AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Građevinsko upravno pravo

mape5

Super Moderator
hm... Sad sam već i ja zabrinuta. Mislila sam na ovaj predmet ići u 4 mjesecu. Na predavanjima u 12 mjesecu je bio g. Bienenfild. Na e-mail mi je posalo 10 privitaka literature za ispit. Jedan kolega mi je rekao da je isto na ispitu imao pitanja koja se uopće ne tiču materije već da je pitao te kojekakve općenite stvari.

Svašta
 

Aine

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Hvala na odgovoru, a koja je literatura za učenje?
Službena literatura su PP prezentacije. Ali ispitivač ispituje sve samo ne to. Sretno u svakom slučaju. Ne znam tko tog luđaka uopće drži na faksu.
 

fakin

Super Moderator
Ne, napisite opcenito otvoreno sto je bilo, a ne samo napisati bilo je lose ili super, to je bit da znamo sto se dogodilo
 

Alless

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Kome saljemo mail za literaturu ? jel ima netko tko ima gradivo tj. prezentacije da proslijedi na mail.... Kak moze ispitivat nevezano uz gradivo....
 

bojana_kc

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Donedavno ovaj predmet je bio među najlakšima na faksu, trebalo je naučit neku skriptu od 20-ak strana i to je to. To je bilo učenja 3 dana. No, sada je promjenjena literatura. Poslala sam prof. Bienenfeldu mail za literaturu i naveo je kako je od ove akademske godine literatura za ovaj predmet 10 zakona i još neka njegova prezentacija od 156 slajdova. Pa ja ne mogu vjerovat da ovaj banalni predmet postaje tako težak. I tih 10 zakona sam kopirala u jedan folder za printanje i ispada svega toga blizu 400 stranica. I još k tome, ako ko budale sve to gradivo naučimo i ako slučajno ne bude prof Bienenfeld na ispitu nego prof Rajčić koji ne ispituje po literaturi nego sve nevezano za ovaj premet onda nam se itekako smješi pad. Još ovo bude ispalo teže i od postupovnog ili lokalne, pa mislim super.
 

fakin

Super Moderator
može on pisati preko maila što hoće, službena literatura na stranicama predmeta je ova i to je to:

Literatura:
  1. Krtalić, Vkladimir; Korištenje zemljištem; (2004)
 

bojana_kc

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Da ali on je rekao da je on ispitivao na prošlom ispitnom roku i vjerojatno pita po toj njegovoj literaturi. Jer sam ga pitala jel je on ispitivao pa je potvrdio. A oni koji su bili na predavanjima su rekli da je prof rekao da se za literaturu treba obratit njemu preko maila. I sad ti znaj. Jesu ga iskompliciralii.
 

bojana_kc

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Danas sam bila kod Sanje i pitala za literaturu da li je ona sa stranice katedre ili što je rekao prof B. Ona je rekla da se držimo onoga što je rekao profesor. A da na internet već dugo ništa nisu stavljali što se tiče literature za taj predmet, znači ona knjiga Upravljanje zemljištem od Krtalića je nevažeća.
 

mape5

Super Moderator
fakin i bojana, ko je bio na predavanju , a bio nas je 6 dobio je upute od profesora. Poslao nam je na e.mail sve materijale. BojanaKC nadam se da si poslala e-mail profesoru i dobila sve materijale. Dakle, kako je profesor rekao tako se treba odnositi. 12 privitaka je poslao.
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks