AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Etika javne službe

koni

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Jučer je Kregar na predavanju rekao da izvanredni mogu na kolokvij. Prvi je 04.05.2017 u 8.30 TMT3 , a drugi oko 29.05.2017. U prvi ulazi dio iz knjige koji su napisali on i Grubišić, a za drugi kolokvij treba onaj dio od Marčetić. Poslati će prezentacije jednoj kolegici koja će onda dalje proslijediti ostalima.Rekao je da će biti 5-6 pitanja esejskog tipa,a možda i manje. Navodno će poslati neki obrazac kako bi trebao izgledati kolokvij pa da se znamo pripremiti.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

cimiii

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Kolege,
2 pitanja:
1.provjeravaju li oni stvarno izostanke?
2.mora li se ići na ispit odmah u lipnju ili..?
Hvala :)
[DOUBLEPOST=1493722485,1493722408][/DOUBLEPOST]Kolege,
2 pitanja:
1.provjeravaju li oni stvarno izostanke?
2.mora li se ići na ispit odmah u lipnju ili..?
Hvala :)
 

lidach3

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Pisali smo kolokvij mozda pola sata.. s tim da oni koji su u zadnjim redovima su pisali 20 minuta dok je on to sve podijelio..
9 pitanja ima, 6 ih se boduje po 1 bod, a 3 po 3 boda.. prvih 10 min smo pisali bez knjige a ostatak uz pomoc knjige..
Moral i etika,moralni relativizam,moralna panika,razlika politicke i kaznene odgovornosti,eticki kodeks i njegova temeljna svrha i zasto je bitan za antikoruptivnu politiku, legitimitet,nolanova nacela, jel se u ustavu spominje etika,potencijalni sukob interesa, sto je politicka odg, primjenjena etika,pozitivizacija etike.. to su ugl sva pitanja od obje grupe
 

koni

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
kolokvij je bio u 2 dijela.
Prvi dio 6 pitanja -30 minuta:
1. etička infrastruktura-nabrojati 2. podnošenje pritužbe na neetično ponašanje 3.kodeks anglosaksonskih zemalja 4. razlika etičkog kodeksa i kodeksa ponašanja 5. tko je donosioc kodeksa u zemljama bivše Jugoslavije 6. značajke kodeksa 2008. u RH

a drugi dio 3 esejska pitanja - 15 minuta:
1.pravo i etika 2. nešto kao da li globalizacija utječe na etičke vrijednosti u javnoj upravi 3.razlika kodeksa Vijeća EU i modela UN-a.
rezultati u petak
[DOUBLEPOST=1496660638,1496131985][/DOUBLEPOST]rezultati kolokvija i ukupni bodovi objavljeni na webu faksa, a na studomatu se može vidjeti kada i kod koga je usmeni
 

akascha

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Da li se samo upisuje ocjena iz kolokvija? Ukoliko se želi povisiti ocjena, koji dio gradiva se odgovara? Cijelo? :)
 

hazicana

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
jel netko zna kad je iduci tjedan usmeni dio za odgovaranje 2.dijela kolokvija
[DOUBLEPOST=1498732623,1498732541][/DOUBLEPOST]jel netko zna kad je iduci tjedan usmeni dio za odgovaranje 2.dijela kolokvija
 

andrijanak

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
jel netko zna kad je iduci tjedan usmeni dio za odgovaranje 2.dijela kolokvija
[DOUBLEPOST=1498732623,1498732541][/DOUBLEPOST]jel netko zna kad je iduci tjedan usmeni dio za odgovaranje 2.dijela kolokvija
Na zadnjem roku smo bili svi skupa...nas tri za cijelo gradivo i dvije cure samo drugi kolokvij...svi u utorak u 12h
 

Dobri Duh

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
znači koliko shvatih ispit je samo usmeni (a ako se ide preko kolokvija onda je ispit samo pismeni) i literatura je knjiga i Etički kodeks državnih službenika
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks