AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Informacijski sistemi suvremene javne uprave

martina_sk

Administrator
ljudi moji, pa zar vama odgovara ova masa literature, nitko nema prigovora?
ja još nisam vidjela literaturu. sad ću :D

inače literatura za prvi kolokvij su samo prezentacije gradiva koje se obradilo. i usmeno će pitati samo ako je ocjena na granici, inače samo upisuje ocjenu.
 

martina_sk

Administrator
Može li samo netko napisati koji naslovi su se do sad obradili?
Hvala
navodno su sva obrađena predavanja tj prezentacije na dropboxu pa je to to.

ljudi moji, pa zar vama odgovara ova masa literature, nitko nema prigovora?
stvarno ima užasno puno literature. ja sam shvatila profu da ima jedan dokument u dropboxu u kojem piše koje sve stranice trebamo naučiti, a li sam ju očito krivo shvatila jer takav dokument ostoji samo za dopunsku literaturu za koju je rekla da treba samo pročitati. ne znam što ćemo s tim. ne može to tako opširno i još na engleskom.. a na prvom kolokviju literatura samo prezentacije. malo mi je to čudno.
 

Nirvana

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Krivo si razumjela. Za prvi kolokvij nisu samo prezentacije nego ta literatura na hrvatskom koja je u word dokumwntu specificirana tj. navedene su stranice koje trebamo pročitati. Za drugi kolokvij je literatura na engleskom tako da ne znam kako ćemo uopće to riješiti jer vjerujem da većini treba puno vremena dok sve to prevede. Što se prezentacija tiče tu su samo natuknice i ako možeš učiti po tome super. Sve prezentacije su inače na dropboxu.
 

martina_sk

Administrator
Što se prezentacija tiče tu su samo natuknice i ako možeš učiti po tome super. Sve prezentacije su inače na dropboxu.
znam. ali 100 % je na predavanju prekjučer rekla da su za prvi kolokvij literatura samo prezentacije. pitala sam ju kako će biti pitanja koncipirana, tj. da li ćemo znati odg na njih samo iz prezentacija jer ona priča puno opširnije i zanimljivije nego je u prezentacijama. rekla je da u principu možemo ali da za razumijevanje treba slušati predavanja..
 

Nicole

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Uzmite u obzir da je rekla da su prezentacije samo natuknice i da bi trebali zapisivati ono što ona kaže na predavanju kako bismo imali cjelinu.
Da spomenem da je užasno teško zapisati sve što kaže, pogotovo kad se ne razumije o čemu priča... I da spomenem da izvanredni studenti uopće nisu prošli jedan dio predavanja/prezentacija...
 

Pontifex

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Znači koliko sam ja shvatio literatura za prvi kolokvij bi trebale biti ove prezentacije koje se nalaze u Dropboxu pod:
01-Pravni okvir
02-Strateško upravljanje IS
03-Upravljanje informacijskim sustavima

...ili sam nešto krivo shvatio???
 

Bleble

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Znači koliko sam ja shvatio literatura za prvi kolokvij bi trebale biti ove prezentacije koje se nalaze u Dropboxu pod:
01-Pravni okvir
02-Strateško upravljanje IS
03-Upravljanje informacijskim sustavima

...ili sam nešto krivo shvatio???
I ja sam, kolega,tako shvatila.. Zato sam i pitala da netko baš napiše koja gradiva su obrađena da potvrdim..
Potvrđujem da je profesorica rekla da je literatura za 1. kolokvij PP prezentacije!!
Ma što se zamarate, i na drugom kolokviju će dati za literaturu samo prezentacije i riješen ispit...
 

Pontifex

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Pa dobro i ovih prezentacija nema baš malo... a i da ne kažem da je ovo gradivo (barem meni) nerazumljivo... pa onda kombinacija nerazumljivog gradiva + učenje po ppt prezentacijama gdje je sve opisano samo u natuknicama nije baš najsretnije rješenje...
vidim da u tom Dropboxu pod literaturom stoje ovi neki opsežni članci na englenskom jeziku, ali mi je van pameti da bi to bila literatura ili za kolokvij ili za ispit... ali nemam pojma možda sam ja nešto krivo shvatio???
 

Nirvana

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
sveukupno ima 5 prezentacija pa si provjerite dropbox, a što se tiče literature na engleskom to je za drugi kolokvij, barem je tako rekla, koliko sam ja čula.
 

Aderma

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Ja također mislim da je dovoljno učiti samo iz prezentacija. Pobrojane literature za 'čitanje' ima previše. Prof. je rekla da je izdvojila po 2-5 strana više manje iz svakog dokumenta, kadli...iz nekih je izdvojila od 20ak do 40ak stranica, a baš da će nas masirati sa npr. planom provedbe i strategijom nekog programa za razdoblje od 2004-2012. mi i nema nekog smisla.
 

martina_sk

Administrator
http://www.pravo.unizg.hr/veleucili...strucni_studij_javne_uprave?@=6nta#news_31153

Obavještavaju se studenti specijalističkog diplomskog stručnog studija javne uprave da će se prvi kolokvij iz nastavnog predmeta Informacijski sistemi suvremene javne uprave održati u ponedjeljak, 28. travnja 2014. u G 10, D III/I. kat u vremenu od 17:00 -18:00 sati.
Kolokviji mogu pristupiti svi studenti (i redoviti i izvanredni).
Nakon održanog kolokvija nastavljaju se predavanja prema uobičajenom rasporedu.
 

Aderma

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Ljudi, što sve točno treba učiti za 1.kolokvij? Ja sam izvanredni student i nisam bila na predavanjima za redovne. Znači...u dropboxu je ukupno 5 prezentacija. Da li je prof. prošla sve te prezentacije? Ja nekako mislim da nije i da je tih 5 prezentacija za oba kolokvija.
 

viktoria

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
mislim da je svih tih 5 prezentacija za prvi kolokvij jer smo prošli prve tri prezentacije, a nisam bila na zadnja dva predavanja tako da mislim da je prošla i te dvije prezentacije.
 

Nicole

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Ljudi, što sve točno treba učiti za 1.kolokvij? Ja sam izvanredni student i nisam bila na predavanjima za redovne. Znači...u dropboxu je ukupno 5 prezentacija. Da li je prof. prošla sve te prezentacije? Ja nekako mislim da nije i da je tih 5 prezentacija za oba kolokvija.
Prof je rekla da za kolokvij treba pripremiti sve obrađene prezentacije do one koja je obrađena na predavanjima za izvanredne, a to je ISSJU_04

Dakle za kolokvij bi tebalo pripremiti:
01-Pravni okvir----
02-Stratesko upravljanje IS----
03-Upravljanje informacijskim sustavima----

Pretpostavljam da ISSJU_05 ne treba jer nije obrađena. Ili ćemo je obraditi u ponedjeljak 28.4., pa nakon toga pisati kolokvij za sve... (?)
 

viktoria

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Pitala sam profesoricu, kaže da će kolokvij pokriti materijal iz prezentacija 1 do 4. Prezentacija 5. je ilustracija koncepata iz prezentacija 3. i 4. na primjerima, pa može pomoći u razumijevanju.
 

martina_sk

Administrator
Što je sa ISSJU 4,5?
sad sam tek pogledala prezentacije i vidim da samo obradili prezentaciju 4 na zadnjem predavanju (iako nisam bila do kraja pa ne znam jesmo baš cijelu prošli). a evo kolegica viktorija nam je lijepo napisala što je s prezentacijom 5 ;)
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks