AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Građevinsko upravno pravo

bojana_kc

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Tako je, dobila sam te privitke i po tome ću učiti. Mislim da cu to za 6 mj, da li ti sada pripremaš za 4.mj.?
 

bojana_kc

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Dragi kolege, evo danas sam saznala u referadi da prof Rajčić više ne ispituje ovaj predmet:) Ispituje samo prof Bienenfeld, a koliko sam čula on je normalan, i ispituje po literaturi.
 

bojana_kc

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Ipak pripremam lokalnu za 6. pa cu ovaj predmet za 9.mj, a ti?
Jel uopće bio tko na ispitu ovaj rok iz ovog predmeta?
 

mape5

Super Moderator
ja bila na ispitu g. Bienefeld. Pitao je samo Zakon o prostornom uređenju.
svakakva pitanja je pitao, i vrlo je ugodno biti kod njega
od pitanja kaj se sjećam: komore arhitekata, vrste prostornih planova, ko ih donosi, za što se ne izdaje lokacijska dozvola, sudionici u građenju ili tak nekak
 

mg000

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
ja bila na ispitu g. Bienefeld. Pitao je samo Zakon o prostornom uređenju.
svakakva pitanja je pitao, i vrlo je ugodno biti kod njega
od pitanja kaj se sjećam: komore arhitekata, vrste prostornih planova, ko ih donosi, za što se ne izdaje lokacijska dozvola, sudionici u građenju ili tak nekak
a gdje da nađem odgovor na pitanje komore arhitekata?
:) i jesi učila samo iz tog zakona ili iz prezentacija?
 

mape5

Super Moderator
ima zakon o komori arhitekata... ali ja sam to samo pročitala.
i učila sam samo iz skripte koju je on posalo na mejl.....
 

mg000

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
ima zakon o komori arhitekata... ali ja sam to samo pročitala.
i učila sam samo iz skripte koju je on posalo na mejl.....
aha a kakvu skriptu ti je poslao? meni je poslao samo zakone i prezentaciju
 

bojana_kc

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
ja bila na ispitu g. Bienefeld. Pitao je samo Zakon o prostornom uređenju.
svakakva pitanja je pitao, i vrlo je ugodno biti kod njega
od pitanja kaj se sjećam: komore arhitekata, vrste prostornih planova, ko ih donosi, za što se ne izdaje lokacijska dozvola, sudionici u građenju ili tak nekak
Hvala Vam kolegice na informacijama, ajde na netko i na taj predmet ide i ima nekih informacija, jeste li prošli? Znači nije težak predmet?
 

Alless

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Jel bio tko jucer na ispitu? Kako je bilo?
Ja mislim izać na rok 21.9. imam tjedan dana za ucenja valjda bu dovoljno. Samo cu skriptu ucit koja je napisana nikako. Malo pogledat zakon o prostornom uređenju i niš više. I to je previše.
Bolje to probat neg upp, pa se možda i prođe.

Jel ti učiš to, kak ide ?
 

bojana_kc

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
I ja idem na taj rok. Ne ucim jos. Budem tjedan dana prije ispita. Isto zakon taj samo. Pa kako bude. Vidimo se
 

adri01

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Moje iskustvo (iako od pred par rokova), totalno zbunjujući predmet, kao i literatura. Preporučila bih da se uopće ne mučite sa literaturom jer jedina konkretna pitanja koja su se postavila u našoj grupi su lokacijska dozvola te legalizacija , i uglavnom smo se vrtili oko toga i to na način da je svatko od nas ispričao svoje iskustvo sa legalizacijom odnosno kako su naši doma to rješavali. Tu je još bilo sto podpitanja ne vezanih za literaturu, više je to izgledalo kao razgovor na kavi. Svi smo dobili 2 :D
 

Alless

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Prof. Bienenfeld je odličan.
Nas je bilo 5 u grupi i svi smo prošli i dobili 2. Ugodan usmeni.
Pitao je prostorne planove na kojim razinama se donose, sudionike gradnje i tak još neka random pitanja.
Odgovara se u Ministarstvu gradnje.
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks