AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Građevinsko upravno pravo

Ana0305

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Jel netko bio na zadnjem roku iz ovog ispita da podjeli iskustvo,pitanja?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

DWade3

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Nauci zakon o gradnji i zakon o prostornom uredenju to bi trebalo bit dosta ak je Binenfeld ispitivac
 

fakin

Super Moderator
jedan od lakših ispita, pita uglavnom malo o prostornom uređenju i ono koje vrste projekata i dozvola postoje i malo o tome nešto reći...mislim da skoro svi ovo prođu, jedan od lakših predmeta na faksu
 

Ana0305

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Da potvrdujem profesor je super,pita iz svojih prezentacija,pomaze dosta.ugodna atmosfera pitanja gore kak je kolega napiso sudionici u gradenju objasnit ih,prostorni planovi,osnove.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

pepa95

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Jel mi moze netko poslat na mail njegove prezentacije koje ste dobili?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

milla

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Je li to ova 'skripta' odnosno prezentacija po kojoj ste učili?

@mape5 i ti si je spominjala, pa me zanima je li to tô?
Je, to je ta skripta
To nam je profesor, uz jos hrpu zakona poslao na mail
I zaista nista vise od toga ne treba ucit
Cak ni ovo sve ne treba...
Prof pita svasta al na kraju izvlaci za prolaz...
 

mape5

Super Moderator
Je li to ova 'skripta' odnosno prezentacija po kojoj ste učili?

@mape5 i ti si je spominjala, pa me zanima je li to tô?
mislim da je... davno sam to položila, ali ja sam dobila prezentacije od profesora na mejl. tu je bilo svega....ak je Bienenfield onda zakon o prostornom uređenju i komora arhitekata je bitna...za ostale ne znam
 

uniball

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Je li netko bio danas na ispitu?
Kakva su pitanja bila? Koliko vas je bilo, a koliko prošlo?
Ja sam odjavio. Nisam htio riskirati. Ne čini mi se baš lagan ispit kako se tu u temi pisalo
 

fakin

Super Moderator

milla

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
izgleda da nam je i profesor malo sa strane uzeo lovice...

RTL doznaje! U Ministarstvo graditeljstva upala policija: 'Ne znamo za što terete našeg službenika'

RTL je doznao da je u Ministarstvo graditeljstva upala policija. Ono što se zasad zna da je policija u jutarnjim satima upala u Ministarstvo graditeljstva.

Tražili su službenike da ih odvedu do službenih prostorija, točnije do ureda u kojem se nalazi inače načelnik sektora za pravne poslove, Josip Bienenfeld.
Bas sam ostala iznenađena
Citam i ne vjerujem...
 

taz

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Katastrofa. Sad će na faksu, kao zamjenu Bienenfeldu izvuči nekog teoretskog i nadobudnog pravnika, kojemu je jeidni doticaj s prakosom bilo godinu dana odvjetničkog vježbeništva, da spremno uyebe i ovaj predmet glupostima i dodatno zakomplicira studiranje.

Valjda će ga pustiti do idućeg ispitnog roka.
 

uniball

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Koliko god on bio dobar nema sta vise raditi na fakultetu nakon ovoga
Danas čitam, Bienenfeleda su odveli u buksu zbog, navodno, 660€ mita. Je l to 5.000 kn. Pa to liku nije ni 70% plaće. I to jer je nekom navodno legalizirao 55 kvadrata? I to u državi di postoji Agencija za lealizaciju nezakonito izgrađenih građevina.
Ja sam mislio da je lik par milja spremio u džep, a ono 5 soma kuna. Po meni to nije nikakva borba protiv korupcije, to je obični interni obračun. Sad će ga provesti s lisicama na rukama pred kamerama da se napravi predstava za masu. 660 eura. LOL
 

taz

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Koliko god on bio dobar nema sta vise raditi na fakultetu nakon ovoga
Ih, pa bar PF jako dobro zna da je svak nevin dok se ne dokaže suprotno. :)
[DOUBLEPOST=1555540619,1555540536][/DOUBLEPOST]
Danas čitam, Bienenfeleda su odveli u buksu zbog, navodno, 660€ mita. Je l to 5.000 kn. Pa to liku nije ni 70% plaće. I to jer je nekom navodno legalizirao 55 kvadrata? I to u državi di postoji Agencija za lealizaciju nezakonito izgrađenih građevina.
Ja sam mislio da je lik par milja spremio u džep, a ono 5 soma kuna. Po meni to nije nikakva borba protiv korupcije, to je obični interni obračun. Sad će ga provesti s lisicama na rukama pred kamerama da se napravi predstava za masu. 660 eura. LOL
Priča jednostanvo nije logična ako je stvarno taj iznos istinit. To mu nije ni pola plaće.

Policija je priopćila da je, iako je navodni iznos mita bio 660 eura, tijekom pretraga koje su obavili u utorak oduzeli "više od 21.000 eura čije porijeklo će biti podložno provjerama".

www.tportal.hr: Nećete vjerovati koliko je mito bilo u igri za hotel na Bačvicama
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks