AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Etika javne službe

Nicole

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Jel ima tko program studija negdje sejvan? Ne mogu ga naći nigdje na webu PFZG-a :(
Htjela bih proučiti literaturu ljetnog semestra.
 

Nicole

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Izvanredni i redovni studenti mogu izaći na kolokvij iz ovog predmeta.

Prvi kolokvij će biti 15.4. (ako sam dobro zapamtila), a drugi sredinom svibnja.

Nakon uspješno položenih kolokvija, studenti prijavljuju ispit na redovnom roku i izlaze na usmeni. Prof. Grubišić je rekla da kolokviji vrijede samo za rokove u lipnju.

Ta dva kolokvija pokrivaju cijelo gradivo, kao i usmeni ispit, dakle, nema odrađivanja dijela gradiva s kolokvijima, pa učenje ostatka za usmeni ili slično...

Za korištenje privilegije izlaska na kolokvij, studenti moraju prisustvovati predavanjima (koja će biti organizirana uvijek u poslijepodnevnim satima). Ne znam s koliko predavanja možemo izostati jer je rekla više različitih informacija, pa ne znam koja je na kraju točna.

Jučer se nismo potpisivali.

Također, rečeno je da pratimo obavijesti na webu zbog mogućeg pomicanja termina predavanja za sljedeći tjedan.
 

pigetic

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Mislim da je rekla da redovni smiju izostati pola predavanja a izvanredni jedno i pol.
Nije naodmet malo se i našaliti.
Kao i s tim što je kolokvij u sred ispitnog roka ali to je tako jer nema slobodnih soba. Ha čujte, nismo mi Beč.
Nego rekla je da se termin kolokvija može(ne i da bude) pomaknuti tjedan unaprijed ili unazad.
Inače, zanimljivo predavanje, ako se nastavi sa ovim temama dolazim i dalje.
 

ana2

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Obavijesti
jučer u 13:47
ETIKA JAVNE SLUŽBE – obavijest o kolokviju

Kolokvij iz kolegija ETIKA JAVNE SLUŽBE za studente koji su redovito prisustvovali predavanjima održat će se u srijedu, 20. svibnja 2015. u 17 sati. Precizan raspored pisanja kolokvija objavit će se pet dana prije naznačenog termina za pisanje.
Sanja Storjak


Koja je sad zadnja verzija, na koliko predavanja trebaju biti izvanredni da bi mogli na kolokvij?
 

Vitaap

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Kolege jel itko zna gdje pronać literaturu sa ksenijnog popisa osim njenog članka koji se može pronać na netu. Bila sam u biblioteci kod nas, ali nemaju te knjige. Hvala
 

Nirvana

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
javi mi se na pm pa ti pošaljem skenirane materijale
Molim samo nekoga tko je bio na predavanju prošli tjedan da ukratko napiše da li je prof Marčetić govorila što o kolokviju i izlaganjima studenata?
 

jadranka.

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Kolokvij će imati 8 pitanja, 3 od prof. Marčetić, 3 iz Kregarovog dijela i 2 iz litereture koju je dala prof. Grubišić (postoji šansa da se njena literatura malo smanji). Ako se položi kolokvij nema usmenog
 

jadranka.

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ETIKA JAVNE SLUŽBE - obavijest o promjeni termina predavanja
Obavještavaju se studenti da se sutrašnje predavanje (srijeda, 6.5.) zbog spriječenosti predavača odgađa za utorak, 12.5. Predavanje će se održati u uobičajenom terminu od 17:00 do 21:00 sat, u Dv. II., TMT 3.
 

martina_sk

Administrator
prof marčetić je rekla da netko od nas pošalje mail grubišićkoj za smanjenje literature. nisam čula da se išta po tom pitanju dogodilo pa ću ja poslati mail profi s obzirom da se kolokvij bliži i toga nema baš malo. marčetićka je rekla kako us se dogovorili da svatko od profesora da cca 50 str literature i svatko ispravlja svoj dio na kolokviju/ispitu. baš me zanima kako će provoditi usmeni za one koji idu na ispit.
 

martina_sk

Administrator
Koja je sad zadnja verzija, na koliko predavanja trebaju biti izvanredni da bi mogli na kolokvij?
izvanredni moraju biti na 3 predavanja. s tim da se prvo predavanje računalo kao pola i nismo se na njemu potpisivali, ali je onda prof grubišić dopustila da nas drugi zapišu na sljedećem predavanju.
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks