskorištena.
 

Pontifex

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Kad su predavanja za redovne studente i gdje ako netko možda zna??? Naime, pokušah na našoj WEB stranici pogledati taj podatak, ali kako su nešto mijenjali stranicu nisu više vratili raspored predavanja za redovne studente...
 

viktoria

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Kad su predavanja za redovne studente i gdje ako netko možda zna??? Naime, pokušah na našoj WEB stranici pogledati taj podatak, ali kako su nešto mijenjali stranicu nisu više vratili raspored predavanja za redovne studente...
Danas, ponedjeljkom u 17h u Gundulićevoj 10, dvorana 3. na prvom katu.
 

Bleble

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Kolokvij je 26.05. u 17 sati, jel tako??
Ujedno molim da netko napiše što je bilo na predavanju.. Dal je bilo nešto riječi o nadolazećem kolokviju i literaturi?
 

dsvlux

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Jel istina da se može izaći na 2.kolokvij ako se nije izašlo na prvi? Koliko ispit nosi bodova?
 

Nicole

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Pretpostavljam da za 2. kolokvij treba naučiti prezentacije issju_06 do issju_08 ?
 

Nirvana

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
kako se snalazite sa seminarom, gdje uopće pronalazite podatke koje treba navesti o sučelju, sigurnosti, razini zrelosti...
 

Tonka

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Provjerite dropbox, stavila je jos materijala te konacno detaljnije upute za pisanje seminara.
Makar mi i dalje nije jasno sto hoce od nas, ni cemu sve to za jedan izborni koji to nije.
Dosta je sto je literatura takva da se ne moze nauciti osim nabubati na pamet, profesorica nam velikodusno ide zakomplicirati zivot s tim seminarom.
Ne znam vise jel ima smisla ici na taj 2 . kolokvij ili ucit nesto sto sam u stanju nauciti i ici na prvi rok u 6. mj. A ovo ostaviti za neki drugi put (sljedecu godinu) :(((((
 

viktoria

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
jučer je predavanju dogovoreno da će drugi kolokvij biti 2.6., znači na ispitnom roku i mislim da u 17h i poslije je odmah usmeni. seminari se moraju predati do ponedjeljka 26.6. ako ćemo izać na 2. kolokvij.

i tko hoće može za dodatnih 10 bodova prezentirati seminar, ukratko, na predavanju u ponedjeljak 26.6. i u 9. prezentaciji je pokazala kak bi trebao izgledati taj seminar (ima onaj primjer e-nautika)
 

Tonka

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
jel treba seminar biti u obliku prezentacije, kao sto je prof. napravila, ili treba izgledat kao klasicni seminar? s uvodom, fusnotama itd?
 

Aderma

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Znači 26.5. će biti još jedno predavanje?? i još jedna prezentacija za učiti sigurno. Ajmeeee pa ovaj ispit je postao živa katastrofa. Koliko vas je zadnji put bilo na predavanju? Moj seminar je klasični, i bez uvoda i bez fusnota :)
 

viktoria

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Znači 26.5. će biti još jedno predavanje?? i još jedna prezentacija za učiti sigurno. Ajmeeee pa ovaj ispit je postao živa katastrofa. Koliko vas je zadnji put bilo na predavanju? Moj seminar je klasični, i bez uvoda i bez fusnota :)

neće bit predavanje, zato i prezentiramo seminare jer više nema gradiva. za drugi kolokvij su prezentacije 6. - 9.
 

Aderma

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
neće bit predavanje, zato i prezentiramo seminare jer više nema gradiva. za drugi kolokvij su prezentacije 6. - 9.
To znači da mi koji ne želimo prezentirati nismo obvezni doći? Dal je prof.to rekla sad na zadnjem predavanju? A baš i nije morala odgoditi 2.kolokvij za tjedan dana...remeti mi planove :D
 

martina_sk

Administrator
poslala sam profi mail i rekla da se drugi kolokvij može polagati i na roku 16.6. pa time i seminarski predati tjedan dana prije toga (9.6.).
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks