AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Etika javne službe

blueberry

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Jel mi može netko reći kako se točno zove ova nova knjiga i tko su autori.

Hvala:)
 

freya

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Odgovarala danas kod docentice Ksenije. Divna je - nemam sto reci. Vrtila je politicku odgovornost i komparativni pregled etickih kodeksa u grupi prije moje i kod kolegica koje su odgovarale sa mnom. Al u principu moze pitati bilo sto jer je meni postavila pitanje o korupciji pretrazujuci sadrzaj knjige. Sretno svima!
 

vlatkap

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Pitanja s danasnjeg roka kod Ksenije su korupcija i moralni relativizam, ostalo neznam jer sam bila gotova
 

rain

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Pitanja koja su još bila su općenito o etici, sprječavanje sukoba interesa, etički kodeksi u skandinavskim zemljama
 

vesna.h.

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Jel ide tko na etiku u cetvrtak?
[DOUBLEPOST=1479217330,1479217275][/DOUBLEPOST]Jel ide tko na etiku u cetvrtak?
[DOUBLEPOST=1479458050][/DOUBLEPOST]Pitanja jucer kod prof.marcetic( ono sto sam zapamtila): univerzalnost etike, razilika realizam i relativizam, sad - sklandali, komisija- skandali, japan- skandali, podnosenje prituzbe, povjerenstvo, juznoeuropske zemlje, skandinavske, postsocijalostice zemlje, problemi kod hrvatskog kodeksa
 

zoks3

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ispitni rok 2.2.2017. ispitivao je prof. Kregar, ugodan ispit, razgovor uz povezivanje.Pitao je etički kodeks i tu smo se dosta zadržali, što ne valja kod našeg, što bi trebalo mijenjati, etički povjerenik, Nolanove preporuke, politička odgovornost.Ugodan ispit, bilo nas je dvoje, prošli.
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks